başıma ağrılar girdi

rosseyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2016
1.747
1.694
konu uzun zamandır öyle yada böyle iletişim halinde olduğum ama ne yaşadığımı benimde bilmediğim kişi hakkında. aslında onun hakkında değilde erkeklerin bu iğrençliği hakkında.
şimdi kısaca özet geçersem işyerinde tanıştığım ara ara iş sebebi muhatap olduğum bir kişi vardı. bir süre peşimde dolandı. ama bende o dönem çok yeni bir ilişkiden çıktığım için o şahısı hem açıkçası görsel olarak beğenmediğim hem de henüz aklımda eski sevgili olduğu için şans vermek istemedim. neyse sürekli mesaj attı görüşmek istedi falan filan. en sonunda ben de olabilir deyip görüştüm bir kaç kere.
ama bunun üzerinden aylar geçti. ben sonuçta elektrik almadığımdan sebeple olmuyor deyip bıraksamda hep bir şekilde mesaj atıp ortaya çıktı.
neyse olaylar böyle devam ederken istemediğim halde ama mantığım da ya neden olmasın derken hep hayatımda yeri olduğu için bir alışkanlık mı desem garip bişey oldu. kendimi onu takip ederken ve ya olabilir, olsun derken buldum.
ama sonuçta evet biz sevgiliyiz ve ilişkiye başladık moduna hala girmemiştik. çünkü sürekli aramızda sorunlar, engellemeler, iletişimsizlik vs. vardı.
buraya kadar kısmı olayın özetiydi.
şimdi asıl derdim ne biliyor musunuz? bu kişi 2 hafta belki biraz fazla zamandır ne yazıyor ne ediyor ben yazınca da soğuk davranıyor hatta mesajlarıma cevap vermediği oldu. görüşelim dediğimde ise müsait olmadığını söyledi :KK57: görüşmek için hergün mesaj atan adam. biraz sosyal medyasını karıştırdım bir kızla sürekli birbirlerini beğenmişler. uzun zamanlar resim koymayan adam son iki haftadır gülücükler saçan resimler koymuş. olayın aslını zaten anladım. adam otuz yaşından fazla kız ise sanırım bu sene iki yıllık bir okuldan mezun olmuş. yani kız on yaştan fazla küçüktür kendisinden. veeeee ben sinir oldum. şuan bu krizi yaşarken, bu erkekler neden maymun iştahlı diye düşünürken içime atmamaya karar verdim.
hayır yani tamam sen istememişsin soğuk davranmışsın gitmiş başka kızlara yazmış diyebilirsiniz de ya 2 hafta? 2 hafta önce bana da yazıp öpücükler yolluyordun. bu kadar iğrenç bu kadar iğrenç olamazsınız erkek milleti. ha bunu yapan bayanlar da var ama benim midem birinden ayrıldıktan sonra ya da biriyle iletişim kurarken diğerine yer açmayı kabul etmiyor malesef.

soruyorum size, aylarca istemediğim ama hadi yine de mantıklı duruyor bir şans vereyip diyip kendi kendime içimde güzellemeler yaparak en sonunda olabilir dediğim adamın şimdi başka bir kızın hatta kendisinden 10 küsür yaş küçük kızın peşinden koşması niye beni dumur ediyor? bu durumu yaşayan ve acil tavsiyede bulunacak arkadaşlar şimdiden tşkler. çünkü başıma ağrılar girdi resmen

İstemediğini hissettiğinden o sırada arayışa girmiştir. Yani siz olmaz diyince arayışa girmis olabilir. Ya da belki herkese olta atan bi tiptir... bosverin ya. Bence hiçbir kaybiniz olmamış. Aman bir şans vereyim diye başlanan ilişkiler bence yürümüyor. Sizi daha büyük bir bas ağrısından kurtardığını düşünüyorum adamın aslında. Baştan isinmadiginiz biriyle zaten olmazdı. O da bunu anlamış olmayacağını ve yol almış bence. Tabi ki yaptığı dürüstçe değil asla. Ama bence iyi olmuş sizin için bence zaten yurumezdi.

Bence adamın ilgisi sizin hoşunuza gitmiş. Bu da belki olabilir ihtimalini doğurmuş ama demek Ki adam sizden aynı ilgiyi görmemiş Ve başka ilişkilere yelken açmış. Sonuçta ne olduğunuzu siz de bilmiyormuşsunuz. Adını koymadığınız bir sürünceme varmış.

Yapacak bi şey yok. Sakin kalıp hayatınıza devam edin.

E siz başta beğenmeyip sonradan sırf ilgisi hoşunuza gidiyor diye sıcak bakmaya başlamışsınız adam da doğrusunu yapıp böyle saçma bir şeyden son anda sıyrılmış. 10 yaş çok değil zaten gayet olabilecek bir yaş farkı.

Boksta rakipler hani birbirini mecazi anlamda bir tartar ya ...sizin olay da o hesap .Adam da aslinda sizi tartiyormus devamli.Neticede bu is olmaz demis birakmis

İstememişsiniz ve bunu belli etmişsiniz. Adam da kendi yoluna bakmış, hep sizi bekleyemezdi ki. Sizde aynı ilgiyi bekleyip göremeyince canınız sıkılmış.

Karşınıza illaki etkileneceğiniz biri çıkacaktır
yani bu aldatma olmuyor mu

Aman neden ağrılar giriyor. Zaten beğenmiyormuşsunuz. İleride daha da gözünüze batardı. Bitmesi iyi olmuş. Zaten adamın yaptığı da anormal değil. İşiniz kolaylaşmış. Gönlünüze, gözünüze hitap eden kişilerle görüşürsünüz

konu uzun zamandır öyle yada böyle iletişim halinde olduğum ama ne yaşadığımı benimde bilmediğim kişi hakkında. aslında onun hakkında değilde erkeklerin bu iğrençliği hakkında.
şimdi kısaca özet geçersem işyerinde tanıştığım ara ara iş sebebi muhatap olduğum bir kişi vardı. bir süre peşimde dolandı. ama bende o dönem çok yeni bir ilişkiden çıktığım için o şahısı hem açıkçası görsel olarak beğenmediğim hem de henüz aklımda eski sevgili olduğu için şans vermek istemedim. neyse sürekli mesaj attı görüşmek istedi falan filan. en sonunda ben de olabilir deyip görüştüm bir kaç kere.
ama bunun üzerinden aylar geçti. ben sonuçta elektrik almadığımdan sebeple olmuyor deyip bıraksamda hep bir şekilde mesaj atıp ortaya çıktı.
neyse olaylar böyle devam ederken istemediğim halde ama mantığım da ya neden olmasın derken hep hayatımda yeri olduğu için bir alışkanlık mı desem garip bişey oldu. kendimi onu takip ederken ve ya olabilir, olsun derken buldum.
ama sonuçta evet biz sevgiliyiz ve ilişkiye başladık moduna hala girmemiştik. çünkü sürekli aramızda sorunlar, engellemeler, iletişimsizlik vs. vardı.
şimdi asıl derdim ne biliyor musunuz? bu kişi 2 hafta belki biraz fazla zamandır ne yazıyor ne ediyor ben yazınca da soğuk davranıyor hatta mesajlarıma cevap vermediği oldu. görüşelim dediğimde ise müsait olmadığını söyledi :KK57: görüşmek için hergün mesaj atan adam. biraz sosyal medyasını karıştırdım bir kızla sürekli birbirlerini beğenmişler. uzun zamanlar resim koymayan adam son iki haftadır gülücükler saçan resimler koymuş. olayın aslını zaten anladım. adam otuz yaşından fazla kız ise sanırım bu sene iki yıllık bir okuldan mezun olmuş. yani kız on yaştan fazla küçüktür kendisinden. veeeee ben sinir oldum. şuan bu krizi yaşarken, bu erkekler neden maymun iştahlı diye düşünürken içime atmamaya karar verdim.
hayır yani tamam sen istememişsin soğuk davranmışsın gitmiş başka kızlara yazmış diyebilirsiniz de ya 2 hafta? 2 hafta önce bana da yazıp öpücükler yolluyordun. bu kadar iğrenç bu kadar iğrenç olamazsınız erkek milleti. ha bunu yapan bayanlar da var ama benim midem birinden ayrıldıktan sonra ya da biriyle iletişim kurarken diğerine yer açmayı kabul etmiyor malesef.

soruyorum size, aylarca istemediğim ama hadi yine de mantıklı duruyor bir şans vereyip diyip kendi kendime içimde güzellemeler yaparak en sonunda olabilir dediğim adamın şimdi başka bir kızın hatta kendisinden 10 küsür yaş küçük kızın peşinden koşması niye beni dumur ediyor? bu durumu yaşayan ve acil tavsiyede bulunacak arkadaşlar şimdiden tşkler. çünkü başıma ağrılar girdi resmen
Adam senden daha gencini bulunca pislik yapmış resmen , ben olsam her yerden engeller yoluma bakardım, asla muhatap bile olmazdım

Adam icin ilk etapta siz ulasilmazdiniz adam size ulastigi zaman buyusu bozuldu.bu adam saglam ayakkabi degil bénce sizinde onu her yerden engelleyip hayatinizi sekillendirmeniz gerek ..aslinda anlayamadim su adama hayir derken nasil takip ederken buldunuz kendjnizj🙊

Herif klasik abazan bir erkek ama ben her ölen neden badem gözlü olur onu anlamıyorum. Zaten egonuzu okşuyor diye bir yanılgıya düşmüşsünüz, hata yapmışsınız. Şimdi arkasından karalar bağlamak niye? Ayrıca ilgilendiği kız reşit ise yaş farkını neden bu kadar sorun ettiniz? Sizden genç diye mi? Reddedildiğiniz için kıskandınız mı yoksa felsefik olarak erkekler niye bu kadar iğrenç diye mi merak ediyorsunuz gerçekten?

Sizin yaptiginiz daha mi az igrenç?
Adami begenmemişsiniz ama yokluktan dolayi bir oyle bir boyle gorusmussunuz.
Karsiniza daha cok begendiginiz, daha cekici buldugunuz biri ciksa o adamin yuzune bakar miydiniz? Hayir.
Bunun icin kendinizi ikna etmeye ugraşmazdiniz sirf yalniz kalmamak için...

Ortada bir yanliş varsa ikiniz de yapmişsiniz.

yani bu aldatma olmuyor mu

sonuçta evet biz sevgiliyiz ve ilişkiye başladık moduna hala girmemiştik. çünkü sürekli aramızda sorunlar, engellemeler, iletişimsizlik vs. vardı.
Aldatma olmuyor çünkü ilişkiye başlamamışsınız. Tanışma aşamasındaymışsınız. Ben sizinde bu beyden gerçek anlamda hoşlandığınızı düşünmüyorum. Onun ilgisi hoşunuza gitmiş.
önünüze bakın. Tam anlamıyla emin olduğunuz, kendinizi adapte edebileceğiniz bir ilişki yaşamaya bakın.

Durumla ilgili çok güzel atasözlerimiz var. Giriş; istemem yan cebime koy.
Gelişme; fazla naz aşık usandırır.
Sonuç; kör ölür badem gözlü olur.

X