basenlerim

Ahuu14

Yarabbim büyüksün...
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.886
3.705
kızlar merhaba buraya yeni üye olurken ta kaç sene önce yine böyle bir konu açmıştım hala aşamadım, benim basenlerim var geniş ve işte rahatsız oluyorum ben işte hep ceket giymek zorunda hissediyorum bugün pantolunu ceketsiz giydim yine yerimden kalkmak istemiyorum ben mi abartıyorum yoksa insanların bakışları mı benim bunu aşmama sebebiyet vermiyor anlamadım , etek giymek daha iyi bu arada kamufle ediyor ama bu seferde bacaklara bakıyorlar , bıktım cidden

Abartili bir genislik değil. Takinti yapmissiniz. Basen genisligine çok bir çözüm yok maalesef. Kilo verip düzenli egzersizle sıkilasip derli toplu bir goruntu elde edebilirsiniz ama dar bir goruntu elde edemeZsiniz. Leslie sansóne u biliyorsunuzdur, kadin 30 yıldır aktif spor yapıyor dünyaca unlu yürüyüş ekolunun kurucusu, incecik aslında ama basenleri maşallah bedeninizi Sevip kabullenin bence

Yakışıyor ama ben mesela ince bi pantolon giyince rahatsız oluyorum etrk ceket rahatlık sağlıyor

Kalçalarım da var basenle kalça aynı şey değil

bende aynıyım yaa gel sarılalım naptıysam gitmiyor mesela diyet yaparım belim incelir hemen göbek gider ama basen popo maşallah benim orantı problemim var mesela kollarım 38 gögüs ve bel ölçüm 36 basen ve popo 38-40 bu beni çok üzüyorrr ühühüh

Üst bedenin büyük olması daha kötü. Sutyen alırken güzel bir modelin senin bedeninde olması çok zor. Üstüne bikini alırken olabildiğince gizlemek zorundasın, en kapalı modelleri alsan bile dik dik taciz edercesine bakan erkekler oluyor. Sizinki yine toplumda normal görülüyor. Birçok kadın geniş kalçalı.

herkes farklı dertten muzdarip işte ben de en dekolteli kıyafeti de giysem açık durmuyor, bikini üstü, sütyen hep en küçük bedeni alıyorum dümdüz

Eskidendi sıfır beden modası şimdi basen moda.

Sürekli bana bakacaklar kaygısında yaşanmaz.

Çok rahatsızsanız örtünün kimse görmesin sizi.

Baseni en iyi eriten şey yüzmek oda her zaman imkan olmuyor. Üst bedeniniz 34-36 değilse kötü durmuyodur. Benim benim incedir 5kg versem 4ü belden gider basenler durur basen erimesi için hem sıfır yağ hemde her gün pilates hareketleri lazım zamanı olmayanlar ve tembeller için en iyi seçenek kavitasyon tek seyansta 2-3cm gidiyo en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…