Başarısız tüp bebek deneyimi

Umudunyolu24

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2023
611
345
25
Merhaba kızlar 🌸 ocak ayında 5aa kalitede embriyo transferi oldum yumurta toplamadan sonra rahimde çok az Sıvı birikimi (karında değil) oldu doktorum bunun başarı şansını düşürebileceğini, istersek de geride 3 tane kalıyor denememizi söyledi seçenek sundu denemeyi seçtim fakat dediği gibi olumsuz oldu. Histeroskopi ve genetik test (kandan)yapıldı rahime çizik atıldı hafif şekil bozukluğu vardı düzeltildi vs. Yarından sonra tekrar gideceğim dondurulmuş embriyolarım için plan çizeceğiz. İlk denemesi negatif olup 2. Pozitif olan var mı? İlkinden çok ümitliydim ama hayal kırıklığı yaşadım şimdi umutlanmaya korkuyorum 🍀☀️🙏🏻😮‍💨

Son düzenleme:
Merhaba kızlar 🌸 ocak ayında 5aa kalitede embriyo transferi oldum yumurta toplamadan sonra rahimde çok az Sıvı birikimi (karında değil) oldu doktorum bunun başarı şansını düşürebileceğini, istersek de geride 4 tane kalıyor denememizi söyledi seçenek sundu denemeyi seçtim fakat dediği gibi olumsuz oldu. Histeroskopi ve genetik test (kandan)yapıldı rahime çizik atıldı hafif şekil bozukluğu vardı düzeltildi vs. Yarından sonra tekrar gideceğim dondurulmuş embriyolarım için plan çizeceğiz. İlk denemesi negatif olup 2. Pozitif olan var mı? İlkinden çok ümitliydim ama hayal kırıklığı yaşadım şimdi umutlanmaya korkuyorum 🍀☀️🙏🏻😮‍💨
Ben 🙋🏻‍♀️ ilk denememiz taze embriyoyla oldu negatif sonuclandi. İki ay sonra dondurulmuslarla devam ettik. 2 tane 3. Gun embriyosyu transfer edildi ama kalitelerini bilmiyorum. Bir tanesi tuttu ve bi oglum oldu simdi iki bucuk yasinda ☺️

Merhaba kızlar 🌸 ocak ayında 5aa kalitede embriyo transferi oldum yumurta toplamadan sonra rahimde çok az Sıvı birikimi (karında değil) oldu doktorum bunun başarı şansını düşürebileceğini, istersek de geride 3 tane kalıyor denememizi söyledi seçenek sundu denemeyi seçtim fakat dediği gibi olumsuz oldu. Histeroskopi ve genetik test (kandan)yapıldı rahime çizik atıldı hafif şekil bozukluğu vardı düzeltildi vs. Yarından sonra tekrar gideceğim dondurulmuş embriyolarım için plan çizeceğiz. İlk denemesi negatif olup 2. Pozitif olan var mı? İlkinden çok ümitliydim ama hayal kırıklığı yaşadım şimdi umutlanmaya korkuyorum 🍀☀️🙏🏻😮‍💨
Merhabalar ben de ocak ayındaki taze transferimden negatif sonuç aldım histeroskopi olacakmışım. Nasıl geçti ağrılı mı sonradan ağrınız oldu mu? İkinci deneme için baştan başlayacağım hiç embriyom kalmadı donmuş da yok. İnşallah ikincide pozitifi yakalarız hayırlıyla sağlıklarla 🤲🤲🌿

Merhabalar ben de ocak ayındaki taze transferimden negatif sonuç aldım histeroskopi olacakmışım. Nasıl geçti ağrılı mı sonradan ağrınız oldu mu? İkinci deneme için baştan başlayacağım hiç embriyom kalmadı donmuş da yok. İnşallah ikincide pozitifi yakalarız hayırlıyla sağlıklarla 🤲🤲🌿
Merhaba sadece ilk gün ağrım oldu 2 tane ağrı kesici serum taktılar ondan sonrasında ağrım hiç olmadı ama kanamam uzun sürdü 24 ocakta histeroskopi oldum 8 şubatta kanamam durdu. İnşallah amin canım

Canım benim de ilki negatif ikinci pozitif oldu. Hatta embriyom bitti ikinci için en baştan sürece başladık sabırla. Ümidini kaybetme Allah nasip ettiyse olacaktır 🙏🏻 Bize düşen sabırla denemek ve kesinlikle ümidimizi kesmemek

Canım benim de ilki negatif ikinci pozitif oldu. Hatta embriyom bitti ikinci için en baştan sürece başladık sabırla. Ümidini kaybetme Allah nasip ettiyse olacaktır 🙏🏻 Bize düşen sabırla denemek ve kesinlikle ümidimizi kesmemek
2. Transferimi 4aa çift embriyo oldum yarın test günüm 💖 inşallah pozitif çıkar çok korkuyorum

X