Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tabiki çiçeğim sen o güzel gönlünü ferah tut vakti gelince kucağına alacaksın inşallah senin gibi annesi olacağı için çok şanslı kerata
Ah canım gözyaşım pıt güzel bakan güzel görür hepimizin gönlüne göre evlat versin rabbim Gelişmeleri bekliyorum senden de inşallah bebişin artık seninle

Ben de bunu kullanıyorum 2 aydır,dusuk vitamin ve kanımı dengeledi doktorum yazmadı başka yazmıştı ben kendim araştırıp bulmuştum
Hamile kalmakla bi baglantisi varmı bilmiyorum baska kullaniyordum sonra buna gecti doktor 1 bucuk aydir bunu kullaniyorum sonuc pozitif baglantisi varmi bilmiyorum tabi

Evet ilk bir de kimyasalım var
Benim 2 tane kaybim var doguma kadar gitmiştik 2. Bebegimle ama hersey nasip tabi 3. Bebegim olmasina ragmen hala inanamiyorum boyle oluyomus sanirim ama kotu dusunmuyorum kotuyu cagirmiyorum anın tadini çıkaralım guzel dusunelim güzel olsun sende sevin heyecanini yaşa birsey olmaz allahin izni ile

Allah sabır versin inşallah bunu kucağınız sağa salim alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…