Bahçeci tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıranlar buraya

Ben tam da o gruptayim o yüzden onu seçti eşim 43 yas 0.06 amh çikolata kisti hepsi mevcut bende

Ben tam da o gruptayim o yüzden onu seçti eşim 43 yas 0.06 amh çikolata kisti hepsi mevcut bende
Ben inanıyorum o yumurtalar büyüyecek Aslınfa bende kendisini gittikten sonra tanıdım. Araştırarak gitmedim. Babamın adı da Özkan seçmemdeki tek neden buydu :)))

Oh ohhh şifa olsun
Rahim dinlendirme olayı bende de oldu bu arada.

Ayy haber verin bana mutlaka. Dua edeceğim sizin için. Benim yumurtalar toplandı. Cuma son kontrolüm var. Transfer tarihi belirlenecek büyük ihtimal 13 Aralık gibi yaparız transferi dedi.
Allah razı olsun en çok ta duaya ihtiyacımız olduğu zaman bende burada okuduğum herkese duaciyim haber veririm rahim filmi cektirdiniz mi siz. Doktora sorsam yumurta toplarken hazır narkoz almışken onu da yaparlar mı acaba

Ayy haber verin bana mutlaka. Dua edeceğim sizin için. Benim yumurtalar toplandı. Cuma son kontrolüm var. Transfer tarihi belirlenecek büyük ihtimal 13 Aralık gibi yaparız transferi dedi.
Sanırım çarşamba veya perşembe yumurta toplama yaparız dedi. Bakalım dolu çıkacakmı dedi

Sanırım çarşamba veya perşembe yumurta toplama yaparız dedi. Bakalım dolu çıkacakmı dedi
Yaaa çıkacaaaaakkk çıkacaaaak. Bu işte moral çok önemli daha hiç bir şey belli değilken moralinizi bozmayın lütfen hele bir yumurtalar toplansın bakalım neler olacak.
Rahim filmi çektirmiştim evet ama orada yapmazlar diye düşünüyorum. Tam bahçecinin girişinde bir görüntüleme merkezi var oraya bir sorun isterseniz. Çektirmeyi düşünürseniz de ben size yer ismi verebilirim. Anestezisiz çekim yapıyorlar ama inanın hiç hissetmiyorsunuz. Çok korkmuştum ben çektirmeden önce. Çıktığımda bu mu ya dedim.

Ay inşallah inşallah doktorum istemedi henüz ama ben her ihtimale karşı çektirmek istiyorum sizinde önerdiğiniz bir yer varsa çok sevinirim

E
Ay inşallah inşallah doktorum istemedi henüz ama ben her ihtimale karşı çektirmek istiyorum sizinde önerdiğiniz bir yer varsa çok sevinirim
Echomar Şişli. Ben burada çektirmiştim. Çok memnun kaldım. Yorumlarını okuyabilirsiniz internetten. Cevat Bayrak diye bir doktor vardı benim çektirdiğim zaman. Onun ismini çok duydum iyi diye ona çektirmiştim.

Ekran görüntüsü aldım kaybederim diye o civarda yakın Bi yerde bahceciye sanırım. Çok çok teşekkür ediyorum güzel duaların ve mesajların için çok memnun oldum seni tanıdığıma yarin görüşürüz o zaman sabah işe erken kalkicam iyi geceler diliyorum

İyi geceler yarın güzel haberleri bekliyorum ona göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…