Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Bakıcı ücreti

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

swann

14.11.2017 B.K:72 Boy:1.76 Güncel:71 Hedef:68
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2014
1.306
488
Selam arkadaslar
Çalışan anneler bakicilariniza ne kadar surede % kac zam yapiyorsunuz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bakıcı yok mu kimsede? Herkesin çocuguna anneanne babaanne mi bakiyor?

kız kardeşimde pazartesiden perşembeye haftanın 4 günü sabah 8 veya 9 akşam 5- veya 6 aylık 500 tl veriyo...
zam konusunu napar bilemiyorum ama iyi bi ücret bu diye diüşünüyorum

konu sahibesi mükemmel bir konu olmuş. ve buradaki rakamları görünce kendimi aptal ötesi hissediyorum iki yarım güne ayda 400 tl veriyorum :KK43: bu nedir ya. Ankara farkı mı bu bilemedim

ben 6 ayda bir yani ben zam aldıkça bakıcıma da zam yapıyorum..
2 senedir bizimle beraber zaten sağolsun çok iyidir..oğlum yarım gün kreşe başladı ama bakıcımız sabahtan gelilyor yine,günlük ev işleri yemek yapıyor.
650 veriyorum şu anda..ama extralar oluyor mutlaka,onun çocuklarına hediye,kendisine ufak tefek hediyeler vs..

Tesekkkurler arkadaslar.
Hafta içi sabah 7.30 aksam 17.30 çalışıyor
1150 veriyorum ben. Ankara. .
Cocuk hariç ütü ve yemek var. Temizlik yok. 6 ayda % 3 zam seklinde konustuk. Hsos arkadaşım alinti yapamadim cepten ankarada neredesiniz?

Bazı ücretler ne kadar uyguunn.

Kızlar şehir de yazar mısınız çok merak ettim, çocuk yapasım geldi adeta!

Tesekkkurler arkadaslar.
Cocuk hariç ütü ve yemek var. Temizlik yok. 6 ayda % 3 zam seklinde konustuk. Hsos arkadaşım alinti yapamadim cepten ankarada neredesiniz?

ben çankaya dayım. sanırım şehirden bu yediğimiz kazıklar :KK52: ben anneme yrdımcı olsun diye 2yarım güne 400 veriyorum ama daha düzgününü bulacağım inşallah. siz nerdesiniz?

Bu fiyatlar nasil boyle anlamadim. Ben Istanbul'dayim ve ajanstan buldum, gunduzluler 1500, yatililar 2500'den asagi kabul etmediler, universite mezunu vs de degiller. Temizlik yapmiyorlar, sadece yemek ve ortaligi toplama. Ben yatili 2500 veriyorum, haftada bir gun izinli (24 saat). Yabancilar da artik 900-1000 dolar istiyorlar. 700e gelen bir ay sonra 100 dolar daha yuksek veren bulup isi birakiyor her yerde gordugum.
Benim bildigim zam senede bir tufe kadar oluyor, yuzde 9 filan. Senelik 2 hafta izni var ucretli.

Bu fiyatlar nasil boyle anlamadim. Ben Istanbul'dayim ve ajanstan buldum, gunduzluler 1500, yatililar 2500'den asagi kabul etmediler, universite mezunu vs de degiller. Temizlik yapmiyorlar, sadece yemek ve ortaligi toplama. Ben yatili 2500 veriyorum, haftada bir gun izinli (24 saat). Yabancilar da artik 900-1000 dolar istiyorlar. 700e gelen bir ay sonra 100 dolar daha yuksek veren bulup isi birakiyor her yerde gordugum.
Benim bildigim zam senede bir tufe kadar oluyor, yuzde 9 filan. Senelik 2 hafta izni var ucretli.
siz ne kadar maaş alıyorsunuz ki bakıcıya 2500 veriyorsunuz ...yanlış anlamayın sadece merak ettim :)

sizin evde bakıcı olasım geldi:))

öncelikle umarım evinizde çalıştırdığınız bakıcı veya temizlik işçilerinin sgksını yapıyorsunuzdur.. Asgari ücret zammı oranında yapmanız uygun olacaktır..

Neden yatılı? Gece de mi evde yoksunuz?

Neden yatılı? Gece de mi evde yoksunuz?

Yatili cunku sabah cok erken evden cikiyorum, ve gece de bebegim hala sık sık uyanıyor, hem is hem uykusuzluk imkansiz benim icin isim geregi. Bakicinin isi gercekten zor, 24 saat calisiyor, aldigi parayi kesinlikle hakettigini dusunuyorum, ama yine de sizin soylediginiz fiyatlardan cok fazla aliyor gercekten ama gorustugum kimse fiyat dusmedi, o yuzden sasirdim burda yazilan ucretlere.

Maasim bakicininkinden cok daha fazla, ama oyle olmasaydi da isi birakmazdim sanirim. Bakici ucretinin hepsini ben vermiyorum, esim de veriyor, onun da cocugu ayni zamanda bakilan. Cocuk buyuyunce ne yapacagim? Sektore donmek, ara verdikten sonra is bulmak oyle kolay degil. Baska sebeplerden ya da bebeklerini ozledikleri icin isi birakanlari cok iyi anliyorum ama ve takdir ediyorum, butun gun burnumda tutuyor guzel kuzum...

Tesekkkurler arkadaslar.

temizlik dahil o fiyata gidiyolar..
fazla veriyosunuz..

X