Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanki silik bi şey görüyorum. Yoksa artık hastaneye gideceğim midem çok bulanıyor ve kasıklarım değil ama göbeğimin alt kısmı çok ağrıyor

Evet olacaksa illa ki normal yolla olur daha çok erken diyor kafaya takmamak da inan çok zor oluyor ilk gün bende bir kötü karamsar oluyorum sonra düzeliyor hayırlısı olsun bir süre buradan uzak kalayım belki de zamanla olur...

Tutunmaya çalışırken böyle ağrılar normal mi ?
Daha önce gebelik yaşamadığım için bilmiyorum Ama gebelik başladığında hormonlarımız değişiyor Miğde bulantın ondan olabilir ama ağrın ne kadar bilmiyorum onun için doktora görünsen iyi olur belki gebelik değilde başka bir sorundur bilemiyorum canım.

Haklısın canım, Herşeyin zamanı var elbet olucak. Olmazsada bir süre sonra fikri değişir illaki. Tekrar görüşürüz inşallah

Haklısın canım, Herşeyin zamanı var elbet olucak. Olmazsada bir süre sonra fikri değişir illaki. Tekrar görüşürüz inşallah
inşallah canım biraz unutmak en güzeli hem vizelerim de çok önemli taaaaa sene başında başlamıştım hala olmadı umarım en kısa sürede olur :)

Ben şmdi dün regl oldum bundan sonraki sürecim ne olmalı peki

bende dün oldum , şuan bitmesini bekleyeceğiz malum
olüvasyon testin var mı ? ben bu olüvasyon denicem , oda olmazsa mfk yöntemi varmış
sırayla denicem artık hangisi tutarsa
Ay beraber başlayacağız. Bende ilk defa yapıcam şu ovulasyon testini. Becerebilirim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…