Bazi insanlarin evinde ki ve kiyafetlerinde ki o muhtesem koku

Doktorum kapalı alanda çamaşırlarımı kurutmamam konusunda uyarmıştı. Sentetik kokular ciğerlerimize inanılmaz zarar veriyormuş. Bilginiz olsun
Evet öyle oluyor. Kışları içeride kurutuyorum ve oturma odasında olunca mesela nefesim daralıyor bir süre sonra. Boğazımda gıcık gibi bir öksürük oluyor. İnsanın ciğerlerine ağırlık çökmüş gibi oluyor. Benim boş odam var, genelde orada kurutuyorum kapısını kapalı tutup.
Çocukları fazlasıyla etkiler ayrıca.

Hamgi marka yumusatici yumos ise onuda denedim camasir kurur kurumaz koku kayboluyor gecen gun dolaplarda ve hurclarda nekadar camasir varsa indirip yikadim dolap iclerini bile.yumusaticili suyla silip yerlestirdim yine olmadi bayilicam artik bildiginjz damla sakizi gibi bir koku
Bende yumos kullanıyorum konsantre koyu pembe olan benim diğer arkadaşın dediği gibi yazın kıyafetimi kaldırayım diğer yaza kokusu üstünde oluyor evin içinde kurutuyorum bende en büyük etki bu birde cok pis olmayan kıyafetleri 1 1.5 saatlik programlarda yıkıyorum süre uzayınca daha az kokulu cıkıyor makineden benim böyle🤷🏻‍♀ Ama kıyafetlerimden koku gitmiyor kolay kolay

Benim komşum boş camsil şişesine yumuşatıcı ve su karıştırırdi. Öyle perdeler koltuklara sıkardı. 🤷‍♀️ Tercih meselesi. Belki denersin

1 haftadir sprey siseye yari yariya yumosla suyu karistirip hali perde koltuk heryere sıktım disari ciktim saat sonra geldim zerre koku yok aglicaktim hırsımdan 😂😂😂😂😂
Canım ben geçen yeni bi koku keşfettim koltuk sandalye masa temizleyicisi ama ben geri silip çıkartmaya kıyamadım öyle koltuklara sıkıyorum onu direk yumuşatıcı değil ama kalıcı baya deneyebilirsin üç harfli B ile başlayan marketteydi mistik çiçekler olanı sevdim ben :KK68:

Bende yumos kullanıyorum konsantre koyu pembe olan benim diğer arkadaşın dediği gibi yazın kıyafetimi kaldırayım diğer yaza kokusu üstünde oluyor evin içinde kurutuyorum bende en büyük etki bu birde cok pis olmayan kıyafetleri 1 1.5 saatlik programlarda yıkıyorum süre uzayınca daha az kokulu cıkıyor makineden benim böyle🤷🏻‍♀ Ama kıyafetlerimden koku gitmiyor kolay kolay
Birde makineye çamaşırı gırtlağına kadar doldurunca kokmuyor boşluk bırakınca mis😁

Evet öyle oluyor. Kışları içeride kurutuyorum ve oturma odasında olunca mesela nefesim daralıyor bir süre sonra. Boğazımda gıcık gibi bir öksürük oluyor. İnsanın ciğerlerine ağırlık çökmüş gibi oluyor. Benim boş odam var, genelde orada kurutuyorum kapısını kapalı tutup.
Çocukları fazlasıyla etkiler ayrıca.
Evet özellikle de çocuklu aileler daha çok dikkat etmeli

Yok benim kokum damla sakızı değil

İşte onunla evi siliyorum zaten 2 gün kesin kalıyor o koku.birde kalıcı kokulu yumuşatıcı kullanıyorum 2 yıldır oda her kıyafete sindi.artik ferah ferah kokuyor heryer.
Birde banyo için acayip ferahlatıcı temizlik spreyi var onu da yapıyorum bazen en az bir hafta misss kokuyor ev 😊
O spreyi bilmiyorum bak ama evi ben de o beyaz sabunlu şeyle siliyorum. Spreyi öğrensem ne iyi olur. Mutfakta da yılların temizlik maddesi, artık adı markası olan o üç harfli beyaz şeyin kokusunu çok seviyorum. :KK70: Ocagi hep onunla silerim mesela kokusu kalir bir süre.
Toz alırken de yaptığım suya bir başka şey ekliyorum, tozu hep ıslak bezle alırım ben, diğer türlü burun kaşıntısı yapıyor bende çok. Bundan sonra böyle konuşalım. 😂
Ya bunlar reklama giriyor mu ki?

Canım ben geçen yeni bi koku keşfettim koltuk sandalye masa temizleyicisi ama ben geri silip çıkartmaya kıyamadım öyle koltuklara sıkıyorum onu direk yumuşatıcı değil ama kalıcı baya deneyebilirsin üç harfli B ile başlayan marketteydi mistik çiçekler olanı sevdim ben :KK68:
Yine malum market hahaha yarin bir umut gidip.alayim bari

Ya bence siz kendi eviniz olduğu için koku almiyorsunuz 😂
Ben bu lafın hepsini yaptığımda dışarıdan gelen kokuları alır çok sever.
Bende başkasına gittiğimde çok güzel kokuyor derim ama ev sahibi alıştığı için ona kokusu normal gibi geliyor sanki koku yok gibi oluyor.

Dün terastaydık eve indik oh mis gibi kokuyor evimiz dedim esime :) zaten dısardan geldigimde hep güzel kokar ki amerikan mutfak benim evim 😁 yumuşatıcı olarakta yumoş extra lilyum kullaniyorum üstümdeki kiyafetlerim hep kokar elimi sürerim dahada kokar

X