Bakıcıya bırakmalı mıyım yardım edin lütfen

arkadaşlar konu sahibi ücretsiz izne ayrılmış. nolur artık bakıcı tut yazmayın :KK70:

bence en iyisini yapmışsınız. siz bebeğinize ekran gösterilmemesini, kuzeniyle birlikte bakılmamasını isteyebilirsiniz ama kimse de sizin çocuğunuza bakmak zorunda değil. kimse çocuğunu sizinkine de bakılabilsin diye tam gün kreşe göndermek zorunda değil. kayınvalideniz hiçbir sebep olmadan ben bakmayacağım diyebilir. kendi başınızın çaresine bakmanız en iyisi. üstelik imkan varsa bebek için de anneyle olmak çok iyi. 26 aylık olana kadar oğluma ben baktım. hem vicdanım çok rahat hem de oğlumun gelişiminden çok memnunum. inşallah sizin de içinize siner, hayırlısı olmuş dersiniz.

arkadaşlar konu sahibi ücretsiz izne ayrılmış. nolur artık bakıcı tut yazmayın :KK70:

bence en iyisini yapmışsınız. siz bebeğinize ekran gösterilmemesini, kuzeniyle birlikte bakılmamasını isteyebilirsiniz ama kimse de sizin çocuğunuza bakmak zorunda değil. kimse çocuğunu sizinkine de bakılabilsin diye tam gün kreşe göndermek zorunda değil. kayınvalideniz hiçbir sebep olmadan ben bakmayacağım diyebilir. kendi başınızın çaresine bakmanız en iyisi. üstelik imkan varsa bebek için de anneyle olmak çok iyi. 26 aylık olana kadar oğluma ben baktım. hem vicdanım çok rahat hem de oğlumun gelişiminden çok memnunum. inşallah sizin de içinize siner, hayırlısı olmuş dersiniz.
Teşekkür ederim 🙂 vallahi cok ıcıme sindi gerçekten kayınavlıdem ve gorumcem bebegım doğduğunda bana oyle soyelmıslwrdı tabıkı bakmak zorunda dııler ama ne bıleyım buda torun sonuçta seneyede almayı dusunuyorum kres yasına gelene kadar ınsallah 🙂

Ben evden calisiyorum ve bakici var. Fakat bakiciya bırakıp da inisiyatif vermeyin. Bir program çıkartın. Benim ikizlerim var. Bakiciya program yaptım. Su saat yemek saati su saat uyku saati, su saat aktibite zamani, kitap okuma zamanı diye. Bakici da vermis olduğum program doğrultusunda bakiyor bebeklere. Iki bebek de ayni anda uyuyor ve uyaniyor,
Size tavsiyem bakiciya al bakin demeyin. Cunku kolayına nasil gelirse oyle bakacaktir. En kolay ek gida neyse onu yapacaktır... Ben onxesinde tecrubesizdim ve zamanla tecrübe edindim. Kesinlikle bir program yapın ve evi kamera ile dosetin.

X