Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Komşumuzun kızı evlenmişti yıllar önce.. Kırmızı kurdelesi bağlı davul zurnayla çıktı. Ama oral anal sayısız ilişki yaşadı kendisi anlatmıştı bize. Ama olsun o bakireydi👏👏👏
Eee yani ne yapsin kiz sirf sevişti diye suçlulukmu hissetsin erkek dibine kadar yaşarken cinselliği kimse yadırgamiyor ama kadin sevişdi ve evlendi diye kendini kakaladi diye düşünüyor kendi hemcinsi bile hayret.Bu ülkenin erkeğinde kadınında cinsellikle ilgili problemi var erkekler fazla vasat kadınlar fazla çekinik kendini dışa vuramıyor..

Eee yani ne yapsin kiz sirf sevişti diye suçlulukmu hissetsin erkek dibine kadar yaşarken cinselliği kimse yadırgamiyor ama kadin sevişdi ve evlendi diye kendini kakaladi diye düşünüyor kendi hemcinsi bile hayret.Bu ülkenin erkeğinde kadınında cinsellikle ilgili problemi var erkekler fazla vasat kadınlar fazla çekinik kendini dışa vuramıyor..
Erkeğin yapıp kadındın birsey yaşamamış olmasını beklemek eşitsizlik sma flörtüm cinsellik yaşamadığını söylemişti o yüzden bu konu önemli idi onun için su da var Li erkeği ispat etmek zor nerden bileceğim yalan söylemediğini

Forumda bu tarz konuları gördüm ilerde yüzüne vuran insan en çokta bundan korkuyor
Bi eksiğiniz yok . Veya bu bir utanç verici birşey değil . Sizin bedeniniz sizin kararınız . Siz kendinizi eziklemeyin kendinize güvenin başınızı dik tutun . Ayrıca çokta güzel anne olursunuz , anne olmak için bakaretmi lazım ?

Erkeğin yapıp kadındın birsey yaşamamış olmasını beklemek eşitsizlik sma flörtüm cinsellik yaşamadığını söylemişti o yüzden bu konu önemli idi onun için su da var Li erkeği ispat etmek zor nerden bileceğim yalan söylemediğini
İspat istemek de saçma ama bence sevisirken adamın tecrübesi anlaşılır

Şimdi canım bu bakirelik yetiştirilme tarzimizla alakalı.tabii ileride pişman olmamak için erken birliktelikler den kacinmamiz lazım ama birlikte olduysak olduk ne yapicaz.
Şimdi evlendigimiz erkeklerin hiç kadın geçmiş yok mu.
Yada 2. Kez evlenen kadınlar bakire değilim hatta çocuğum var diye düşünüp hayatı zehir mi etmeli.
Şimdi ben kocama onceden birlikte olduğu kadınlar varsa ki vardır tavır mi alacağım.
Bunu en baştan kabul etmek ve durumu kabullenmek gerekir.
Ama senin sevgilin bunu zor kabullenmiş ileride sorun olacağını düşünüyorum ben.
Sen kendini bakire değilim diye eziklersen karşındaki ne yapmaz.
Yada herkes kendi ailesini,çevresini iyi bilir.bakirelik en başta her aliyorsa buna göre yaşamak gerekirdi bence.cunku bu hep karşımıza çıkar.
Mesela bizim için eğitim çok önemliyse her seferinde eğitimle alakalı sorunlar yaşarız yada eğitimle yaşarız gibi.
Bende sen bı destek al.ve emin olmadan isteme evlenme olaylarına girme.
D
Bana dediki öpüştüm falan desen normal karşılarım dedi ama bu konu için düşüncem dedi ben anlamadım o normal benim yaptığım anormal mi bakirim dedi
Derin hanim sizin icin önemli olmayan onun icin önemliyse bu sizi niye rahatsiz ediyor surada kabul etmek ona kalmiş zaten seven hicbir sekilde sizi oldugu gibi kabul eder ama lakin dinine düskün böyle bir durum basina geldiyse size güveni gidebilir sonucta dinimizde zinaya girer eger ki bu taraftan önemsiyorsa sizin yaptiginiz dini açidan degerlendirirsek hem suclu hem guclu olmayin.Elbette herkesin günahi kendine ama bir seyleri yasamissaniz ilerde bunun sonucuna katlancagini dusunmen lazimdi bu dogru birsey degil farkindasin belki bazilari icin bir yasam sekli tarzi olabilir ama dinimizde uygun degil.Hani diyorlar ya oo sen hangi çağda yasiyorsun artik çağ seni normal karsiliyor malesef ama söylim senin yasadigin dogru bir cercevede dogru bir durum degil.Belki evlenir senle sorun etmez ama her kavgada önüne atabilir.Bence oda bir dusunmeli sen ona tum gercekliginle gelmissin sonucta onla ciddi adim adacaksin.Ama erkekler boyle birseyi %70 i kabul edemez.Ama biz kadinlar oysa onlari her turlu kabul ediyorz malesef cok yanlis.Bir insanin gecmisi onemli evet ama guven icinse sen zaten durumunu anlatmissin daha ne soyleyeceksin senden sonrasina bakmali

D

Derin hanim sizin icin önemli olmayan onun icin önemliyse bu sizi niye rahatsiz ediyor surada kabul etmek ona kalmiş zaten seven hicbir sekilde sizi oldugu gibi kabul eder ama lakin dinine düskün böyle bir durum basina geldiyse size güveni gidebilir sonucta dinimizde zinaya girer eger ki bu taraftan önemsiyorsa sizin yaptiginiz dini açidan degerlendirirsek hem suclu hem guclu olmayin.Elbette herkesin günahi kendine ama bir seyleri yasamissaniz ilerde bunun sonucuna katlancagini dusunmen lazimdi bu dogru birsey degil farkindasin belki bazilari icin bir yasam sekli tarzi olabilir ama dinimizde uygun degil.Hani diyorlar ya oo sen hangi çağda yasiyorsun artik çağ seni normal karsiliyor malesef ama söylim senin yasadigin dogru bir cercevede dogru bir durum degil.Belki evlenir senle sorun etmez ama her kavgada önüne atabilir.Bence oda bir dusunmeli sen ona tum gercekliginle gelmissin sonucta onla ciddi adim adacaksin.Ama erkekler boyle birseyi %70 i kabul edemez.Ama biz kadinlar oysa onlari her turlu kabul ediyorz malesef cok yanlis.Bir insanin gecmisi onemli evet ama guven icinse sen zaten durumunu anlatmissin daha ne soyleyeceksin senden sonrasina bakmali

Dini konu ve yorumlar yasak. Çünkü herkes sizin dininize mensup değil. Bu şekilde yazarsanız banlanırsınız.

Ayrıca ortada bir suç yok. Dolayısıyla hem suçlu hem güçlü olacağı bir durum da yok.

Dini konu ve yorumlar yasak. Çünkü herkes sizin dininize mensup değil. Bu şekilde yazarsanız banlanırsınız.

Ayrıca ortada bir suç yok. Dolayısıyla hem suçlu hem güçlü olacağı bir durum da yok.
Bırde kımse buyuk konusmasın herkesın coluk cocugu var..
kız erkek...ınsan kınadıgını yasamadan olmezmıs..
bır kız soylemese bır erkek asla anlayamaz bırlıktelık yasayıp yasamadıgını
aslında soylemesı durust bır ınsan oldugunu gosterıyor değilmı..

bence bu kızlık zarı ile ilgili bütün konular yasaklansın ve silinsin . herkesin bir doğrusu var zaten şimdi insanlar böyle bir hata işledi diye hayatı mahvolmalı tabiki de şimdi bu kadının karşısına çıkan kişi bunu önemsiyorsa olabilir başkası önemsemez belki önemsemeyecek olan kişi ile daha mutlu bir evliliği olacak. ayrıca kızlık zarı dikim diye saçma sapan bir konu var bu forumda mesela onlar falan yasak olmalı diye düşünüyorum. dini konuşmak yasak sa en azından dürüstlük konuşulsun. bu erkekler yapıyor deyip kendimizi aklayacağımız bir konu değil ki yapan kendine kim olursa olsun.

Yeter artık bildirim geldikçe bildirim bulanıyor konuyu kitleyin

bence bu kızlık zarı ile ilgili bütün konular yasaklansın ve silinsin . herkesin bir doğrusu var zaten şimdi insanlar böyle bir hata işledi diye hayatı mahvolmalı tabiki de şimdi bu kadının karşısına çıkan kişi bunu önemsiyorsa olabilir başkası önemsemez belki önemsemeyecek olan kişi ile daha mutlu bir evliliği olacak. ayrıca kızlık zarı dikim diye saçma sapan bir konu var bu forumda mesela onlar falan yasak olmalı diye düşünüyorum. dini konuşmak yasak sa en azından dürüstlük konuşulsun. bu erkekler yapıyor deyip kendimizi aklayacağımız bir konu değil ki yapan kendine kim olursa olsun.
erkekde baska bır kadınla bırlıkte oldugunda kırlenmıs olmuyormu
eger bır genc kız bılıktelık yasadıgında kırlenmıs oluyorsa..
erkeklerın de yuzde seksenı bakır olmuyor kırlı mı oluyorlar..
ınasanlara bırey olarak bakmak gerek bu konuda yuz senede bızı kurtarmaz onedenle dıktırme olayları hıc bıtmıycek
ınsanı dusuncelerı ve karakterı ıle olçmek gerek evlılıgı surduren bu cunku..

dinine düskün böyle bir durum basina geldiyse size güveni gidebilir sonucta dinimizde zinaya girer eger ki bu taraftan önemsiyorsa sizin yaptiginiz dini açidan degerlendirirsek hem suclu hem guclu olmayin.
Belkide agnostiktir.Artik bu Ulke kadinlarana bekaret nedeniyle defolu veya ozru olan bir urun gibi davranmayi birakmali. Eger bu bekaret kaybedildiyse yine bir erkek araciligi ile oldu.Fakat bir erkek asla kendi turune yani hemcinsine suclama yoneltmiyor.Hep kabahati kadina yukleniyor.Madem bu denli bir arayis var,Neden erkekler aralarinda empati yapmiyorlar.Neden yapsinlar ki.? Nasil olsa zaten toplum tarafindan surekli ahlakli olmanin tek bir cinse(KADİN) yuklendigi bir ulkede yasiyoruz..

Siz siz olun ozellikle bu platformda bulunan kisileri dinine,mezhebine ve inanclarina gore yargilamayin.

brnım tesetturlu bır arkadas var cok ıyı bır kız
bır hata yaptım abla dedı
kendı anlatımına gore
kıza bır koca bulmuslar
adam ıs begenmez
evde devamlı
adamda kotu bırı değil ama eve para getırmıyor..kızda bebek var calısamıyor..
bence hayatının hatasını yaptı evlenmekte..

erkekde baska bır kadınla bırlıkte oldugunda kırlenmıs olmuyormu
eger bır genc kız bılıktelık yasadıgında kırlenmıs oluyorsa..
erkeklerın de yuzde seksenı bakır olmuyor kırlı mı oluyorlar..
ınasanlara bırey olarak bakmak gerek bu konuda yuz senede bızı kurtarmaz onedenle dıktırme olayları hıc bıtmıycek
ınsanı dusuncelerı ve karakterı ıle olçmek gerek evlılıgı surduren bu cunku..
kirlenmiş kelimesi saçma Türk filmlerinde görür midem bulanırdı şükür çevremde böyle bir kelime hiç duymadım.
bakın herkesin kendi fikri yada bir insanı sever ve daha önce önemsediği konuları önemsemez. herkesin başına ne gelir bilinmez. bana inanmayan güvenmeyen yine aynı şekilde inanmadığım güvenmediğim bir insanla evlilik olabileceğini yada doğru bir evlilik olacağına inanmıyorum erkek içinde sözü önemli kadın için de kanın falan ne önemi var ki zaten bir çok kadından doğru bir ilişki yaşanırsa kan gelmediğini söylüyor uzmanlar.
tabiki bir kadın zina etti diye geleceği mahvolmaz tövbe eder ALLAH kabul eder ALLAH ile kendi arasında ve hiç bir kimse yargılayamaz ha aday evlenmek isterse evlenir istemesse yolu açık olsun evlenip başa kalkarsa da zaten çok aşağılık bir insandır ki buna müsade bile edilmemeli iması bile olmamalı haddi bildirilmelidir.

Anlamaya bilmenize uzuldum sanki kadinin dogru birsey yaptigini soyler gibi erkek kabul edebilir elbette onu sayet gercekten seviyorsa ama kasininda yaptigi günah yalanmi ?ben bir muslumana gore soyledim
O bunu yasayan kadının sıkıntısı degılmı
Derler ya her koyun kendı bacagından asılır
Alkah ıle kulun arasına gırılmez

O bunu yasayan kadının sıkıntısı degılmı
Derler ya her koyun kendı bacagından asılır
Alkah ıle kulun arasına gırılmez
Aynen ne buyuk konusacaksin gun gelir basina gelir derler aslinda bu konularda konusmayi sevmem ama bazilari sanki normalmis gibi konustu Kurani yokmu sayiyorsunuz yani nasil bir jenerasyon dogru gercek ortada herkes gunah oldugunu biliyor bilmezlikten gelmesin istedim

D

zina böyle bir şey değil evli olan şahsın evlilik dışındaki durumunu kapsar ama konu zaten bu değil. erkeklere birisi bu tip uyarılar yapma gereği duymuyor ki en dinine düşkün erkek bile uygun zamanı bulduğunda bunu yapmaktan da çekinmiyor imam nikahı yaptık deyip hop çıkıyor işin içinden o yüzden sizin derdiniz burada kadınlara din dersi vermek olmasın.

Aynen ne buyuk konusacaksin gun gelir basina gelir derler aslinda bu konularda konusmayi sevmem ama bazilari sanki normalmis gibi konustu Kurani yokmu sayiyorsunuz yani nasil bir jenerasyon dogru gercek ortada herkes gunah oldugunu biliyor bilmezlikten gelmesin istedim
hangi ayette dediğin yazar? Kuranı alet etme cehaletine. :KK66:

Kuran zinaya yaklaşmayın der zina tanımı yapmaz insanlar kendilerince zina tanımları uydurmuştur. bunların hiçbiri de zinanın tam karşılığını vermez net tanım evli kişinin başkasıyla olan beraberliğidir. hukuken de böyleydi uzun süre. o yüzden Kuranı alet etmeyin sakın :KK66:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X