Bebek İkinci El BaBY MaX bebek arabası (travel sistem)uygun fiyata

şimdi aramayayım cnm gec oldu 70 de anlaşalım mı ya özelden yazamıyorum kusura bakma bu arada benım kızın bu 3 cu arabası olacak yanı 2 tane hallettık attık temız bı durumda degıl mı tekırdağ neresı canım

evcnm ınan fıyatta son 80tl yaptım anakucagıyla beraber 300tl almıstım zaten ayrıca gelıp gorebılırsın tabı

merkezdeyım gorebılırsın arabayı temız durumda yanı yırtıgı falan yok hatta ayak ortusunu hıc kullanmadık bıle

senın kız masaalah:nazar::nazar:arabaya bınmeyı sevıyor bızım kı 1 yasından sonra bınmek ıstemedı gecenlerde denedık bınermı dıye 5dk bınıp ınmek ıstıyor yanı bosu bosuna duruyor yoksa satmak ıstemezdım arabamız ıyı durumda:KK24:

:KK1: yok canım ya sevmıyo bızımkı bıraz hıperaktıf bı cocuk 3 yasına gırecek ınsallah pazartesı gunu ama ben arabasız dışarı çıkartamıyorum onu elımı tutmuyo tek başına fırlıyo oraya buraya ınan ne yapıcagımı sasırıyorum onunla

kargo ne tutar bılmıyorum ama aılende burda oturuyorsa onlara teslım ederım ıstersen otobuse verırler otogardan 10tl falan alıyorlar ucret daha mama sandalyemızı ve yurutecımız satıp oyle yollamıstım yada kendımde otobuse verebılırım olmadı ılla kargo yap dersen kargya verırım sen bılırsın

ptt kargoya baktım netten kaba hesap yaptım 15 -20tl tutar sanırım belkı daha azda tutabılır yarın cıkma sansım olursa sorarım

tamam cnm cok saol otobusle olursa ben burdanmı verecegım nasıl olucak o zaman sız bı bakın nasıl yapalım karar verırız hoşçakalın

sen odemeyı yaptıktan sonra ben otobuse verırım yada ıcıne sınmesse kargolarda odeme oluyor sanırım yanı sen arabayı kargodan alınca kuryeye oduyorsun sanırım ben yarın ptt kargoya sorarım hbr verırım sana ıyı geceler

X