Bacak germe ameliyatı olan var mı arkadaşlar??

Yukarda yazdığım gibi normal uyluk germe değildi. 15 gün oldu. Bugün dikiş alındı. Sağ uylukta bir yerde şişlik var. Yani nasıl desem sanki yukarısı gergin ama orada bolluk var gibi. Karşıdan bakınca orada kontürde bozukluk var. Dr. Ödem diyor. Ama yapıldığı günden beri orası öyle. İze gelince bildiğiniz uyluk germedeki dikey iz. Bakalım bir 10 gün geçsin. Nasıl görünecek.O şiş yer düzelmezse gideceğim tekrar.

anladım ya estetik ameliyatları kusursuz olmuyor bişeyler çıkıyor sıkmam canını daha yeni ödemde olabilir benim bacakta yağ koymak için kanüll izlerini biride şiş kaldı dr geçer dedi masaj yap dedi ama hepsi düz bu top gibi allahtan minik gözüme batmıyor, iz konusunda ara merak ediyorum bikiniden çamaşırdan görünüyormu bu iz sürecini vakit buldukça yazarsan merak edenlere faydan dokunur ben dahil tşkler tekrar geçmiş olsun

Arkadaşlar dikişin bir yerinde genital bölgeye yakın yerde az önce iltihap gördüm. Dikişler bugün alındı dr nasıl görmez anlamadım. Ne yapmalıyım. Şu anda dr için geç.

doktoruna yazdınmı ne dedi üzüldüm geçmiş olsun müdahale eder hemen dr kapanır evet görmemesi garip
Pazartesi gideceğim. Telefon ettim iltihap değildir diyor ama orası beyaz. Zaten sağ bacakta da dediğim şişlik hala duruyor. Sanki orada kumaş bolluğu gibi. Yani o kısım gerilmemiş gibi. Ama garip olan elimle tutunca bolluk yok. Ama kötü görünüyor. Ödem 15 günde inmez mi anlamadım. Yani bir şeyi de düzgün yapsınlar ya... Canım benim ilgin için çok teşekkür ediyorum.

Geçmiş olsun L Loiseauxrouge benimde ikinci operasyondan sonra öyle beyazlık olan bir yer olmuştu ilerlememisti ama. İlk acildiginda cok hizli acilmisti yara büyüyordu hızla. Şu an iyisinizdir umarım. Benimde sağda potluk var. Ödem demişlerdi ama bolluk kalmış. Eşit olmuyor malesef illa bir sorun oluyor.
@Jelesec bende kimseye ol diyemiyorum. Kardeşimde benden önce dikey kesiyle olmuştu benim yaşadıklarımı yaşamadı sonuçta ama. Herkes kendi çektiğini bilir. O yüzden gerek yok. Dikiş izleri hala koyu koyu. İğrenç bir görüntüm var. Yapacak bişeyim de yok. Böyle öleceğim sanırım. Kadın doğumcuya nasıl gideceğim ya hastalanırsam. Rezil olurum herkese. Allah esirgesin artikta.

Geçmiş olsun L Loiseauxrouge benimde ikinci operasyondan sonra öyle beyazlık olan bir yer olmuştu ilerlememisti ama. İlk acildiginda cok hizli acilmisti yara büyüyordu hızla. Şu an iyisinizdir umarım. Benimde sağda potluk var. Ödem demişlerdi ama bolluk kalmış. Eşit olmuyor malesef illa bir sorun oluyor.
@Jelesec bende kimseye ol diyemiyorum. Kardeşimde benden önce dikey kesiyle olmuştu benim yaşadıklarımı yaşamadı sonuçta ama. Herkes kendi çektiğini bilir. O yüzden gerek yok. Dikiş izleri hala koyu koyu. İğrenç bir görüntüm var. Yapacak bişeyim de yok. Böyle öleceğim sanırım. Kadın doğumcuya nasıl gideceğim ya hastalanırsam. Rezil olurum herkese. Allah esirgesin artikta.
Merhaba canım. Valla yarayı ben tedavi ettim. Dr sadece baticon demişti. Ama baktımki sürdükçe yara açılıyor. Bu konularda deneyimliyim . Islak yaraya Hametan krem sürünce şaşırtıcı bir şekilde anında ıslaklığı alıyor. Ve yarayı küçülterek büzerek iyileştiriyor. Yara iyileşti gibi . Dikişler çok acıyordu. Köpük bağladı ama kurumuyordu . Bugün tüm dikişlere hametan krem sürdüm. Acısı dindi. Yatıştı. Bildiğin gibi benimki uyluk germe değil. Sadece deri alındı. Ama yara iyileşmesi gerçektende çok kötü. Karın germede böyle değildi. Senin gibi normal uyluk germe olanlar inanılmaz zordur. Bari değse sıkıntıya. Bendeki potluk hafif azaldı ama hala bariz belli. Dün dr telefon ettim. Hala çdem diyor. Şimdilik bekliyorum.

İyi canım sevindim. İllaki kalır iz. Aman çok zor ya. Dayanamıyoruz güzel olacak diye yaptiriyoruz ama. Olmayinca isler ters gidince kötü oluyor. Ben daha evt bu istediğimiz gibi vaadettiğim gibi olmadi, hadi gel düzeltelim diyeni duymadım. Umarım duzelirde sende üzülmezsin.

Oldu artık geriye dönüşü yok sonradan izi düzelttir istersen o kadar seni rahatsız edecek boyutta ise valla benim iç bacağım gevşek ama kalsın böyle izle sıkıntı yaşayacağıma, sağlık ne yapacaksın avrupalı gideceksin k. doğumcuya da ben isteyenlere diyorum büyük sıkıntı sakın anca gerçekten o izi kabul edip girmek lazım

Merhaba canım. Valla yarayı ben tedavi ettim. Dr sadece baticon demişti. Ama baktımki sürdükçe yara açılıyor. Bu konularda deneyimliyim . Islak yaraya Hametan krem sürünce şaşırtıcı bir şekilde anında ıslaklığı alıyor. Ve yarayı küçülterek büzerek iyileştiriyor. Yara iyileşti gibi . Dikişler çok acıyordu. Köpük bağladı ama kurumuyordu . Bugün tüm dikişlere hametan krem sürdüm. Acısı dindi. Yatıştı. Bildiğin gibi benimki uyluk germe değil. Sadece deri alındı. Ama yara iyileşmesi gerçektende çok kötü. Karın germede böyle değildi. Senin gibi normal uyluk germe olanlar inanılmaz zordur. Bari değse sıkıntıya. Bendeki potluk hafif azaldı ama hala bariz belli. Dün dr telefon ettim. Hala çdem diyor. Şimdilik bekliyorum.

geçmiş olsun iyi bari yara kapanmış istediğin gibi olur umarım

Oldu artık geriye dönüşü yok sonradan izi düzelttir istersen o kadar seni rahatsız edecek boyutta ise valla benim iç bacağım gevşek ama kalsın böyle izle sıkıntı yaşayacağıma, sağlık ne yapacaksın avrupalı gideceksin k. doğumcuya da ben isteyenlere diyorum büyük sıkıntı sakın anca gerçekten o izi kabul edip girmek lazım
Benim yaradan dolayı iz büyük. Rengide açılmadı koyu duruyor orası. İnce bir çizgi olsa amenna. Sol bacagımda ikinci operasyonda dikisi düzgün yapmadıkları icin tuhaflık var bir ara resim atarım. Berbat duruyor ama tekrar düzelttirmek aynı sıkıntıları göze almak çok zor, imkansız. Zaten o deriyi çıkarsa çıkaramaz. Çok gergin. İkinci operasyonda genital bölgemden aşağı deriyi çekmisler yarayı kapatmak için. Bacağımı az açınca bile genital bölge geriliyor özellikle sağ taraf. Oradada problem var. Uğraşamam artık.

Benim yaradan dolayı iz büyük. Rengide açılmadı koyu duruyor orası. İnce bir çizgi olsa amenna. Sol bacagımda ikinci operasyonda dikisi düzgün yapmadıkları icin tuhaflık var bir ara resim atarım. Berbat duruyor ama tekrar düzelttirmek aynı sıkıntıları göze almak çok zor, imkansız. Zaten o deriyi çıkarsa çıkaramaz. Çok gergin. İkinci operasyonda genital bölgemden aşağı deriyi çekmisler yarayı kapatmak için. Bacağımı az açınca bile genital bölge geriliyor özellikle sağ taraf. Oradada problem var. Uğraşamam artık.
Canım rica etsem resim koyar mısın. Çok merak ettim bacağının durumunu. Şiş insin bende koyarım. Uyluğunun hala gevşek olduğunu yazmıştın ama gergin olduğunu şimdi demişsin. Daha iyi değil mi gergin olması. Resim koy düşüncelerimi paylaşırsam karşılıklı yardımcı oluruz. Benimde sağ bacakta şişlik mi fazlalık mı anlamadım. Kötü görünüyor.

Tel dolu resim çekemiyorum aktarınca koyayım. Zaten sonrasında hiç resim koymadım. Gerginlik kasık tarafında. Bikini bölgesinin kenarlarından kesi yapıldı benim. Karşıdan belli olmasın diye demisti doktor. Aslinda ben bacak boyuna paralel kesi istiyordum gevseklik oyle toparlanabilirdi ancak. Hakkaten bosu bosuna kestiler. Yine gecsek o bolgem. Resim atinca daha iyi anlarsiniz. Sendekide fazlaliktir bence. Benimde oyleydi o zamanda da. Ameliyat sonrasida kusurlar goze carpiyor cünkü. Dilerim yanilirimda.

Uzun zamandır sizleri takip ediyorum Ağustos 2017 de bacak germe ameliyatı olacağım . Hiç memnun olan yokmu ?? glorys ve loiseaxblue en son siz olmuştunuz nasıl oldunuz ?? hala pişmanmısınız ?? cep telefonumu versem benimle paylaşırmısınız . Bir kişi bile iyi ki oldum dememiş :KK43:((

Buradan istediğini sorabilirsin canım. Buradan cep telefonu paylaşmıyoruz. Benimki bacak germe değildi. O farklı bir operasyon ve çok komplike ağırdır.

Tel dolu resim çekemiyorum aktarınca koyayım. Zaten sonrasında hiç resim koymadım. Gerginlik kasık tarafında. Bikini bölgesinin kenarlarından kesi yapıldı benim. Karşıdan belli olmasın diye demisti doktor. Aslinda ben bacak boyuna paralel kesi istiyordum gevseklik oyle toparlanabilirdi ancak. Hakkaten bosu bosuna kestiler. Yine gecsek o bolgem. Resim atinca daha iyi anlarsiniz. Sendekide fazlaliktir bence. Benimde oyleydi o zamanda da. Ameliyat sonrasida kusurlar goze carpiyor cünkü. Dilerim yanilirimda.
Teşekkür ederim canım cevabın için. Bencede fazlalık gibi geliyor. 3 cm lik bir uzunlukta var.

ilginize teşekkür ederim . . kaç güünde kalkabildiniz ben işten iki hafta izin alabiliyorum ıkı hafta yeter mi ??

İlginize teşekkür ederim . Kaç günlük süreçte kalkabilirim ?? Loıseaxblue sen iyileşebildin mi ?? Anladığım kadarıyla seninki dikey dikişti daha mı iyi olur acaba ?? Genital bolgene birşey oldumu ? Çok soru sordum ozur dilerim ama bu ay sonuna kadar karar vermiş olmam lazım ...

İlginize teşekkür ederim . Kaç günlük süreçte kalkabilirim ?? Loıseaxblue sen iyileşebildin mi ?? Anladığım kadarıyla seninki dikey dikişti daha mı iyi olur acaba ?? Genital bolgene birşey oldumu ? Çok soru sordum ozur dilerim ama bu ay sonuna kadar karar vermiş olmam lazım ...

Loiseaxblue son bir sorum olacak ,
Bacak germe opr .kaç gün sonra kalkabildiniz , güncel işlerinizi yapabildinizmi ?
Sizin ki dikey kesimiydi ?
Şuan nasılsınız ?

X