Bal ve Tarçın Kürü

kizlar ve konu sahibi arkadasim. kimler bu tarcin bal karisimi yapiyorsa ilk sayfaya tabela gibi bisey yapalim mi? isimler ve baslangic kilolar yazilsin her hafta da güncellensin ne dersiniz

Canim ilk sayfaya yapmamiza gerek yok, bizde yapabiliriz. Istersen bu gorevi sana verelim:KK8::KK8:
sanirim herkez yeni basladi daha ilk haftamiz .oyuzden bir ay deneme yapabilirz ve takibi ederiz motive acisindan iyi olur. :KK4:

kizlar bazilariniz kilo aldirir diye dusunuyor ama ben oyle dusunmuyorum.:44::44: oyle olsa zayiflamak isteyenler icin niye bu kuru hazirlasinlar dimi

benimde bugün 1 hafta oldu 1,5 kilo verdim (gerçi bu 1,5 kiloyu 10 gün gibi bi zamanda aldıydım ondanmı hemen verdim acaba)
regl olucam onun şişkinliğide var.
canım çok şey istiyor,akşam işten çıkınca kontrolden çıkcakmışım gibi bir his var içimde.(işyerime yakın market yok çünkü)
Şu reglim bir olsada kurtulsam.

tebrik ederim. Yediklerine dikkat edip , tarcin bal uykuladiysan vermisindir canim. Onemli olan akilda bitiyor. beyne "ben bu suyu iciyorum ve zayiflayacagim" diye sinyal gonderirsen veriyorsun :KK68::KK68:

Tanya bugun 3.gunum ve 55 kiloyum. listeye eklersen svinirim...

Son düzenleme:
tebrik ederim. Yediklerine dikkat edip , tarcin bal uykuladiysan vermisindir canim. Onemli olan akilda bitiyor. beyne "ben bu suyu iciyorum ve zayiflayacagim" diye sinyal gonderirsen veriyorsun :KK68::KK68:

Tanya bugun 3.gunum ve 55 kiloyum. listeye eklersen svinirim...
[/QUOTE]

teşekkür ederim canım.:KK71:yediklerime pek dikkat edemedim.gündüz fazla yemedim ama akşamları fazla kaçtı.:KK30:kaloriyi dengelemişim demekki.yada şişkinliğim gitmiştir.ne bileyim işte gitti birşekilde 1,5 kilom.:KK24:devam ediyorum bakalım sonuç ne olacak.:KK53:
sen tartıldınmı peki varmı hiç fark?

sirkeli suyu da 2 günden fazla içememiştim sanırım bunu da bırakıcam..bi çay kaşığının 5te biri kadar bal koydum yani nerdeyse yok gibi ama yine midem bulandı yine bulandı..her yudumda bi ürperme geliyo tepeden tırnağa zor içiyorum..off..

bende ballı sirkeli su denemiştim bi ara baya bi içtim bu yöntemle zayıflayanlar çok olmuş güya fakat ben kilo almaya başladım annem balla kilo veremezsin dedi halbuki içinde sirke olmasına rağmen veremedim az da yesem alıyordum yani nacizane fikrim bişeyin içinde tatlı varsa uzak durun derim haa bal bağırsakları çalıştırıyor ama bıraktığı yağlar size kalıyor

Bu da beni düşündürüyor:KK43:

ben bal eklemeden içiyorum tarçının içinde yeteri kadar şeker var zaten bal ekleyince hiç içilmiyor.başlayalı 3 gün oluyor inş etkili olur...

kızlar bende 5 gündür içiyorum.65 kioldan 63e düştüm:KK66: benide ekleyin listeye hedefim 55 :KK1: ama eklerken başlangıçı belirtin he sevindirik oluyrum ben

Arkadaşlar bende 1 haftadır içiyorum.İştahı kestiği kesin.Canınız hiçbişey yemek istemiyor yani ben öyleyim.

Evet canim baltarcincilarim :) Liste hazir...listenin daha basarili olacagini düsündügünüz noktalar varsa bana kesinlikle söyleyin ki herkesin icine sindigi gibi olsun. Ilk bakista anlasilsir bir tablo ortaya cikarmaya calistim :) Her türlü fikiri acigim! Listeye adini eklemek isteyenler yazsinlar buraya ben hergun takip ederek güncellerim....

Baltarçıncilar.......baslangic kilo........hedef kilo........1. hafta kilo kaybi

sevdam123.............69kg................ 65kg

serenay_30............68kg................ 55kg............. - 1,5kg

oznurkazali.............66kg................ 57kg

prenses88..............55kg................ ?

dearson.................65kg.................53kg.............. -2kg

tanya....................60kg.................55kg

evlimutlu................63kg.................58kg.............. -1kg

prenses88 canim hedef kilonu da yazarsin bir ara güncellerim....

hadi bakalim bol tarcinli balli günler :))

Son düzenleme:
günaydın bende dün aksam basladım sabah kalkıncada kaynatıp içtim 51 kıloyum 48 olmam lazım

Evet canim baltarcincilarim :) Liste hazir...listenin daha basarili olacagini düsündügünüz noktalar varsa bana kesinlikle söyleyin ki herkesin icine sindigi gibi olsun. Ilk bakista anlasilsir bir tablo ortaya cikarmaya calistim :) Her türlü fikiri acigim! Listeye adini eklemek isteyenler yazsinlar buraya ben hergun takip ederek güncellerim....

Baltarçıncilar.......baslangic kilo........hedef kilo........1. hafta kilo kaybi

valla canım bende katılmak istiyorum ama şöyle bi baktımda en kilolu benim ben 77,5 kg yum,ve ilk defa bugün başladım içmeye 2-3 gündür takip ediyorum sizi aklıma yattı bide başka şifalarıda olunca zarar gelmezdedim .tadı fena değil,hadi benide ekleyiver listeye 1 hafta denicem yarar görürsem devam ederim canım..herkese kolaylıklar benim hedef kilom 70
:KK36::KK36:

bende katilmak istiyordum ama malum ogrenciyim ve hic tarti yok burda :) artik yazin evime gidiyim katilirim size :) ama cayi iki gundur iciyorum

arkadaşlar selahattin dönmezin metabolizma hızlandırıcı çayı vardı hatırlarsınız o çayın içinde de tarçın var demek oluyor kitarçın gerçekten zayıflama konusunda işe yarıyor...

çok güzel olmuş canım tşkler benimde bu gün bir hafta oldu ama aynıyımmm:KK43:

sevdam123 canim peki yediklerine de dikkat ediyor musun? ben sanmiyorum ki sadece bu kürle zayiflamak mümkün olsun?
örnegin ben sabah güzel bir kahvalti yapiyorum ( bu hafta izinliyim ondan vaktim var) öglen güzelce pisen yemeklerde ne varsa yiyorum onun yerine aksam hafif seyler salata veya corba gibi sonrada yeme fasli bitiyor

X