Bacak germe ameliyatı olan var mı arkadaşlar??

Merhaba kizlar bende 20 yasindayim kilo alip vermeden olusan sarkmalarom var 1 yilde 50 kilo verdimdim

Bir kac doktor gittim ama sana sadece kumas parcasi gibi bakiyorlar karin germe gogus buyutmeve yandaki yaglari toplama popo kaldirma ameliyati olmam gerek amwliyat olan arkadaslardan ricam iyilesme süreciniz ve izler nasil oldu doktor önerinizi bekliyorum psikolojim cok bozuldu

Bir kac doktor gittim ama sana sadece kumas parcasi gibi bakiyorlar karin germe gogus buyutmeve yandaki yaglari toplama popo kaldirma ameliyati olmam gerek amwliyat olan arkadaslardan ricam iyilesme süreciniz ve izler nasil oldu doktor önerinizi bekliyorum psikolojim cok bozuldu
ben de bacak gerdirme ameliyati dusunuyorum sen yaptirdin mi bilgilerini paylasirsan sevinirim. Teşekkürler simdiden

Arkadaşlar bende Olacağım haftaya çıktıktan sonra nasıl oluyor Ağrı sızı yuruyebiliyormusunuz tuvalete oturabiliyormusuz iyileşme ne kadar Sürüyor kaç gün kalıyorsunuz hastanede hareket etmek sıkıntımı lütfen yazın

Arkadaşlar bende Olacağım haftaya çıktıktan sonra nasıl oluyor Ağrı sızı yuruyebiliyormusunuz tuvalete oturabiliyormusuz iyileşme ne kadar Sürüyor kaç gün kalıyorsunuz hastanede hareket etmek sıkıntımı lütfen yazın
Siz ameliyat oldunuz mu? Bende merak ettim durumunuzu. Ameliyattan sonra bilgilendirme yapın lutfen :KK43: Ben de liposaksin ve uyluk germe ameliyati olacagim. Ameliyat sonrasi neler yasadigimi sırf baskalarina faydali olsun diye yazacagim. Sizde yazabilirseniz cok sevinirim.

Evt ben geçen pazartesi uyluk gerdirme yaptırdım. Biraz acele bir karar oldu ama. 2 gün hastahanede kaldim. O 2 gün ağrı kesicilerin bile etki edemedigi agrilarla, sızılarla geçirdiğim en zor gün oldu. Aynı zamanda vaser lipoda yaptırdım bacaklarıma. Halan çorabımı giyebilmem çok zor. Hareketlerim kısıtlı. Birde dikisim iltihaplandı bu gece onun ağrısı dan uyuyamadım. bacaklarımın sis ve mor olması sorun değil. Liposakşın çok ağrılı bir ameliyat ama bacak germe çok çok daha zor. Gerçekten çok pisman oldum.

Evt ben geçen pazartesi uyluk gerdirme yaptırdım. Biraz acele bir karar oldu ama. 2 gün hastahanede kaldim. O 2 gün ağrı kesicilerin bile etki edemedigi agrilarla, sızılarla geçirdiğim en zor gün oldu. Aynı zamanda vaser lipoda yaptırdım bacaklarıma. Halan çorabımı giyebilmem çok zor. Hareketlerim kısıtlı. Birde dikisim iltihaplandı bu gece onun ağrısı dan uyuyamadım. bacaklarımın sis ve mor olması sorun değil. Liposakşın çok ağrılı bir ameliyat ama bacak germe çok çok daha zor. Gerçekten çok pisman oldum.
Canim cok cok cok Gecmis olsun

Merhaba arkadaslar, Deniz Er cok gecmis olsun. suan senin uyluk germe ameliyatina 4 ay olmus. ben de cok uzun suredir arastiriyorum ve tam birseyler tamamlaniyor baska bir sorun cikiyor bir turlu ameliyat olamadim. kismetse bu temmuz da istiyorum. para zaman aile hersey musait olacak insallah. biraz daha detay verebilir misin ameliyat ve gelismeler hakkinda. simdiden tesekkur ederim.

Merhaba arkadaslar, Deniz Er cok gecmis olsun. suan senin uyluk germe ameliyatina 4 ay olmus. ben de cok uzun suredir arastiriyorum ve tam birseyler tamamlaniyor baska bir sorun cikiyor bir turlu ameliyat olamadim. kismetse bu temmuz da istiyorum. para zaman aile hersey musait olacak insallah. biraz daha detay verebilir misin ameliyat ve gelismeler hakkinda. simdiden tesekkur ederim.
Teşekkür ederim. İnsallah dogru doktoru secer, mutlu olursunuz. Yasiniz 45 üstü degilse ve sarkmalariniz cok fazla degilse bence yaptirmayin. Cunku sonuc beklenildigi gb mükemmel falan olmuyor. Belki birkac ameliyatla cok daha iyi sonuc alinabilir bilemiyorum. Uylugum hala gevsek. İzlerimde kipkırmızı oldugundan hala kötü görünüyor. Belki biliyorsunuzdur benim 6. Gün dikislerimde acılma oldu. Enfeksiyon oldugu icin derim resmen eridi ve oyuldu. 24. Gün tekrar dikildi ama genital bölgemden asagiya dogru derim cekilmis. Hala bacaklarimi az acsam orasıda geriliyor. Düzelecegini hic sanmıyorum. Hadi bu sıradışı bir durum. Ama germe ameliyatinin sizi memnun etmeme olasılığıda var. Wc de 500 mllik pet şişeyi tersten kesip ayakta durarak kullanırsanız çok rahat edersiniz. İlk gün genital bölgemde şiştiği için idrar dikise dogru kayıyordu. Bu yöntemi keske ozaman kullansaydim. En büyük zorlugu wc olayı. Merak ettiklrinizi sorun cevaplayayım :KK66:

cok tesekkur ederim Deniz Er. ben 43 yasindayim ama yillardir bacak icim cok gevsek yagli ve kalin. suana kadar Ahmet Karacalar hakkinda arastirmalarim oldu. sanirim icime en sinen o. onun spiral sitemini dusunuyorum. bakalim o ne onerecek. kismetse temmuzda hallederim. peki ameliyattan sonra nelerle karsilasacagim. ne kadar sonra normal hayata donerim. tuvalet sorununa dikkat edersem ne kadar iyilesme suresi olur. tamamen iyilesmesi nedir. cok bogmadim umarim bende soru bitmez:)

3 gün hastanede yatmanız, dikislerinize diren konulması avantajlıymış. Ben iki gün yattım ve diren koyulmadı. Akşam 6 ya doğru ameliyatım bitmisti sanirim, ertesi gün sabah sondayı çıkardılar. Wcye gitmek çok zordu. Zor oturmustum klozete keske oturmadan halledebilseydim en azından gerilmezdi dikislerim. İyilesme ve normale dönmeniz 20 günü bulur. Ben 40 gün paso yatmıstim sadece wcye kalkiyordum. Bir kez dikisler acilinca daha cok korktum. Acilma dursun diyede yatmistim. İkinci dikisten sonra dr 20 gün çok dikkat et dedi. Mümkün oldugunca az hareket etmelisiniz. İlk 2 gün çok zor geciyor. Acı, sızı hic dinmiyor. Gittikce aci azaliyor ama liposaksindaki gb carsi pazar gezilmiyor sakin öyle bir hata yapmayin. Ahmet beyi cok duydum. Vucut estetiginde basariliymis. İnsallah basarili bir surec gecirirsiniz. Benim yasadiklarimi kimse yasamaz umarim. Zaten cok az olan bir durummus. Ama burada birkac kisi daha tanidim enfeksiyon olan. Cok dikkat edin istirahatinize. Hakkınızda hayirlisi olsun...

Bilemiyorum. Hijyeni sağlamak daha zor karına göre. Bacak hareketli bir uzuv olduğundan geriliyor oturup kalkarken adım atarken bencede o yüzden zor. Aşırı sarkık değilse hic düsünmeyin bence. Ben ömür boyu pişmanlık duyacağım bir şey yapmışım.

Bilemiyorum. Hijyeni sağlamak daha zor karına göre. Bacak hareketli bir uzuv olduğundan geriliyor oturup kalkarken adım atarken bencede o yüzden zor. Aşırı sarkık değilse hic düsünmeyin bence. Ben ömür boyu pişmanlık duyacağım bir şey yapmışım.
Canım merhaba. Ben ilginç bir operasyon geçirdim. :) Kimsede denenmemiş. Doktora dedimki hastanede kalamam . Öyle ağır bir operasyon istemiyorum dedim. Ama bu gevşekliğe çözüm dedim. Dr düşündü ve muayenehanede yaparım dedi. Benim iç bacaklarda 2011 de lazer lipoliz zaten olmuştum. Dr sadece deriyi aldı. 8 cm kadar deri boyuna kesiyle alındı. Yani dokuya dokunmadı. 15 gün oldu. Yarın kontrole gideceğim. Şu an uyluk sımsıkı duruyor. İnşallah öyle kalır. Süreci paylaşacağım. Çok konforlu basit bir müdahale oldu. 4000 lira ödedim. Sen şu anda nasılsın. Memnun musun görüntüden.

Canım merhaba. Ben ilginç bir operasyon geçirdim. :) Kimsede denenmemiş. Doktora dedimki hastanede kalamam . Öyle ağır bir operasyon istemiyorum dedim. Ama bu gevşekliğe çözüm dedim. Dr düşündü ve muayenehanede yaparım dedi. Benim iç bacaklarda 2011 de lazer lipoliz zaten olmuştum. Dr sadece deriyi aldı. 8 cm kadar deri boyuna kesiyle alındı. Yani dokuya dokunmadı. 15 gün oldu. Yarın kontrole gideceğim. Şu an uyluk sımsıkı duruyor. İnşallah öyle kalır. Süreci paylaşacağım. Çok konforlu basit bir müdahale oldu. 4000 lira ödedim. Sen şu anda nasılsın. Memnun musun görüntüden.

merhaba geçmiş olsun , kime oldun ameliyatını birde izler nasıl ameliayat sonrası bakımı nasıl oldu zormu

deniz zaten senin sürecinden sonra ben kim olacaksa aman diyorum aslında benimde hatalı lipodan iç bacağım da sarkma var oraya yağ konuluyor ama oda eriyor zamanla doktorum en doğrusu germe dedi ama ben germe işine sıcak bakamıyorum

merhaba geçmiş olsun , kime oldun ameliyatını birde izler nasıl ameliayat sonrası bakımı nasıl oldu zormu
Yukarda yazdığım gibi normal uyluk germe değildi. 15 gün oldu. Bugün dikiş alındı. Sağ uylukta bir yerde şişlik var. Yani nasıl desem sanki yukarısı gergin ama orada bolluk var gibi. Karşıdan bakınca orada kontürde bozukluk var. Dr. Ödem diyor. Ama yapıldığı günden beri orası öyle. İze gelince bildiğiniz uyluk germedeki dikey iz. Bakalım bir 10 gün geçsin. Nasıl görünecek.O şiş yer düzelmezse gideceğim tekrar.

Doktorların ödem dediği şeyler genelde düzelmiyor. En başta bir kusur kaldıysa maalesef geçmiyor. Ödem sözüne çok inanmıyorum. Umarım bendeki ödemdir. Benimde hiç şansım yoktur. İllaki bir şey kalır.

X