Bacak germe ameliyatı olan var mı arkadaşlar??

glorys

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2010
393
3
Selamlar,

Ic bacak yanı uylukda bırıkmıs fazlaca yagı lıpos. ıle alıp 3 ay sonra bacak germe yapacagını soyledı ılk dr.
2. dr. ıse bacak germe ıslemının cok zor yapılan bır operasyon oldugunu ve cok yapılması taraftarı olmadıgını soyledı, en onemlısı tecrube, bır dr. yapalım dıyor dıgerı yapmam dıyor, sız ne dıyorsunuz, ozellıkle bu amelıyatı yaptırmıs arkadaslar tecrubelerınızı paylasırsanız cok sevırım, bacak ıcıne dogru yagı bırıken ve bacak derısı asagıya meyıl edıp faydayı su sekılde bulduk dıyecek arkadaslarında cevaplarını beklıyorum, cok tesekkurler

Merhaba :)
çook geç bi cevap ama belki hala ilgileniyorsundur. Ben 15 gün önce bacak germe ameliyatı oldum. uyluk bölgesinde çok sarkmam vardı. inanılmaz güzel oldu. tavsiye ederim :)

Merhaba :)
çook geç bi cevap ama belki hala ilgileniyorsundur. Ben 15 gün önce bacak germe ameliyatı oldum. uyluk bölgesinde çok sarkmam vardı. inanılmaz güzel oldu. tavsiye ederim :)

ildnz , yok gec degıl hala dusunuyorum olmayı, cok saol cevapladıgın ıcın
nerde oldun, kıme, ne kadar sure kaldın hastanede ve su an durumun nasıl?

kızlar bana cevap verdiğinize dair hiç bi bilgilendirme maili falan gelmediği için göremedim kusura bakmayın şimdi şans eseri gördüm cevaplarınızı :KK43:
ben yığınla ameliyat oldum aslında. karın germe bacak germe kol germe. hepsini bir anda oldum. 1 senede yaklaşık 50 kilo verdim ve inanılmaz sarkma oldu vücudumda. 3 hafta oldu bugun. Balon gibi şiş tüm vücudum ama normal hayata döndüm. 1 haftadır falan çok rahat gezip dolaşıyorum. Bacak germenin bakımı biraz zor. Daha doğrusu tuvalet olayı zor. ben 1 damla bile idrar değdirmemek için bayanların ayakta tuvalet yapabilmesi için karton huni gibi bişey aldım eczaneden. o yuzden hiç canım acımadan yara olmadan çok hızlı bir şekilde iyileşti. şuan çok güzel bacaklarım :)

kızlar bana cevap verdiğinize dair hiç bi bilgilendirme maili falan gelmediği için göremedim kusura bakmayın şimdi şans eseri gördüm cevaplarınızı :KK43:
ben yığınla ameliyat oldum aslında. karın germe bacak germe kol germe. hepsini bir anda oldum. 1 senede yaklaşık 50 kilo verdim ve inanılmaz sarkma oldu vücudumda. 3 hafta oldu bugun. Balon gibi şiş tüm vücudum ama normal hayata döndüm. 1 haftadır falan çok rahat gezip dolaşıyorum. Bacak germenin bakımı biraz zor. Daha doğrusu tuvalet olayı zor. ben 1 damla bile idrar değdirmemek için bayanların ayakta tuvalet yapabilmesi için karton huni gibi bişey aldım eczaneden. o yuzden hiç canım acımadan yara olmadan çok hızlı bir şekilde iyileşti. şuan çok güzel bacaklarım :)

Merhaba, olsun sonunda gordun yaa:)
amanınnnn sen neler atlatmıssın boyle,cook gecmıs olsun oncelıkle
kım yaptı aml. ları, nerde? bacak germe ızı nerde nasıl onu sormak ıstıyorum oncelıkle?
cok gecmıs olsun, bıraz daha zaman gecsın hersey cok guzel olacak emınım,

Merhaba, olsun sonunda gordun yaa:)
amanınnnn sen neler atlatmıssın boyle,cook gecmıs olsun oncelıkle
kım yaptı aml. ları, nerde? bacak germe ızı nerde nasıl onu sormak ıstıyorum oncelıkle?
cok gecmıs olsun, bıraz daha zaman gecsın hersey cok guzel olacak emınım,

çok teşekkür ederim :) ameliyatımı Hasan Fındık yaptı , Çamlıca Alman Hastanesinde . Kesinlikle tavsiye ederim doktorumu. Bacak germe ameliyatının izi tam kasıkta. yani iç çamaşırı çizgisi boyunca. dışarıdan kesinlikle gözükmüyo.

Selam ıldnz,
bu kadar aml.nasıl bır surecte oldun pekı zaman olarak ve her partıde hangı aml. yapıldı?

benım ıcınde onemlı olan radıkal sonuc, yanı azıcık ordan burdan alınıp,hala sarkık derili,yumus yumus bacak ıstemıyorum
o yuzden bacak ıcındekı yagların ıyıce alınmasını ve bacak germe yaptırmak ıstıyorum
senın bacak germe ve bacagındakı yagların alınması aynı anda mı yapıldı?

cevaplar ıcın cok tsk.ler
Sevgıler

Merhaba 14 Şubat 2012 de ben de kol germe ameliyatı olacağım. Daha önce 2000 senesin de olmuştum tekrar sarkma oluştu. Bacaklarım da yumuşama,aşağı doğru sarkma mevcut doktor ile görüştüğüm de bana lipoliz diye bir şey önerdi şuan araştırıyorum. Ama germe işlemi sanki daha iyi netice verecek gibi geliyor. Lütfen daha açıklayıcı bilgi verirseniz bu bana çok yardımcı olacak. Şimdiden teşekkürler. :KK55:

Merhaba 14 Şubat 2012 de ben de kol germe ameliyatı olacağım. Daha önce 2000 senesin de olmuştum tekrar sarkma oluştu. Bacaklarım da yumuşama,aşağı doğru sarkma mevcut doktor ile görüştüğüm de bana lipoliz diye bir şey önerdi şuan araştırıyorum. Ama germe işlemi sanki daha iyi netice verecek gibi geliyor. Lütfen daha açıklayıcı bilgi verirseniz bu bana çok yardımcı olacak. Şimdiden teşekkürler. :KK55:

Merhaba aytozu, kol germe de ızın nerde kalıyor anlatırmısın lutfen bırde neden tekrar sarkma oldu kılo alıp verme surecı mı yasadın?
bacak germe konusunda tecrubesı olan arkadaslardan paylasım beklıyoorumm ?

ya baska kımse bacak ıcındekı yaglarından rahatsız degıl mı?
cool ne zaman dusunuyorsun aml.? ve dr. bellı mı ?

glorys yeni gordum pardon. ben hala arastirma donemindeyim. lazer smart soguk lipo derken herseyi okumaya bilgi toplamaya calisiyorum. kismetse temmuzda yillik iznimde olmayi planliyorum. bacaklar ve kollar kotu durumda. bacaklar lipo yetmeyecek bence. kesin germe yapilmasi sart. ama kollara germe dusunmuyorum. cunku ben askili kiyafet cok giyerim ve kesinlikle dikisler koltuk alti cizgisi gibi olacak laflarina guvenmiyorum. bir dr.`a mail attim. daha ne beni ne de foto gormeden (henuz gondermemistim. sonra da gondermedim gerci) direk bacaklardan dize kadar inen dikis izi olan sistemi onerdi. ben ay seklinde kasiklarda olan sistem dusunuyorum. hani cok iyi verim almasam bile bacak icinde oyle derin dikis izi istemem. simdiden herseyi her yeri butun doktorlari arastiriyorum ki temmuzda direk isleme baslayayim ve 1 ayda hem operasyonlari olup hem de iyilesmem lazim. bir daha rapor izin falan alamam. sende gelismeler var mi?

arkadaşlar merhaba ben yaklaşık bir buçuk ay önce liposuction yaptırdım bacaklarım yaklaşık 3 kilo civarı yağ aldı doktur . ama şu anda bacaklarımdan hiç memnun değilim inanılmaz bir sarkma var 50 yaşındayım ama yaşlı kadın bacağı gibi duruyor bacaklarım, moralim çok bozuk. ben de bacak germe yaptırmayı düşünüyorum bu konuda deneyimi olanlar bilgilendirirse çok sevinirim.

Pismanmiyim bilmiyorum kizlar ama benim doktorum kotu bir islem yapti, once yag alip sonra deriyi toplamasi gerekiodu zaten cok deri vardi ama bu yag almadan direk dikti bana dikislerin (iki taraftada 30 dikise yakiin vardi bikini bolgemden popomun altina kadar) dikislerin 2 cm inecek dedi ama alttaki yagli kisim dikislerimi cektigi icin dikisler sundu nasil anlatilir bilmiyorum normalmi yoksa doktorun beceriksizligimi onuda tam bilmiyorum yurtdisindayim bu sene revitasyona gidicem ayrica lipocontrol dusunuyorum ama deriden kurtulunca guzel gozukuo tabiiki bacak yalniz lipo sart dengelemek icin cunki her iki bacakdada ayni yag orani olmuyor ve guzel dikis atan birisi olmasi lazim, cok zorlu bir surec tuvaletini yapamiosun korse giyiyorsun uzun bir sure cok canim yandi surekli pansuman, bilmiyorum valla birdaha olsam yaparmiydim yapmazmiydim..

Pismanmiyim bilmiyorum kizlar ama benim doktorum kotu bir islem yapti, once yag alip sonra deriyi toplamasi gerekiodu zaten cok deri vardi ama bu yag almadan direk dikti bana dikislerin (iki taraftada 30 dikise yakiin vardi bikini bolgemden popomun altina kadar) dikislerin 2 cm inecek dedi ama alttaki yagli kisim dikislerimi cektigi icin dikisler sundu nasil anlatilir bilmiyorum normalmi yoksa doktorun beceriksizligimi onuda tam bilmiyorum yurtdisindayim bu sene revitasyona gidicem ayrica lipocontrol dusunuyorum ama deriden kurtulunca guzel gozukuo tabiiki bacak yalniz lipo sart dengelemek icin cunki her iki bacakdada ayni yag orani olmuyor ve guzel dikis atan birisi olmasi lazim, cok zorlu bir surec tuvaletini yapamiosun korse giyiyorsun uzun bir sure cok canim yandi surekli pansuman, bilmiyorum valla birdaha olsam yaparmiydim yapmazmiydim..

ben bir doktorun yorumunda gormustum diyor ki eriyen dikis yapılırsa oralarda esneme olabilir bu yuzden eriyeni tavsiye etmiyorlarmıs.

X