Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyyy sana da afiyet bal şifa olsun çiçeğim her şey bebiş için işte 😍
Eveet ona da dikkat ediyorum c vitamini ile demiri aynı anda almaya etkisi 2 katına çıkıyormuş folik asit olarak hangi markayı kullanıyorsun pekii 🌸🌸💕❣️
Canım teşekkür ederim 💎
Z-FOL diye bir folikasit b12 çinko d vitamini falan da var içinde sevdim ben başka bir tane daha kullanmıştım o çok miğde bulantısı yapmıştı adını hatırlamıyorum onun ama 🙈 sen kullanıyor musun folikasit 🥰

Bana bunu verdi doktorum

Eklentiler

• IMG_20211217_142436.jpg
    IMG_20211217_142436.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 12
Canım teşekkür ederim 💎
Z-FOL diye bir folikasit b12 çinko d vitamini falan da var içinde sevdim ben başka bir tane daha kullanmıştım o çok miğde bulantısı yapmıştı adını hatırlamıyorum onun ama 🙈 sen kullanıyor musun folikasit 🥰
Evet çiçeğim 2 aydır kullanıyorum ben de solgarınkini kullanıyorum şimdilik memnunum da artık gebe olursak doktorun önerdiğine geçerim seninki de aklımda bulunsun 🌸😍💕

4 ay baska verdi bu ayda bundan verdi 3 ay da bunu kullancakmisim devlet karsilamiyor ilaç olmadigi icin benimde bitti ama alamiyorum suan maddi yonden maasi bekliyorum 😅 5 aydir iciyorum ya 10 gunden birsey kaybetmem 😅 iyi oluyor ama kizlar böyle kafamız dagiliyor tek basina bekledikce insan surekli dusunuyor

4 ay baska verdi bu ayda bundan verdi 3 ay da bunu kullancakmisim devlet karsilamiyor ilaç olmadigi icin benimde bitti ama alamiyorum suan maddi yonden maasi bekliyorum 😅 5 aydir iciyorum ya 10 gunden birsey kaybetmem 😅 iyi oluyor ama kizlar böyle kafamız dagiliyor tek basina bekledikce insan surekli dusunuyor
Gerçekten kimseyle paylaşamıyorum gurbetteyim birde tanıdık da yok evde öyle oturuyorum

Valla ben bisey anlamadim ne arti ne eksi vitaminmi vitamin diyerek iciyorum bide doktor kontrolunde gebe kalacagim icin. Onun sözünü dinliyorum 😅 benim genel olarak bekarlıktan gelen vitamin dusuklugu ve kansizligim var ben dolduruyorum depolari onlar eksiliyor 😂🤦🤦
Yükseltiyoruz yükseltiyoruz hop bir adet de kurban kesilmiş gibi kan akıyor yeni baştan uğraş dur 😂😂😂

Gecen ay cok stresliydim kiz ben nedense bu ay cok bi rahatim olmasada diger aylara diyorum artik gecen ay 8 gun kala test yapcaktim neredeyse 😅 bende ailemden uzaktayim annemler geldi bu ay onlarla vaktin nasil gectigini anlamadim sanırım şimdi tekrar okuyorum burdaki hikayeleri

Canım bir hafta da sıfırlıyormuş vücuttan içmediğin zaman folikasit içeren besinleri onun yerine tüket alana kadar.

Gecen ay cok stresliydim kiz ben nedense bu ay cok bi rahatim olmasada diger aylara diyorum artik gecen ay 8 gun kala test yapcaktim neredeyse 😅 bende ailemden uzaktayim annemler geldi bu ay onlarla vaktin nasil gectigini anlamadim sanırım şimdi tekrar okuyorum burdaki hikayeleri
Ben de annemlere gitmiştim öyle geçti vakit hadi bakalım hayırlısı Allahtan aynen ben de boşverdim kendimi dinlemiyorum ara ara adetmişim gibi ağrılarım oluyor sadece o kadar kendimi geçen ay dinleye dinleye psikolojik gebe ettim kendimi bat günü adetim geldi çok kaptırıyorum kendimi sonunda üzülen ben oluyorum 🤷🏻‍♀️🌸

Ben de annemlere gitmiştim öyle geçti vakit hadi bakalım hayırlısı Allahtan aynen ben de boşverdim kendimi dinlemiyorum ara ara adetmişim gibi ağrılarım oluyor sadece o kadar kendimi geçen ay dinleye dinleye psikolojik gebe ettim kendimi bat günü adetim geldi çok kaptırıyorum kendimi sonunda üzülen ben oluyorum 🤷🏻‍♀️🌸
Kesinlikle kendi kendimizi umutlandirip sonrasi hayal kirikligi oluyor bende gecikmeyen adetimi geciktirdim.pskolojkmen ders oldu banada

Bugün sürekli kasılmalar oldu bendede yemek falan yapmaya çalışırken otururken kalkarken şeytan dürtüyor ama yapmayacağım test falan 😂

Bugün sürekli kasılmalar oldu bendede yemek falan yapmaya çalışırken otururken kalkarken şeytan dürtüyor ama yapmayacağım test falan 😂
Heh işte benim de öyle ama yapmicam geçen ay 6 gün kala başlamıştım üzülen ben oldum bu ay bekliyorum hem yoğunum da gelen giden çok oluyor hem de aöf sınavları dersleri falan onlarla meşgul ediyorum kendimi evin işi zaten bitmiyor diyorum yapayım gebe kalınca belki yapamam her ay bir düzenli girişiyorum eve 😂😂😂😂

X