Başıma Durduk Yere Dert Aldım :(

Kusura bakmayın ama bazı yorumlarınızı iğrenerek okudum. Resmen boşanmamı isteyenler ve bundan zevk alacaklar var. Hatta bazıları o kadar guruna dokunmuş olacak ki, anlattığım şeylerin yalan, eşimin ise Türk olmadığından bahsetmiş. Bu kadar mı aciz duruma geldiniz? Bu kadar mı kendi eşleriniz kalitesiz diye sormamak içten bile değil!
Neyse size cevabım: Kocamın evindeyim. Bir yere gitmiyorum. Kocamı bekleyeceğim!
Valla şu saatten sonra eniştenin e sini ağzına alırsan da sen bilirsin yani. Millet takılıyor, napsınlar evli adamı ya. Bekar olursa bişey yapabilirler ama :KK53:
Yalnız o igrendigin yorumlar olmasa şu an annenin evinde ağlıyor olacaktin hatırlatırım :işsiz: Yine de takdir ettim, ben senden ailene hayır diyebilme dirayetini ! ve kendi evinde oturacak kadar sonsuz fedakarlığı ! beklemiyordum açıkçası.... Kocan geri gelince seni ve aileni bu perişanliğa ! düşürmenin bedelini ağır ödeyecektir diye tahmin ediyorum. Yürü be konu sahibi, doğru yoldasin :-)
El birliğiyle kıymete bindirdik adamı, abinin bize teşekkür borcu var.

Yalniz gercekten enişteperest insanlar var ve aramizdalar.
Konuyu okuyunca aklıma bu geldi, konu sahibi igrenmezse ilistirmek isterim.
images - 2021-08-21T190342.989.jpeg

Bu enişte ugruna ne baldizlar yuvasını yıktı, sen mahpusa düşmüşsun çok mu..düşsen nolur ya :confused:
Doğru yıkılan yuvanın yanında benim naçiz üyeliğimin lafı mı olur? :KK53: Mune'nin canı sağ olsun diyorum o zaman.
Yalniz gercekten enişteperest insanlar var ve aramizdalar.
Konuyu okuyunca aklıma bu geldi, konu sahibi igrenmezse ilistirmek isterim.
Eki Görüntüle 2904478

Allah'ın çılgını bunu mu aradın da getirdin yapıştırdın şuraya. :KK53::KK53: Tövbe tövbe ya.

Kusura bakmayın ama bazı yorumlarınızı iğrenerek okudum. Resmen boşanmamı isteyenler ve bundan zevk alacaklar var. Hatta bazıları o kadar guruna dokunmuş olacak ki, anlattığım şeylerin yalan, eşimin ise Türk olmadığından bahsetmiş. Bu kadar mı aciz duruma geldiniz? Bu kadar mı kendi eşleriniz kalitesiz diye sormamak içten bile değil!
Neyse size cevabım: Kocamın evindeyim. Bir yere gitmiyorum. Kocamı bekleyeceğim!
Kocamın evi mi 😂😂

Yorumlar belki sizi biraz gaza getirir de _ "kocanızin"kıymetini bilirsiniz işte ne güzel.

Eniştem de eniştem demeyi bıraktınız en azından. Yeni slogan kocam da kocam.

Üşenmedim 29 sayfa okudum. Çok güldüm yorumlara. Cidden çok eğlendiğim yorumlar oldu.
Konu hakkındaki ki yorumum en başta inansamda sonra konu sahibinin verdiği cevaplar bende konu hakkında ki tüm inancımı kaybettirdi. Çünkü hiç mantıklı ilerlemedi konu. Cevaplar 5 yaş seviyesine indi. İyice saçmaladı konuyu açan kişi

Üşenmedim 29 sayfa okudum. Çok güldüm yorumlara. Cidden çok eğlendiğim yorumlar oldu.
Konu hakkındaki ki yorumum en başta inansamda sonra konu sahibinin verdiği cevaplar bende konu hakkında ki tüm inancımı kaybettirdi. Çünkü hiç mantıklı ilerlemedi konu. Cevaplar 5 yaş seviyesine indi. İyice saçmaladı konuyu açan kişi
Hayaller : Pc, kod, bilindik firmada müdürlük.
Gerçekler : Enişte.

Adama yazık olmuş :))

Merhabalar
sabah bacanaklar arası anlaşmazlık diye konu açmıştım. BURADA

Eşim Bilgisayar mühendisi. İş yerinde sürekli yazılım işleri ve kodlama işleriyle uğraştığı için bazen kafası dolu oluyor. Ama 4 yıllık evliyiz ve bugüne kadar hiç bunu bana yansıtmamıştı. Her zaman anlayışlı, olgun olarak yaklaşmıştı. Bugün yukarıdaki bahsettiğim konu üzerine duramadım ve yine bu konuyu açtım.

Yüzyüze konuşunca belki daha etkili olur diye işten geldi ve yemeğe oturduğumuzda bu konuyu açtım. Eniştemin ne olursa olsun bacanağı olduğunu ve onunla iyi geçinmesi gerektiğini söyledim.

Bak yemek yiyoruz şuan, sabahta açtın bu konuyu lütfen uzatma dedi. Bende düzgün bir şekilde uzatmadığımı ama rahatsız olduğumu dile getirdim. Sürekli bu konuyu dillendiriyorsun diye serzenişe başladı lütfen bu konuda bana ısrar etme. Senin için saygı duyuyorum ama sevmek zorunda değilim ve bu konuyu kapatmak istiyorum dedi. Bunun üzerine bende ailem rahatsız oluyor bu durumdan dedim ve işte olay burada koptu..

Maalesef elindeki kaşığı sert bir şekilde bırakarak, ben sabahtan akşama kadar binlerce kodun içerisinde kendimi kaybediyorum, işimin zorluğunun farkındasın ama bu senin umrunda değil. Varsa yoksa enişten başka bir şey yok. İş yerinde dahi onca işimin arasında arayıp bana enişteni savunuyorsun. Ben 4 yıldır damatlarıyım, bir gün olsun kötü söz etmedim, gönüllerini daima hoş etmek için uğraştım. Benim memnun etmem gereken önce sensin sonra ailen. Enişten umrumda değil, onun da gönlünü hoş edecek değilim. Ailen buna neden takılıyor? Sonuçta ona kızıp sana mı bir şey yapıyorum ya da onunla aynı ortamdayken huzursuzluk mu çıkarıyorum? Nedir sizin bu XXXX kişisi sevdanız ya diyerek sert bir şekilde çıkıştı. Doğum günü olur hepiniz peşinde gezersiniz, aynı ortamda buluşuruz hepiniz peşinde divane olursunuz, bir gün olsun bunları ben sorun etmedim. En iyi damadınız o olsun dedim ses etmedim saygısızlık etmedim. Ama siz meğer benim kararlarıma hiç saygı duymuyor, düşüncelerime önem vermiyormuşsunuz. Sizin istediğiniz illâ benim sert birisi ters birisi olmam mı? Yeter artık ya bi kendinize gelin, dünyada tek damat o değil, sevmiyor olabilirim, konuşmak muhattap olmak istemiyor olabilirim. Kendini beğenmiş bir insanı sevmek zorunda değilim gibisinden konuşmalar devam etti.

Yani evet iş olarak stresli bir işi olduğunu biliyorum. Ama bunca laf edecek kadar üstüne gittiğimi düşünmüyorum.

4 yıldır hiç sesini yükseltmeyen eşim maalesef tüm içinde ne var ne yoksa döktü. Ve sanırım işi düzeltmeye çalışırken tamamen mahvettim. Dertsiz başıma dert açtım.. Eşim çok anlayışlı ve ılımlı bir insandır fakat sildiği şeyi asla tekrar yazmaz. Yani aşırı derece gururu vardır, bir şeyi kazanmak için çok çabalar ama kaybederse ya da karşısındaki insan o çabasına karşılık vermezse anında siler ve asla taviz vermez. Şimdi öyle bir duruma geldi ki konu, maalesef sanırım bu konuyu tamamen sildi..

Nolacak böyle nasıl olacak nereye gidecek bu iş :KK43:
o kadar ama o kadar haklı ki. eşiniz evlilik nedir gayet farkında ama siz hala evcilik oynuyorsunuz. azıcık büyüyün. çok şımarıkça davranıyorsunuz adama.

Abinin bağzı uzuvlarının heykelini dikelim. Her yiğidin harcı değil ben gidiyorum deyip gitmek. En son orda kaldım okuyamadım devamını 😂
:) Sonra konu sahibinin annesi aradı, kızım evde yalnız kalma, çık gel dedi.
Sonra biz gitme dedik diye bize kızdı. Daha doğrusu Oydar ile bana kızdı. :KK43: İçimizde büyük acılarımız varmış, öyle dedi.
Sonra "kocasının" evinde kocasını bekleyeceğini iletti. Durum bu. :KK14:

:) Sonra konu sahibinin annesi aradı, kızım evde yalnız kalma, çık gel dedi.
Sonra biz gitme dedik diye bize kızdı. Daha doğrusu Oydar ile bana kızdı. :KK43: İçimizde büyük acılarımız varmış, öyle dedi.
Sonra "kocasının" evinde kocasını bekleyeceğini iletti. Durum bu. :KK14:
Kocasının evinde kocasını nasil bekler hala aklım almıyor ☹☹☹

Anneniz değil,babaniz değil,ablaniz abiniz degil neden enisteyle anlasamamasini bu kadar dert ettiniz...Annenize babaniza bir saygisizligi olsa hadi neyse ama adam enisteyi sevmek iyi anlasmak zorunda degil.Ayni ortamdayken huzursuzluk da cikarmiyorum saygi duyuyorum ama sevmiyorum demis uzgunum burda haksızsınız.Esiniz cok olgun birine benziyor bence gönlünü alın bu mevzuyu da bir daha acmamak üzere kapatin.Ailenizle de konusun aileniz sadece kendilerine karsi bir saygisizligi olursa rahatsiz olmakta haklilar.Enistemizi sevmiyorsun rahatsiz oluyoruz demeye haklari yok bu sekilde size ve evliliginize zarar verirler

Eşiniz sonuna kadar haklı düşüncelerini ee açıkça söylemiş çokta iyi etmiş ailenizle hiç sorum yaşamamış hep saygılı davranmış aileniz eşinizi gözardı ederken öbür damadı belli ki hep alttan alıp idare etmişler ama eşinizin sırf aileniz ve siz istiyorsunuz diye eniştenizle iyi anlaşmak sevmek zorunluluğu yok bir bağı da yok niye eniştenize karşı eşinizin alttan almasını istiyor ailenize eşinizi savunmuyorsunuz ??

X