Bahçeci tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıranlar buraya

Doz arttı tabi öğlen 3 akşam da 1 iğnem var. Adetim çok ağır kanamalı gectigi için rahim kalınlığının iyi olması gerekiyormuş. Rahim dinlendirme ücreti 9600 lira sebep sorunca embriyolariniza özel solusyonlarla bakım yapacağız dediler

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim herkes bahçeci için farklı konuşuyor sanırım bulduğumuz bütün hastanelerle görüşüp öyle karar vereceğiz
Öncelikle hayırlı olsun nereyi seçerseniz seçin tez zamanda kolaylıkla sağlıklı evlat nasip olsun Allah’ın izniyle bende bahcecideyim evet gerçekten maddiyat olarak yüksek ama laboratuvarı çok iyi diye düşünüyorum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Bu rahim dinlendirme muhabbetleri çok saçma gerçekten. Ne bakım yapacaklar 9600 liralık Allah aşkına bana kalırsa bu durum külliyen yalan.

evet rahim dinlendirme olayını bende anlamıyorum ne yapıyorlar sanki zaten kalan embriyoları dondurma parası da alacaklar

Bu kadar ün yaptıysa laboratuvarı kesinlikle iyidir. Ama adım başı ücrete tabi. Her dışarıdan testi de kabul etmiyorlar. Maddiyat olarak olarak beni aşardı ciddi anlamda maalesef. Hakkımızda hayırlısı hepimizin

evet rahim dinlendirme olayını bende anlamıyorum ne yapıyorlar sanki zaten kalan embriyoları dondurma parası da alacaklar
Embriyom kalmaz zaten 2 yumurtam var zar zor büyüyor doktor hep olumsuz konuşuyor, bakalım dolu cikacakmi, bakalım embriyo oluşacak mı, sürekli tedaviyi sonlandırma muhabbeti yapıyor üzülüyorum

Laboratuvarı dünyada en iyi 3 merkezden biriymiş embriyo çözülmede embriyo ölüm oranı çok düşükmus

Embriyom kalmaz zaten 2 yumurtam var zar zor büyüyor doktor hep olumsuz konuşuyor, bakalım dolu cikacakmi, bakalım embriyo oluşacak mı, sürekli tedaviyi sonlandırma muhabbeti yapıyor üzülüyor
Doktorunuz kim ? İnsallah sağlıcakla buyur kaliteli embriyonuz oluşur

Ben inatla bozmuyorum moralimi daha çok hirslaniyorum o yumurtalar büyüyecek o embriyolar olusacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…