Bal ve Tarçın Kürü

günaydın arkadaşlar.:KK71:çarşamba günü başlamıştım bende.bugün 6. günüm olacak.

yazmayacaktım ama çarşambayı bekleyemedim.:KK34:bugün sabah tartıldım veeee 5 günde tam 1,5 kilo vermişim:118:

ve diyetsiz.gözlerime inanamadım :KK53:yaa süper birşey.

sürekli kabızlık çeken ,metobalizması çok ağır çalışan ben günde 3-4 defa tuvalete çıkıyorum bal ve tarçın sayesinde.:KK66:

birde gece yatarken elma sirkesi içtim.

ayyy canım ne güzelyaaa bende perşembe günü başladım ama daha bir gram bile veremedim .niye acaba yediklerimede dikkat ediyorum .neyse daha erkendir belki bir hafta olsun bakalım inş bende senini gibi mutluluğumu yazarım buraya .bu arada ben 69 kiloyum

ayyy canım ne güzelyaaa bende perşembe günü başladım ama daha bir gram bile veremedim .niye acaba yediklerimede dikkat ediyorum .neyse daha erkendir belki bir hafta olsun bakalım inş bende senini gibi mutluluğumu yazarım buraya .bu arada ben 69 kiloyum

arkadaşım bende şaşkınım gerçekten.yediklerimede hiç dikkat edemedim. dikkat etsem demekki daha çok vereceğim.bugünden itibaren dikkat etmeye başladım.bakalım sonuç ne olacak.

bir sitede okudum; diyetsiz 1 haftada 1-2 kilo , diyetle olursa 1 haftada 3-5 kilo verdiriyormuş.:118:

inşallah sende verirsin canım herkes verir.:KK24:

sevdam123 bunun yanında sirkede içiyormusun.
ben gece tarçınlı karışımı içtikten sonra. arkasından 1 çay bardağına 2 yk. elma sirkesi su koyuyorum içiyorum.arkasındanda 1 çk. bal yuvarlıyorum.:KK17:

bende dün sabah başladım kızlar:KK4: umarım bendede işe yarar 4 kılo fazlalıgımı verırsem bana yeter ama acaip iştahımı kestı bu bal-tarçın benim gelişmeleri yazacam sizede arkidişlerim haaa bu arada ben sirke içmiyorum iyice karışmasın midem diye:KK51:

emzirenlerde yapabiliyormu arkadaşlar bebeğim 9 aylık bende içsem faydasını görürmüyüm

sevdam123 bunun yanında sirkede içiyormusun.
ben gece tarçınlı karışımı içtikten sonra. arkasından 1 çay bardağına 2 yk. elma sirkesi su koyuyorum içiyorum.arkasındanda 1 çk. bal yuvarlıyorum.:KK17:

hayır canım içmiyorum sadece tarçın balı içiyorum sirke geçen sene içmiştim ama zorla tadını sevmiyorum ya burnumu tıkayarak içiyordum .

kızlar bende cuma günü ayın 10. başladım 59 kilo ile..bugün 3.günüm bakalım neolacak...1hafta olduğunda tekrar yazarım..

kızlaaarrrr bende bu olaya başlayacak birisi olarak nette bıraz arastırdım 1 cay kasıgı bal ve yarım cay kasıgı toz tarcın karıstırılıp kaynatılır dıye tarıf vermısler bu sekılde yapsak olmazmı acaba ne dersınız :KK34:

kızlaaarrrr bende bu olaya başlayacak birisi olarak nette bıraz arastırdım 1 cay kasıgı bal ve yarım cay kasıgı toz tarcın karıstırılıp kaynatılır dıye tarıf vermısler bu sekılde yapsak olmazmı acaba ne dersınız :KK34:

olabilir bence ama toz tarçının suyun içinde yüzmesi benim hoşuma gitmiyo.öyle içemem herhalde.kabuk tarçın kaynatınca öyle parçalar olmuyo..

olabilir bence ama toz tarçının suyun içinde yüzmesi benim hoşuma gitmiyo.öyle içemem herhalde.kabuk tarçın kaynatınca öyle parçalar olmuyo..

haklısın canım ama zaten süzülüp içilecek o zman tarçınlar suyun üzerinde yüzmez :KK34: yarın toz tarçınla denicem bakalım kabuk tarçın yok çünküüü

sende başla yarına bırakma şimdi iç yatmadan :KK1: ben kaynattım şimdi içiyorum sende paylaş bir hafta sonra bakalım inşallah kilo veririz hepimizzzz

bende yarın başlıyoruummm.. işe yararsa harika olur yaa..
zaten diyette yapıyorum.. hadi ahyırlısı...

ilginç bir karışıma benziyor, konuya abone oldum biraz deneyenler 1-2 hafta olsun bakalım belki bende denerim.
tarçın çok faydalı, bende bitmek bilmeyen tatlı krizlerimden çayıma çubuk tarçın ekleyerek kurtulmuştum 1-2 hafta içinde canım hiç tatlı istemez hale gelmişti, 1ay yapıp ara verdim tekrar tatlı krizim tutana kadar sonra 1 ay daha uzun zamandır sadece aklıma gelirse tadını sevdiğim için çayıma atıyorum. zaten şeker hastalarına da tavsiye ediyorlar. canım pek bal ve benzeri tatlılar istemiyor açıkcası bir de şeker hastası adayıyım sabah akşam bal tüketmek beni korkutuyor...
kızlar bence karışımı balı kaynatmadan yapın çünkü bal 40 derecenin üstüne çıkınca besin değerlerini kaybetmeye başlıyormuş. tarçını kaynatıp biraz ılıyınca balla karıştırın...

bende 3 gündür içiyorum bakalım 2-3 kilo versem yeter bana, 1 hafta sonra gelişmeleri yazarım. Zaten şuana kadar zayıflatması için içtiğim en lezzetli şey bu :) Umarım faydasınıda görürüz...

ilginç bir karışıma benziyor, konuya abone oldum biraz deneyenler 1-2 hafta olsun bakalım belki bende denerim.
tarçın çok faydalı, bende bitmek bilmeyen tatlı krizlerimden çayıma çubuk tarçın ekleyerek kurtulmuştum 1-2 hafta içinde canım hiç tatlı istemez hale gelmişti, 1ay yapıp ara verdim tekrar tatlı krizim tutana kadar sonra 1 ay daha uzun zamandır sadece aklıma gelirse tadını sevdiğim için çayıma atıyorum. zaten şeker hastalarına da tavsiye ediyorlar. canım pek bal ve benzeri tatlılar istemiyor açıkcası bir de şeker hastası adayıyım sabah akşam bal tüketmek beni korkutuyor...
kızlar bence karışımı balı kaynatmadan yapın çünkü bal 40 derecenin üstüne çıkınca besin değerlerini kaybetmeye başlıyormuş. tarçını kaynatıp biraz ılıyınca balla karıştırın...

evet haklısınız bende kaynar suyla bal karıştırılmaz biliyorum..ender saraç devamlı bu acıklamayı programında yapıyor besin değerini
kaybediyormuş...
simdi bende başlıyorum bu çaya..su ile kabuk tarçını kaynatıyorum 3-4 dk..sonra ılınınca içine
bal katıp içeceğim...

evt bende öyle yapıyorum tarçını kaynatıp bardağa döküyorum sonra balı koyup içiyorum güzel oluyor ama:nazar:benimde perşembebir hafta olacak öfffff ben hala aynıyım yaa:KK19:

bende balı bugün aldım tarçınım vardı denemekle bişe kaybetmeyiz bu akşam içip başlıyorum hadi hayırlı kilo vermeler

arkadaslar bende bu karısımı içmek ıstıyorum ama reflüm var dokunurmu bıde sabahları maydonoz suyu içiyorum bunuda beraber içsem bısey olurmu bılen varmı

X