Bazi insanlarin evinde ki ve kiyafetlerinde ki o muhtesem koku

O spreyi bilmiyorum bak ama evi ben de o beyaz sabunlu şeyle siliyorum. Spreyi öğrensem ne iyi olur. Mutfakta da yılların temizlik maddesi, artık adı markası olan o üç harfli beyaz şeyin kokusunu çok seviyorum. :KK70: Ocagi hep onunla silerim mesela kokusu kalir bir süre.
Toz alırken de yaptığım suya bir başka şey ekliyorum, tozu hep ıslak bezle alırım ben, diğer türlü burun kaşıntısı yapıyor bende çok. Bundan sonra böyle konuşalım. 😂
Ya bunlar reklama giriyor mu ki?
Böyle de anlamak çok zormuş :KK70:
Ocagida mi beyaz sabunluyla siliyosun.ben öyle yapmadım hiç.
Toz alırken suya hangi değişik şeyi ekliyorsun 🤣
Banyo için o ferah spreyi söylerim ben sana özelden falan 😂

Ya bence siz kendi eviniz olduğu için koku almiyorsunuz 😂
Ben bu lafın hepsini yaptığımda dışarıdan gelen kokuları alır çok sever.
Bende başkasına gittiğimde çok güzel kokuyor derim ama ev sahibi alıştığı için ona kokusu normal gibi geliyor sanki koku yok gibi oluyor.
Bilmem olabilir ama kizimin ustunde suan o kiyafet dayadim burnumu keşler gibi kokluyorum

Ya bence siz kendi eviniz olduğu için koku almiyorsunuz 😂
Ben bu lafın hepsini yaptığımda dışarıdan gelen kokuları alır çok sever.
Bende başkasına gittiğimde çok güzel kokuyor derim ama ev sahibi alıştığı için ona kokusu normal gibi geliyor sanki koku yok gibi oluyor.
Yoo alakası yok ben alıyorum 😁 sadece dısardan gelince daha yoğun alıyorsun benim koku takintım var kötü kokuya katlanamiyorum o yüzden mesela yaz kıs hiç farketmez yemek yaparken heryeri saatlerce aciyorum eve yemek sindimi hiç gecmiyor o koku bazi evlerden çok iyi biliyorum

Yoo alakası yok ben alıyorum 😁 sadece dısardan gelince daha yoğun alıyorsun benim koku takintım var kötü kokuya katlanamiyorum o yüzden mesela yaz kıs hiç farketmez yemek yaparken heryeri saatlerce aciyorum eve yemek sindimi hiç gecmiyor o koku bazi evlerden çok iyi biliyorum
Bende alıyorum kendi evimin kokusunu ama bazılarimiz almayabilir konu sahibine o yüzden söyledim.
Başkasına gidince kötü yada mis gibi koktuğunu daha net anlıyoruz bazen.
Bende yemek yaparken ve sonrasında hep mutfağı açarım ev baya havalanir.
Bazı evlerde yemek kokusu artık duvarlara sinmiş oluyor heralde o yüzden gitmiyor.

Bende alıyorum kendi evimin kokusunu ama bazılarimiz almayabilir konu sahibine o yüzden söyledim.
Başkasına gidince kötü yada mis gibi koktuğunu daha net anlıyoruz bazen.
Bende yemek yaparken ve sonrasında hep mutfağı açarım ev baya havalanir.
Bazı evlerde yemek kokusu artık duvarlara sinmiş oluyor heralde o yüzden gitmiyor.
Onjmuzdeki ay badana yapicam bir umut gecrn hafta dalin yumusaticiyla duvar sildim.bakin o derece taktim yine olmadi ya😂😂😂😂

Böyle de anlamak çok zormuş :KK70:
Ocagida mi beyaz sabunluyla siliyosun.ben öyle yapmadım hiç.
Toz alırken suya hangi değişik şeyi ekliyorsun 🤣
Banyo için o ferah spreyi söylerim ben sana özelden falan 😂
Ya uf... Ocağı c.f'le siliyorum, ortasında i olan. :KK70: Toz alırken as...rin ekliyorum suya, aynı zamanda bir ateş düşürücü ağrı kesici adıydı sanırım, ortasında pi var sonuçta. Onun kokusu da zihnimde temizlik olarak kodlanmış. 😂 Puzzle gibi yeminle.

Onjmuzdeki ay badana yapicam bir umut gecrn hafta dalin yumusaticiyla duvar sildim.bakin o derece taktim yine olmadi ya😂😂😂😂
Yok bence eviniz güzel kokuyordur bu kadsr uğraşmaya bence miss gibi kokar.siz mı acaba koku almiyorsunuz.
Mesela eve dışardan gelen biri bahsetmedi ki güzel kokuyor falan diye.

Ya uf... Ocağı c.f'le siliyorum, ortasında i olan. :KK70: Toz alırken as...rin ekliyorum suya, aynı zamanda bir ateş düşürücü ağrı kesici adıydı sanırım, ortasında pi var sonuçta. Onun kokusu da zihnimde temizlik olarak kodlanmış. 😂 Puzzle gibi yeminle.
Recep ivedik muhabbetine dondu diyordu ya 3 harfli orta harfi i hahahahah

Yok bence eviniz güzel kokuyordur bu kadsr uğraşmaya bence miss gibi kokar.siz mı acaba koku almiyorsunuz.
Mesela eve dışardan gelen biri bahsetmedi ki güzel kokuyor falan diye.
Yoo suan ustumdeki kiyafetle kizimdakini kiyasliyorum korkunc bir fark var benimkine burnumu dayamam lazim arkadasin kiizma verdigi kiyafeti iydi cocuk butun eve yayildi nasil bisey ya

Yaa uf... Ocağı c.f'le siliyorum, ortasında i olan. :KK70: Toz alırken as...rin ekliyorum suya, aynı zamanda bir ateş düşürücü ağrı kesici adıydı sanırım, ortasında pi var sonuçta. Onun kokusu da zihnimde temizlik olarak kodlanmış. 😂 Puzzle gibi yeminle.
Tamam anladım şimdi :KK70:
Bende ocağı onunla siliyorum.
Toz alırken ayrıca sirke de ekliyorum.yuzey temizlerken de sirke ekliyorum.
Baya ortakmis temizliklerimiz 😂

Hamgi marka yumusatici yumos ise onuda denedim camasir kurur kurumaz koku kayboluyor gecen gun dolaplarda ve hurclarda nekadar camasir varsa indirip yikadim dolap iclerini bile.yumusaticili suyla silip yerlestirdim yine olmadi bayilicam artik bildiginjz damla sakizi gibi bir koku
Bende tam tersi hiç sevmem öyle yoğun bı yumuşatıcı kokusunu perdelerimi yijakadigimda yarım ölçek kullanırım yine aşırı kokar günlerce kokusu çıkmAz evden bir tek havlular da severim yumuşatıcıyi. Benimde öyle herkes sorar ne kullanıyorsun nasıl böyle güzel kokuyor çamaşırlarin 🤩diye

Benim merak ettigim bu kokuyu yakalayanlar sprey falan kullanmadan sadece yikayarak elde ediyor hayret ediyorum nasil oluyor dayanamsdim gittim makinayi bile degistirdim yine olmadi
Canım bahsettiğim kişilerde öyle. Eve giriyorsun sanki bahar bahçe kokuyor. İç çamaşırları dahil öyle kokuyor. Biirnci evde sigara içilmemeli ikincisi yemek pişse bile kapılar kapatılmalı üçüncüsü hep aynı deterjan aynı yumuşatıcı olmalı. Hep sordugumda yumosun beyaz kapaklısını kullanıyoruz diyor halam ama genel olarak herseyleri çok güzel kokuyor bende anlamadm gitti ben beceremiyorum o şekilde ya

X