Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oh maşallah
Bende hiç birşey yok neredeyse Kasık batması oldu birtek oda bugün yok denilecek kadar az yani ne uyku ne göğüs hassasiyeti hiç biri yok

Uygulamaya göre ayin 9 unda ama benim adetten 2 gun sonra akintim oldu hemen gecen ay bahsettigimiz akintidan adetten hemem sonra yumurtlamis olmamdan supheliyim ovulasyon testlerinden kullanmiyorum daha cok stres olurum diye dusunuyorum gün asiri iliskiyle yakalariz diye dusundum kendi doktorumda öyle demisti ben sivilcelenirdim normalde ama sivilcem yok bu ay evvelsi gün de sol kasigimda damar atiyordu başka birseyim yok gun yaklastikca strese girmeye basladim gene

Adetten hemen sonra yumurtladıysan kesin çıkar sonuç bence üstünden geçmiş oluyor baya canım benim. Testin varmı evde yarın sabah yap ilk idrarla istersen eğer 9undaysa 23gibi regl olucaksın demek oluyor tutmadıysa bende 8de yumurtladım 22gösteriyor takvimim regl tarihini.

Test alamamis yaaa neyse nasip belkide bosuna yapip üzulmemem gerekiyodu ne bleyim acele etmeye basladik yine gun geldikce
Hayırlısı canım bende hep yapmayacağım diyorum okuyorum,bakıyorum erken çıkanda çok oluyormuş oyüzden diyorum hadi yapayım belki çıkar ama çıkmıyor sonra da diyorum demekki yok çıkmıyor ben ovulasyonla takip yaptım bu ay yumurtlama günü mü biliyorum 12gün geçti üstünden sabahki test negatif adeti beklemek gerek ama sen erken yumurtlamış olabilirim dediğinden ben çıkar sonucun diye düşündüm sende bekle bakalım adeti zaten az kaldı İnşallah seninledir bebiiiiiş.

İnsallah bu ay hepimiz guzel haberler veririz aynen burda erken cikanlari gorunce insan heves ediyor sonrada hevesimiz kiriliyor 3 gun kaldi aslinda ama ah bu aceleci hallerimiz

Bilmiyorum ama her ay adete 1 2 gun kala böyle olacaksak isimiz var bizim esim erken. Gebelik testi almaya gitti sabredip sabahmi yapsam bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…