Balıkçı Eşi Olanlar Topiği

Baska bir sey desek yapmazlar islerine gelince hamur bile yapıyorlar 🤣🤣 benimkide ekmek içini mincirip hamur yapiyor🤣🤣 bazen misir takiyor renkli baliklari var onlari takiyor eğleniyor oyle🤣 kisin daha guzel bence kimse olmuyor battaniye alıp gidiyoruz hava kararincada ates yakiyoruz misss
Evet renkli balıkları bizimkinin de var 😂çuvalla mısır alıyorlar göle dökmek için 😂balıkları doyuruyorsunuz gelirler mi hiç oltaya diyorum 😁sizin çok romantikmiş ateş falan yakıyorsunuz dur ben de bi eşime söyliyim 😂

Evet renkli balıkları bizimkinin de var 😂çuvalla mısır alıyorlar göle dökmek için 😂balıkları doyuruyorsunuz gelirler mi hiç oltaya diyorum 😁sizin çok romantikmiş ateş falan yakıyorsunuz dur ben de bi eşime söyliyim 😂
Sonra o ateşte sucuk pisiriyoruz hshshshs🤣🤣 balıkları yemliyolar guya gelsinler diye bizim baliklar yiyip sagol kardes diyip gidiyor🤣🤣

Sonra o ateşte sucuk pisiriyoruz hshshshs🤣🤣 balıkları yemliyolar guya gelsinler diye bizim baliklar yiyip sagol kardes diyip gidiyor🤣🤣
Canım çekti sucuk azcık kilo vereyim diye aç yattım :KK70: mangalda sucuk göl kenarında oh mis be varsın gelmesin balık 😁aynen balıklar karnını doyurup gidiyor 😁ben diyorum onca çuval mısıra kaç gün balık gelmez oltaya 😂kıyıya köşeye iyi depolar balıklar 😂

İkisinide ayni anda uyutuyorum. Yoksa birbirlerini uyandiriyorlar
Aynen uyandırırlar büyüğü kardeşimi sevicem der durur ya çok tatlıdırlar kıskanıyor mu kardeşini benim de cesaretim pek yok aslında hayali çok güzel ama hamileliğim de çok zor geçmişti benim 5 aya yakın istifra sonra şiddetli bel ağrısı hiç cesaretim yok

Aynen uyandırırlar büyüğü kardeşimi sevicem der durur ya çok tatlıdırlar kıskanıyor mu kardeşini benim de cesaretim pek yok aslında hayali çok güzel ama hamileliğim de çok zor geçmişti benim 5 aya yakın istifra sonra şiddetli bel ağrısı hiç cesaretim yok
Benim 2. İsteyerek olmadi. Yoksa beklerdim bir muddet. Buyuk olan zor bir cocuktu hâla da öyle. Cok kiskancliklar oldu cok seyler yasadik. Ama suan daha iyi cok şükür. Benimde iki gebeligimde dogumumda zor oldu

Benim 2. İsteyerek olmadi. Yoksa beklerdim bir muddet. Buyuk olan zor bir cocuktu hâla da öyle. Cok kiskancliklar oldu cok seyler yasadik. Ama suan daha iyi cok şükür. Benimde iki gebeligimde dogumumda zor oldu
Olsun birbirlerine arkadaş olurlar aslında çok istiyorum birlikte büyüsünler ama kolay değil ki normal doğum muydu zor oldu?

Bunlar eşimin aşkları :KK70:

Eklentiler

• Screenshot_20201016_154332.jpg
    Screenshot_20201016_154332.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 23
Dün geceden hazırlıklar yapıldı bu gece denize açılacak beyefendi umarım bu sefer iyi bir balık gelir. He benim gibi anksiyeteniz varsa Allahım balık önemli değil eşim sağsalim gelsin de varsın balık olmasın dersiniz bir de üşütmesin kendini tabii hava şuan çok soğuk gece denizin ortası daha da soğuk ayy çok pardon beyefendinin soğuk geçirmeyen bilmem ne kıyafetleri var giyince yarı astronot gibi oluyor :KK70:

Ailemizin ustalarının tuttuğu balıkların binde birini şuraya bırakayım 😊🧿

Eklentiler

• IMG_20210123_220724.jpg
    IMG_20210123_220724.jpg
    95,3 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20210123_220704.jpg
    IMG_20210123_220704.jpg
    130,8 KB · Görüntüleme: 23
X