Çocuk Hastalıkları Bebeğimde bacak boyu eşitsizliği

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Benimde kızım 4bucuk aylık bir bacağı 2 cm kısa ve ayağı küçük . Bunu ben farkettim doktora gittik üst kemik kısa. Kalça usg temiz çıktı şuan içim içimi yiyo napcam diye . Siz herhangi bir doktora gittiniz mi
Merhabalar hangi şehirdesiniz bizim kalça gelişim geriliği sorunumuz vardı bursa Tayfun açıkgöz doktorumuz Allah razı olsun ondan çocuk ortopedi zaten

Merhabalar hangi şehirdesiniz bizim kalça gelişim geriliği sorunumuz vardı bursa Tayfun açıkgöz doktorumuz Allah razı olsun ondan çocuk ortopedi zaten
Çocuğunuzu çocuk dru olarak kime götürüyorsunuz acaba burssada dr arıyorum düzenli takiolerini yaptırabileceğim

Bizim henüz büyüme çekirdekleri oluşmamıştı , ama bu her bebekte 6.aydan sonra oluşurmuş zaten.. Ama bizim üst kemik kısa yani.. Ankaradayim bende.. Cemalettin Aksoy hocami çok önerdiler kismetse ona Gitcez.. Ama olmadı bursaya bile gelirim yeter ki tedavi iyi olsun..

Selam hanımlar.bugün şok yaşadım 2 yaşinda bebeğimin sol bacağinin sağdan daha kısa oldugunu farkettik eşimle.yürürken yana yatiyordu yatirip 2 bacagini ölçtük yaklaşik 1cm kisa sol bacak.yaşayan varmı bu durumu.kalça ultrasonu 2 farklı yerdede sağlam çikmişti.randevumuz haftaya ve içim içimi yiyor şu anda.bizi ne gibi sıkıntılar bekliyor yaşayanlardan bilgi bekliyorum şimdiden çok sağolun.zamanla düzelicek bir durummu acaba
Merhaba konu daha önce açılmış ama güncel süreç hakkında bilgilendirme yapabilirmisiniz nasıl bir tedavi izliyorsunuz

X