basenlerim

üst be
üst bedenim zayıflayınca 36, yoksa 38 ama aşırı orantısız değil alt bedenim 40 kalın pantolon ve zayıflama ile güzel duruyor ama bazı kıyafetlerde jelatine bağlıyor :)

bu taşidığınız genetik ile ilgili kendinizle mutlu olun hangisi daha beter bilmem göbek mi basen mi ? ama araştırmama göre basenli kadınlar çok zeki oluyormuş

herkes farklı dertten muzdarip işte ben de en dekolteli kıyafeti de giysem açık durmuyor, bikini üstü, sütyen hep en küçük bedeni alıyorum dümdüz
Ya o moda olan güzel crop top'lardan alamıyorum. Biliyorum ki ayı oynuyormuş gibi bakacaklar. Yazın aldığım bir bikini üstünü bir kez Türklerin olduğu bir plajda giydim ve yanından geçtiğim adam başını kaldırıp dik dik bakmaya başladı. Artık o bikini üstünü giymiyorum. Anneanne modeli bir şey aldım, en azından kapatıyor.

göbek
bu taşidığınız genetik ile ilgili kendinizle mutlu olun hangisi daha beter bilmem göbek mi basen mi ? ama araştırmama göre basenli kadınlar çok zeki oluyormuş
Göbekte kötü çok şükür aşırı göbeğim yok yüksek bel de hiç yok gibi ama basenn belaaa

Eskidendi sıfır beden modası şimdi basen moda.

Sürekli bana bakacaklar kaygısında yaşanmaz.

Çok rahatsızsanız örtünün kimse görmesin sizi.
öyle yapıyorum ama hergün ceket giyilmez uzun tunikler de kapalı olmadığım için ne kadar hoş durur

crop tarzı bikini üstleri var, önü geometrik, arkası açık şık şeyler bulabilirsiniz, ben de aşırı kapalı durduğu için giyemiyorum ama üçgen bir altla güzel olur. neyse konuyu dağıtmayayım

Eklentiler

• 1.jpg
    120,3 KB · Görüntüleme: 78
evet cidden küçük ayrı problem büüyk ayrı problem sizin ameliyat gibi bir çözüm var en azından

Şeyden olabilir biraz da. Kilo alınca basenlerden alıyor olabilirsiniz. Aslında zayıfsınız ama kilo orantılı dağılmayıp basenlerde toplanıyorsa büyük duruyor olabilir.
aynen ilk ordan alıyorum ve erimesi en zor basenlerim hayatımda il defa (aşk acısı çektiğim dönem 58 kiloya düşmüştüm) ama nasıl bir zayıflama o zaman istediğim boyuta gelmişti tabi kilo aldım tekrar

Çok iyi anlıyorum ben de kalçam çıkıyor diye rahatsız oluyorum hep kapatasım geliyor. 1.68 boy 57 kiloya düştüğüm zamanlar hiç rahatsız olmuyordum küçülüyor kilo vermek gerek yine işte

Kilo verince gitmiyor mu, bende de ayni durum var, kilo verince en az ordan gitse de,bir kilodan sonra gidiyor. Ha verebiliyor muyum 3 yildan beri hayir

Siz alttan kilo alanlardansınız bu boya göre kilonuz var 55-56 inerseniz basende erimiş olur

Vucut yapisina, spor durumuna göre kilo gorunuşu degişebiliyor ama genelde boy ölçüsünden 10-12 eksik kilo ölçüsü iyi bir goruntu verebiliyor, sizin yazdiginiza denk geliyor. Konu sahibi zaten hafif balik etli.

Boy ve kilo ölçüsünün birbirine yakin olmasi genelde erkeklerde ideal gorunuyor.

Sporla birlikte bölgesel incelme sağlayabilirsiniz. Vücut bizim vücudumuz hepimiz bir fabrikadan çıkmış gibi olamayız ki. Kendinize göre standart belirlemişsiniz muhtemelen ondan kaynaklanıyordur bu kadar dert etmeniz.

aynen ama işte spor ve sağlılkı beslenme gerekiyor sporu düzüenli yapmak lazım

Aynen öyle zayıf kadın her istediğini giyer ve giyerken de rahat olur kalıbı var kafamda hslbuki insanların kaç sn. lik bakışını umursamamak lazım işte

Spor ile ben aradaki farkı bir bedene düşürmüştüm.Sıkılastigim için de popom ve bacaklarım da çok guzel görünüyordu.Hafif tempo koşu üstüne pilates yaptım 2 güne bir.Simdi çocuk doğurup patatese döndüm ama olsun.Yoksa sadece diyet ile veya dua ederek o basenler asla gitmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…