Bahçeci tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıranlar buraya

Guzel kadinlar hepinize oldugunuz surecte saglikla sonuclanacak gebelikler diliyorum
Bende cevat hocada rahim flimi cektirdim ekimde iki tüpümde kapaliydi ama cok sukur sol tüpüm acildi ô anda acti Inanin hic agri sizi hissetmedim bende cok cok arastirarak gitmistim ona Allah ondan razi olsun hep dua ediyorum ona ve gidecek olana da siddetle tavsiye ediyorum

Bahçeci fulyaya gittim canım. Daha çok yeniyim ben de. İlk transferim oldu ama maalesef bu hafta kimyasal gebelik yaşadım. Şimdi 2. İçin hazırlanıyoruz ama ilki olumsuz olunca doktor falan değiştirsek mi diye düşündüm ama bi yandan da onların suçunun olmadığını biliyorum. Evet biraz pahalı ama ilk denememde pozitif görmek bile çok güzeldi.

İnşallah ikinci denemenizde sağlıklı bir gebelik gerçekleşir

Merhabalar bahceci fulya da 3 denemem oldu. Laboratuvarlari gercekten cok iyi. Doktorunuzu arastirip karar verdikten sonra ona guvenin. Cunku bizim kadar onlarda istiyor saglikli gebe kalmamizi. Hem klinik olarak hem sahsi olarak onlarinda basari orani artiyor cunku. Fiyatlar sanirim biraz yuksek diger kliniklere gore.

Merhaba, ben tüm testlerimi dışarıda yaptırdım ve hiç sorun olmadı :) rahim dinlendirme yapmalarının sebebi embriyo dondurulduğunda ve eğer genetiğe de gidecekse, embriyo genetiğe gidip gelene kadar rahmi gebeliğe hazırlamak için yapılıyor diye biliyorum. Doktorlar daha iyi bilir kesinlikle, nasıl uygun gördülerse bir bildikleri vardır diye düşünüyorum…mesela kendi doktorum sağolsun hiç ekstra bir masraf yaptırmadı şimdiye kadar, ben çok memnunım, hepsinden de memnun kaldım…

Bende tüm testlerimi devlet hastanesinde yaptırdım tüp bebek için yaptırmak istiyorum dedim hepsini yaptılar çam sakura da.

Herkese iyi akşamlar bende bahçeci Nilüfer şubesinde tedavi görüyorum yumurtalarım toplandı şuan rahim dinlendirme sürecindeyiz inşallah hepimiz mutlu güzel haberi alırız sağlıkla benimde adetim yeni bitti diğer adetin ikinci günü gideceğiz sonrasında nasıl ilerleyecek bilmiyorum inşallah her şey yolun da gider

Çok güzel bir hastane ama Allah kimseyi muhtaç etmesin hapishane gibi 10 gün yattım psikolojim bozuldu tedaviyi reddedip çıktım
Amin, gerçekten öyle bir süre yakın olduğu için ben de oraya gitmek durumunda kaldım. Allah kimseyi düşürmesin ama hastanesiz ve doktorsuz da bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…