banyomdaki tuhaf koku!

yerler beton mu,betonsa çamaşır suyu ile yıkayınca koku oluşabiliyor ama sonra geçiyor
beton değil canım fayans

güldürdün beni

Canım sana anlatamam kadın çok pisti bizim evimiz birinci kat onların ise ikinci kattı kokudan biz degil onların üst kattaki komşuları bile çok rahatsız oluyordu onların üstündeki aile en sonunda zabıtaya şikayet etti zabıtalar eve girdiginde öksürükten boguluyordu resmen bir ara bizim tuvalat ve banyo tıkandı bizim döktügümüz sular falan hep lavobadan gidiyordu fakat üst katlarınki ise bizim lavobalardan çıkıyordu biz birinci kat olunca hep bizi suçluyorlardı 20 tane sucu falan çagırdılar 20 de birinci katın bir sucu yok dediler sorun üst katlarda onların lavobaları tıkalı bizimkisi temiz çıktı en son gelen sucu tamir etti yaptı sagolusn üst kattaki komşu bütün pislikleri banyodan ve tuvaletten attıgı için dogal olarak yukarıdan gelen bütün boruları tıkamış ve yukarıdakinlerin kullandıkları bizim evin içinden çıkıyordu zabıtalar evi zorla temizletti kadına ya düşün üst katlara çıkıyorsun merdivenden bütün herkes agzını kapatarak çıkıyordu kapı komşusu bile oturamıyordu evde artık orda oturmuyoruz kurtulduk hatta diger komşular bile taşındı.

Slikon lekeleri çıkmıyor bi türlü siyahlaşıyor hemen nedense bizde siliyoruz geçmiyor şimdiki evimizde koku yok ara sıra koku gelir oda tuvalette sigara içenlerin ozaman pencereyi kapatıyoruz klozet var mı banyoda bir bir tanıdıgımız banyoya klozet takdırdı baglayan kişi yanlış baglamış çok kötü koku yapıyordu daha sonra düzeltiler kokusu gitti.

klozet var ama daha önce olmuyordu öyle koku..klozeti de içini dışını domestosla cifle ovdum küvet ve lavaboyu ovduğum süngerleri hemen attım temizlikten sonra,tuvalet fırçasını domestosla yıkayıp öyle kaldırdım ona rağmen koku..

O zaman eve bir usta çagırsanız nasıl olur arkadaşım belki bir yerlerde sorun vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…