bayram:)

Bide eşim dio ki kızım babasını çok özler dio ben özledim demioda biraz kıymetini anlar daha iyi olurrr :))) ohh

bebeğiniz küçük sanırım ve evden dışarı pek çıkamıyorsunuz.
ailenizi uzun zamndır görmediniz.
kocanız ne yer içer derdi yok, kv üst katta.

ozaman benden izin, gidin kalın ailenizde bir ay :)))

ama eşiniz pek yanaşacak gibi durmuyor anlattıklarınızdan.
ikna etmenin yöntemi de huyuna gitmekten geçiyor bence, bir hafta pohpohlayın bol bol, canım cicimlerle geçirin, sonra da duygu sömürüsü ile alın bir aylık izni.

Benm burda akrabm fln yok sıkıntıdan patliormm o yüzden bütün ardas eş dost orda olduğu için hevesleniorum

valla ben olsam sen bir gün görmeden duramıyosun erkek halinle biraz da beni düşün derdim.
ya 1 ay kalırım ya da beni her ay götüreceksin, insanın ailesini 5 ay görmezlik mi olurmuş.
Haksızlık var ortada.

Aynı şehirde olsanız 1 ay tabi uzun olur farklı sehirdesiniz ve 5 aydır gormuyorsunuz 1 ay normal bence. Sonuçta esin hergün ailesini görüyor sen goremiyorsun haksızlık sana bu.

Ben yazın ara ara gidip gelerek 1.5-2 ay ailemle yazlikta kaliyorum, esim haftasonlari geliyor (10 saatlik mesefe ustelik) neden bu kadar garipsenmis anlamadim.
Bence iliskilere iyi bile geliyor bir sure uzak kalip ozlemek :)

İşte canm bu yüzden yeme içmeyi ayiramioz böle giderse hiç ayiramicaz evimde bi cocuguma çorba bile yapamiorm bnde yeter dedim artık ya kocam da diyo bugün yukarı cikmadm mi bnde artk evimde yemk istiorum zaten eşim geç gelio vakit geciremiom ye iç topla derkn eve inioz kızıyla oynuo hop uykuya dalio otel gibi kullanıyoruz evinizi bende eşime yemkler hazırlık çay yapmak kimseye hesap vermek istiorum ama nerde yemekleri kayinvalidemlerle yapio bana yapck bise kalmio iş güç sabahları yapio kahvaltı etmeden ben o saatlerde çocuğumu yedir altını üstünü değiştir derkn yanı zamanlarını hiç uyusmuo bende kahvaltılarında bir haftadır kendi evimde yapiodum hem almaları lzm cnm az yemk yapmaya flnn:/

Ne olursa olsun eşini 1 ay tek bırakmak olmaz bence.
5 ay hiç görüşmeyip 1 ay ailenize gideceğinize o 5 ayda ara ara 1 hafta-5 gün fln gitmelisin.

Hiç bi turlu kabul etmio kim eşim ara arada olsa yok ben zengin değilim zirbirt gidemem deyip kestirip atio

Bencede pelincim iyi gelir uzun yol olsa anlicm 4 saatlik yol ya

4 saatlik yol nedir ki o mesafede olsalar haftasonlari kalkar giderim gezme olsun diye sen git kal esin de haftasonu otoobuse binsin gelsin yaniniza, esim 10 saatlik yola geliyor cuma aksami isten çıkıp otobuse biniyor uyuyarak geliyor, pazar gecesi de binip direk ise gidiyor, yakinmiyor bile, ona da iyi geliyor cunku degisiklik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…