Bana s.ktir git diyen, kopek muamelesi yapan es siz yerimde olsaniz ne yapardiniz?

Bu adamın oralarda neler yaptığından suphelenmiyormusun ailenin evinde yaşıyorsan zaten alışmışsınızdır girin ise bu adamıda bosayin nafakanizi alın keyfinize bakin

Çocuklarını ve sana sahip çıkan güzel aileni düşünüp onlara layık bir hayat yaşarsın bundan sonra. Önemli olan hatalarda tekrara düşmemek. Yoksa hatalar hepimiz için.
Ya evet şöyle düşününce çok şanslıyım. Birde gidecek yeri olmayan kadınlar var gerçekten gitmek isteyip gidemeyen

Esra ezmeciye de gittim daha önce yine döndüm terapi bile işe yaramıyor en son kendimi deli hastanesine kapattiricm=)

Fenomenleri bırakıp doğru düzgün bir uzman bulmakla başlayın. Ruh sağlığınızı emanet edeceğiniz kişiyi araştırmaz mısınız hiç? Kadının her paylaşımı skandal. Eminim sizi tuzlu suyla yıkayıp geri göndermiştir.

8 senelik evlilikte karisini aile evinde birakip iki çocuğunu perisan eden annesine bagimli adam zaten koca olamamistir. Sanki boşanmış bir çift gibi yaşıyorsunuz hani cocuklar annede o da lutfedip 2 bin nafaka atıyor gibi.
Yani resmi olarak bosansaniz daha fazla nafaka alirdiniz kayinvalide ile yasamak ya da esine ayri ev acmamak bosanma sebebi ayrica kazanilan para ortaktir sizin de maasi uzerinde hakkiniz var ama o annesiyle evli! Ciddi ciddi soruyorum nasil bir evlilik nasil idare ettiniz yazik degil.mi size?
Bosansaniz daha rahat edersiniz ayrica yanlış anlamayin ama bence yurtdisinda da baska partner(ler)i vardir diye düşündüm yoksa insan sevdigine esine kiyamaz

Yurtdışında yaşayan adamlalar acayip dengesiz oluyorlar sizde zırlamayı kesin işe girip çalışın

8 yıllık evliyim 2 çocuğum var kw le yaşıyorduk bana çok çektirdiği için görüşmüyoruz eşim yurt dışında çalışıyor ben ailemle yaşıyorum daha bir ev kuramadık. İşten geldigindede 10 gün ailesinin yanında kalıp buraya gelecek. Daha önce ayrıldık tekrar barıştık annesine 350 bintl borç yapmış ( annesi beni bıraksın diye ne isterse veriyor senelerdir zaten o mevzuya girsem çok uzar ama şöyle deyim şeytanın dünya versiyonu bir kadın) tabi bu borcun icinde annesinin yaptırdığı diş gezme tozma paraları falan var hepsi eşime ait değil sadece dişi 80 bin mesela neyse.
Eşim 60 bij tl maaş alıyor annesinin 2 kedisinin mamasını bile o karsiliyor annesine kredi kartlarını falan vermiş herseylerini o karşılıyor ayda bana sadece 2 bin tl gonderiyor =) 1i 7 yaşında okula giden diğeri 3 yaşında kızım var hicbirsekilde yetmiyor ve ben yetmiyor dediğimde bana hakaret ediyor konuşmaları şimdi atacağım. 8 yıllık evlilig8mde bana ilk defa telefon aldı 2 ay önce onuda sürekli başıma kakiyor. Annesine para göndermekten bize sıra gelmiyor

( çocukların herseyinaliniyor dedigi babamın cocuklara aldığı aburcuburlari falan kastediyor yanlış anlamayın kendi almıyor yani =)

8 yıllık evliyim 2 çocuğum var kw le yaşıyorduk bana çok çektirdiği için görüşmüyoruz eşim yurt dışında çalışıyor ben ailemle yaşıyorum daha bir ev kuramadık. İşten geldigindede 10 gün ailesinin yanında kalıp buraya gelecek. Daha önce ayrıldık tekrar barıştık annesine 350 bintl borç yapmış ( annesi beni bıraksın diye ne isterse veriyor senelerdir zaten o mevzuya girsem çok uzar ama şöyle deyim şeytanın dünya versiyonu bir kadın) tabi bu borcun icinde annesinin yaptırdığı diş gezme tozma paraları falan var hepsi eşime ait değil sadece dişi 80 bin mesela neyse.
Eşim 60 bij tl maaş alıyor annesinin 2 kedisinin mamasını bile o karsiliyor annesine kredi kartlarını falan vermiş herseylerini o karşılıyor ayda bana sadece 2 bin tl gonderiyor =) 1i 7 yaşında okula giden diğeri 3 yaşında kızım var hicbirsekilde yetmiyor ve ben yetmiyor dediğimde bana hakaret ediyor konuşmaları şimdi atacağım. 8 yıllık evlilig8mde bana ilk defa telefon aldı 2 ay önce onuda sürekli başıma kakiyor. Annesine para göndermekten bize sıra gelmiyor

( çocukların herseyinaliniyor dedigi babamın cocuklara aldığı aburcuburlari falan kastediyor yanlış anlamayın kendi almıyor yani =) )
Sen benim kendime yaptığım en büyük saygısızlıksın. Bunu o kadar iyi anlıyorum ki. Boşanınca daha çok tazminat nafaka alırsın abla git gir sende bi ise

Bence bu adam seni karısı olarak görmüyor. Sanki boşanmış senden. Üç kuruş nafaka gönderiyor üstünü de çalış kendin tamamla diyor.... Sizin olayınız bitmiş. Adam kendine birini bulmuş olabilir.

Yetmiyor diyeceginize hazir aileniz ile yaşarken girin bir ise calisin iste bu tiplere para diye yalvaracaginiza.
Gururunuza da mi dokunmuyor, cok afedersiniz ozur dileyerek yaziyorum ama para dilenmek?

Aranizdaki muhabbete bakarsak, okumaya devam edemedim.
O derece lackalasmis, saygı sifir bir iliski.

Bana bu cumleleri kuran, bu cumleleri kurduğum bir adamı sevemem, parasini da istemem.

Zaten arada bir evlilik yok bana göre.
2 bin lira icin değmez yani.

X