Bana bir akıl verin. Sizce kim haksız?

kimlerr kimlerle odalarda..
anlayamadım ama sınıf arkadaşlarıysa konuşabilir bu normaldir.. her arkadaşını da tanıştıramaz.
ama beni başka kızlar güldürür kısmı.. ne bileyim komik. yaşınız kaç?

Bundan iki gün önce erkek arkadaşım ile küçük bir tartışma yaşadık ve bana son sözü ' Sen güldürmezsen beni başka kızlar güldürür' diye çok ağrıma giden bir laf etti. Dün işte ben buna günaydın yazdım. Bekledim cevap vermesini. Discord biliyor musunuz bilmiyorum. Oda wp gibidir. Oradan yazayım dedim. Canlı derse giriyor her hafta araları. Bir arkadaşı var sürekli onunla sesli odalarda takılır konuşur. Baktım kanal da ki her şey silinmiş. Geçmiş mesajlar fotoğraflar falan. Tam yazacaktım baktım sunucuya birkaç kişi girdi. İki kız :d Kızlardan birinin sadece adını biliyordum. Bu mahlukat! kız hakkın da beni kışkırtmak için birçok kez bahsetmişti. Bana şunları dedi ' Sınıftan arkadaşımı çağırmıştım ama onlar da geldi. Hem seni de kız arkadaşım olarak söyledim. Şimdi boş yapma. Sunucudan çıkarak beni zaten arkadaşlarıma küçük düşürdün. Yaptığın saçma'
Sen onlara benim kim olduğumu söylerken ses odaların da rahat rahat konuşuyordun. O kızlar sınıftan. Benim kızdığım konu birisiyle konuşuyorsan bundan benim haberim niye yok. Madem arkadaşsın bende senin kız arkadaşınım tanıştırıcaksın beni de. Hem bir tek sen o sunucuyu paylaşıyorsun. Senin o kızla bir yakınlığın var ki o kız rahatlıkla o sunucuya girip ses odalarına girebiliyor. Gerçekten ağlamaktan gözlerim şişti. Birde kendisini haklı görüp beni aşağılaması beni bitirdi. Bana akıl verin
Verin ki kendime geleyim
Çocuğun (ozellikle çocuk diyorum) size saygısı yok, sizinde icerlemekten baska yaptığınız birşey yok. Beni başka kızlar mutlu eder lafindan sonra ağzına çarpıp bu ilişkiyi bitirmiyorsan hata sende. sükût ikrardandır (yani susmak kabul etmektir)
Yaşınız daha çok küçük belli kendinize saygı duyun ve yakınınızda arkadaş ya da sevgili ne olursa olsun size saygı duymayan insanları barındirmayin.
Kişiliğiniz bu şekilde oturacak böylesi için ağladığıniza yazık.
Yeni nesli anlamıyorum aşk adı altında gururlarını hiçe sayıyorlar başka erkek mi yok nesi vazgeçilmez bu çocuğun

Bundan iki gün önce erkek arkadaşım ile küçük bir tartışma yaşadık ve bana son sözü ' Sen güldürmezsen beni başka kızlar güldürür' diye çok ağrıma giden bir laf etti. Dün işte ben buna günaydın yazdım. Bekledim cevap vermesini. Discord biliyor musunuz bilmiyorum. Oda wp gibidir. Oradan yazayım dedim. Canlı derse giriyor her hafta araları. Bir arkadaşı var sürekli onunla sesli odalarda takılır konuşur. Baktım kanal da ki her şey silinmiş. Geçmiş mesajlar fotoğraflar falan. Tam yazacaktım baktım sunucuya birkaç kişi girdi. İki kız :d Kızlardan birinin sadece adını biliyordum. Bu mahlukat! kız hakkın da beni kışkırtmak için birçok kez bahsetmişti. Bana şunları dedi ' Sınıftan arkadaşımı çağırmıştım ama onlar da geldi. Hem seni de kız arkadaşım olarak söyledim. Şimdi boş yapma. Sunucudan çıkarak beni zaten arkadaşlarıma küçük düşürdün. Yaptığın saçma'
Sen onlara benim kim olduğumu söylerken ses odaların da rahat rahat konuşuyordun. O kızlar sınıftan. Benim kızdığım konu birisiyle konuşuyorsan bundan benim haberim niye yok. Madem arkadaşsın bende senin kız arkadaşınım tanıştırıcaksın beni de. Hem bir tek sen o sunucuyu paylaşıyorsun. Senin o kızla bir yakınlığın var ki o kız rahatlıkla o sunucuya girip ses odalarına girebiliyor. Gerçekten ağlamaktan gözlerim şişti. Birde kendisini haklı görüp beni aşağılaması beni bitirdi. Bana akıl verin
Verin ki kendime geleyim
Sana beni başka kızlar güldürür diyen adama niye yazdın acaba? Yazma motivasyonun ne olabilir bulamadım

İlişkide bir taraf diğer tarafı, başka hemcinsleri ile kıyaslar ve onlarında sevgili olmak için kendine seçenek olabileceğini yüzsüzce dile getirdiğinde günaydın mesajı atmak yerine tekmeyi basmayı bilemezsiniz, kendinizi üç kuruşluk adamlara böyle ezdirirsiniz.

Daha cok gencim ama neden anlayamadim yahu 🤦🏻‍♀️
Kizlarla neden konusuyor ?
Neden sana baskasi guldurur dedi?
Neden wp degilde o uygulama ?
Cevaplarsan belki mantikli iki cumle kurarim 😀

Bir kere, ayrılmadan önce size kurduğu cümleden sonra ona mesaj atmamalıydınız. Size zerre saygısı yokmuş çünkü.
Onun için daha fazla ağlamayın.

Verin ki kendime geleyim
Kaç yaşındasın?Bence otur ders çalış .

X