Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
selammm, ateş ölçme nasıl oluyor ya , okudum ama anlamadım
ateş ölçerle her gün ateşe mi bakıcaz
Her gun sabah hemen uyandiktan sonra atese olcmeniz lazim hic bir hereket etmeden o yuzdan yastigin altta veya hemen ulasabilcek bir yerde olmali. Kendinize bir uygulama indirip olculeri kayet edeceksiniz, yumurta catlatiktan sonra ates yukseliyor o zamanda anlarsiniz ne zaman anladignizi ama tabi ilk aylar ovulasyon testler ile de deneyen yoksa kacirabillirsiniz.

selammm, ateş ölçme nasıl oluyor ya , okudum ama anlamadım
ateş ölçerle her gün ateşe mi bakıcaz

Teşekkürler :)

Evet yaptığım zaman flaşla görülen incecik hayal meyal bir çizgi görmüştüm 5 10 dk içerisinde reglime 4 gün kala yaptım bu arada durdukça çizgi netleşti şuan reglime 2 gün kaldı bu resmi de 2 gün önce çektim atmaya fırsat bulamadım sizce kuruma çizgisi mi yoksa biseyin varlığını mi temsil ediyor

İlk etapta çıkmış sonrasında epey bekleyince böyle oluyor hamilesiniz bence tebrikler

Evet catlamayi değerlendirdim sadece ve sonrasındaki 4 günü
Bende çatlamayı değerlendirdim sadece. Başka olmadı acaba bende de olur mu diye merak ettim ? Benim çarşamba yumurtlama oldu perşembe çatladı bir tek perşembe sabah değerlendirdik acaba dedim

simdi yaptim bu sekilde, bir hafta sonra doktora gitmeye dusunuyorum insallah kalp atesi ve kese gorururz sanirim Allah isteyen herkese nasip etsin amin

Eklentiler

• 96BFAFCA-3A67-40C3-BF67-FAC5E0449EF7.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 39
simdi yaptim bu sekilde, bir hafta sonra doktora gitmeye dusunuyorum insallah kalp atesi ve kese gorururz sanirim Allah isteyen herkese nasip etsin amin
Oyyy hayırlı olsun ben de haftaya gitmeyi düşünüyorum Allah nasip ederse eylül anneleri diyebilir miyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…