Bebek İkinci El BaBY MaX bebek arabası (travel sistem)uygun fiyata

elamelek

Annesinin PRENSESİ..
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2011
579
24
merhaba 1yıl kadar kullanmıs oldugumuz bebek arabamızı satıyorım artık kullanmadıgımızdan fıyat 100tl istanbul için elden teslim yapabılırım grı kırmızı kız ve erkek cocuk ıcınde uygundur $Fotoğraf0575.jpg yagmurlugu ve ayak ortusu ve ust baslıgı var

BU RSIM Sıfır halı ve anakucagı takılmıs halıdıer ısteyene anakucagıyla beraber verebılrım:KK42: $bebek arabamız.jpg

HAZAN BEBEK ARABASINI SORUYORSAN SATILMADI OZEL MSJ KUTUN dolu msj atıcaktım

evet kızım 3 yaşında ve ikincisini istiyorum kızıma almak nasip olmadı inş ikinçi olurda ona alcam şimdi alsam kızım girer zaten zayıf bende hamile kalsam taşıyamam kızımı :KK9:

peki oto koltuğunuz varmış 3 yaş için uygunmu satmadıysanız ve fiyatı

hayırlısıyla ıkıncısınıde alırsın ınsaallah saglıcakla kucagına..bnım kızımda zayıf ama 1 yasından berı bınmıyor arabasına suan 2 yasında bosu bosuna duruyor arabası oyun parkı otokoltugu duruyor hep bır tek bı salıncagı var en cok onu sevıyor:)bebek arabasınımı dusunuyorsun almayı

otokoltugu 13kg kadar aynı zamanda bebek arabasına takılıyor ve anakucagı olarak kullanılıyor

salıncagımız hala kullanıyorum:21:oyun park yatak var anakucagı(otokoltugu) bebek arabası sımdılık bu kadar cnm:nazar:

oyun parkı 3 yasına kadar kullanabılıyor bebek buyuyunce de alt kademeye alıp cocuk guvenle ıcınde oynayabılıyor aksam foto yukleyecegım fıyat yatagıyla beraber 130tl yenı gıbı sadece 9 ay kullandık daha sonra odasında uyudu cunku+:KK42:

sana zahmet verdiğim için çok özür kızım bunun için büyük ama ben bebek arabasına çok gönlüm var kargo ne olur fiyatta indirim yapamazmısın hep istedim almayı amam olmadı:KK50:

X