Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Hastaları

canım ilaçlar baya pahalıymış diye duydum bende ama son dönemde tedavi olanlar ne kadar tuttu ilaçları yazarsa epimize fikir olur aslında

Bnde bugun aldım kullanmaya başlıcam acaba siz kullandınız mı banada biraz ilginç geldi bant sonuçta
kullandım canım cokta ıyı ılerledı :) sasırdım bende etkısı olmus baya suan rahım kalınlastırma surecındeysen havuc ve nar ye mutlaka cok etkısı oluyor ben ılk rahım kontrolunde hersey yolunda transfer gunu belırlıcez dedı ve suan şükür transfer oldu persembe kan vercem :)

kullandım canım cokta ıyı ılerledı :) sasırdım bende etkısı olmus baya suan rahım kalınlastırma surecındeysen havuc ve nar ye mutlaka cok etkısı oluyor ben ılk rahım kontrolunde hersey yolunda transfer gunu belırlıcez dedı ve suan şükür transfer oldu persembe kan vercem :)
Ayyy çok sevindimm cevabına şuan moralim okadar bozuk ki bu bant nasıl yapcak diye dertlenmeye başlamıştım😞 inşallahh benim içimi ferahlattığın gbi Allahta senin içini ferahlatsın pozitifi gör inşallah canım benimm. hayırlısıyla Allah tamamına erdirsin 😊😊

Ayyy çok sevindimm cevabına şuan moralim okadar bozuk ki bu bant nasıl yapcak diye dertlenmeye başlamıştım😞 inşallahh benim içimi ferahlattığın gbi Allahta senin içini ferahlatsın pozitifi gör inşallah canım benimm. hayırlısıyla Allah tamamına erdirsin 😊😊
inşallah Allah razı olsun rabbimde senın dularını dileklerini geri çevirmesin:dua:

Ben 5750 transfer icin odedim 1500 falan ilaclara verdim ama sonradan aile hekiminr yazdirmak aklima geldi oksapar progestan falan ona yazdirdim aklınızda olsun aile hekimi yaziyor oteki turlu cok pahali ilaçlar en azindan yazdirabildiginizi yazdirin

Merhaba kızlar. Bi şey soracağım doktor progestan fitil verdi bugün kullanmaya başladım aldıktan sonra bi saat kalkmıyorum uzanıyorum ama fitilin çoğu geri çıkıyor. Kullanan bilgisi olan var mı

Merhaba kızlar. Bi şey soracağım doktor progestan fitil verdi bugün kullanmaya başladım aldıktan sonra bi saat kalkmıyorum uzanıyorum ama fitilin çoğu geri çıkıyor. Kullanan bilgisi olan var mı
Olabilir cnm. Ya itemiyorsun ya da vücut gerekeni atıyor olabilir. Ara ara bende de olmuştu. Sırtüstü yatio ayaklarını biraz havada dursa bile yeter

X