basenlerim

aslında spor ve keyojenik diyetle toparlarsınız yani 38 alt bedene inince süper ben popo kalçayı kadınlara yakıştırıyorum bilemedim

Algida seçicilik sen basenlerin geniş olduğu için herkes bakıyor saniyorsun

Aynen öyle zayıf kadın her istediğini giyer ve giyerken de rahat olur kalıbı var kafamda hslbuki insanların kaç sn. lik bakışını umursamamak lazım işte
Çok zayıfım ve zayıf kadın her istediğini giyemiyor. Olmuyor yakışmıyor yani. Yine vücut tipimize uygun olanı seçerek giyinmemiz gerekiyor.

Ben de 40 bedenim, kum saati tipinde ama alt basenlerim daha geniş, göbeğim de var. Bazen kendimi şişko hissediyorum ama bazen de vücut tipimi çok seviyorum. Böyle şişko hissettiğim zamanlarda hep kibele bereket tanrıçası heykellerini düşünürüm, binlerce yıllık insanların bir bildiği vardır :) herkes dümdüz çıkıntısız olmak zorunda değil, bizi de buna günümüz toplumu alıştırdı..

aynen ama işte spor ve sağlılkı beslenme gerekiyor sporu düzüenli yapmak lazım

Saglikbakanligi aciklamasinda gordum Turkiyede kadinlarin %20 obezmiş. Geri kalan çoğunlukta balik etli. Öyle çok zayif bir ülke degil genel olarak. 40 beden herkesin dönüp garip garip bakacagi bir ölçü değil. Zaten armut vucut tipli coğu kadin. Tabi ki spor yapin istediginiz vucutta olun o ayri

Vücudunuza göre iyiyin eritemiyosaniz tunik veya uzun gömlek tarzı herşeyin bir yakışıgi var yani

yani azmetmek lazım sporu bıraktığınız oldu mu hiç ben istikrar sağlamıyorum

basenin tedavisi spor yapmak. Bir de spor yaparken sağlıklı beslenmek. Alkol, şekerli aburcuburlar, kızartma her türlü şey direkt basene gidiyor.

Aslında diyetle küçülüyormuş. Benimde alt bedenim 40dı. Çamaşır almıştım normalde mye sığarım. Bu m görünümlü smiş fark etmedim tabi. İade de edemedim. Bacağımdaki ödem için diyete girdim 5 kilo giderken alt tarafta küçülmüş. Çamaşırı giyiyorum şimdi diyetten çıktım ama dikkat ediyorum. Öğrendim artık

Yakındaki Spor salonu aktif olursa ona gideceğim.

Diyete girin küçülür...

Takıntı yapmışsınız gayet normal bi alt beden. Lütfen bedeninizi sevin gayet iyi bir boy kilonuz var, hayır kilo alsanız da böyle takmanıza gerek yok o ayrı da, şu an normal bi bedeni takıyorsunuz kafanıza. Eğer çok düşündüğünüz bir şeyse yanlış diyetler sporlar uygulamanıza aç kalmanıza sebep olacak düzeydeyse bununla ilgili profesyonel görüş de alabilirsiniz, beden dismorfik bozukluğa dönüşmesin

Basen bence kadını çekici gösteriyor. Özellikle etek giyince daha hoş duruyor kendinizle barışık olun

Normal kiloda iseniz ,sadece basen var ise kıyafetinizden pırtlıyorsa estetik doktorları bunu çözüyorlar..

Ah basenler.. vücut tipiyle alakalı maalesef 97 kiloyla doğum yaptım üst taraftan normalken basenlerim yüzünden 48 50 beden giyiyordum beli bol geliyordu sonra azmettim 66 ya düştüm ama basenler aynı duruyor üst xs-s alt markaya göre 38-40 yıllardır spor da yapıyorum kasta yaptım basen duruyor artık kabullendim en son çare estetik sjsjj

Boyum 1.73 kilom 62 sonuç kalça ölçüm 103 cm Ne yaparsam yapayım gitmiyor. Benim annemin de üst bedeni ince alt bölüm basenli. Ailecek armut,kaşık vücut tipiyle geziyoruz. Ben genel olarak beğeniyorum ama bir 53 kg falan olsam nasıl olur diye düşünmüyor değilim.

Gayet zayıfsınız bence. Biraz basen kadında güzel duruyor.
Benim de basenlerim var ama nerdeyse 50 bedenim.

Ay çok tatlısınız ya
Ben iri göğüslü olduğumdan direkt bütün vücut olarak 40 bedenim

belim kalın olmadığı için seviyorum da görüntümü

Dert mi etmeliyim bilemedim şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…