Bebeğimin yanakları millete dert oldu

Öpmeyle yanak sarkar mı bilmiyorum ama inanın opmuyoruz desek yeri var. Sakaklarını ya da iki kasının arasını öpüyoruz. Kp ve eşimin teyzesi acayip opuyor vakumlu vakumlu...

Her gören öyle deyince haliyle artık canım sıkılıyor haliyle.
Patlamam yakındır.
Şanslı kişi kim olacak bakalım :)
Canım,o ırsi mi oluyor bilmiyorum ama,öpmekle ilgisi yok,onu biliyorum.Arkadaşımın yegeni de, kilo alıp aniden vermiş gibiydi yanacıkları:KK200: Simdi kocamaan delikanlı,birde yakışıklı maşallah,bebekken gelip geçiyor o,insanlar konuşur,uygun bir cümleyle sustur onları...
İnan,"aaaa seninki 10 aylık oldu,konuşmaya başlamadı mı?Benim torun 5 aylıkken ANNE dedi:KK57:,öyle öyle konuştu gitti,
zaten çok akıllı benim torunlar,analarına çekmişler"diyeni de gördükten sonra, hiç bir söze şaşırmam herhalde:kahve:

Ay canım zaten 2-3 yaşına kadar orantısız oluyor şekli şemali bebişlerin,bidaha böyle söyle ,çokta kafaya takma,kusur aramayı pek sever insanlar ,çok kimseyede sevdirme çocuğunu ne öyle hem mıncır mıncır sev yalandan,sonrada laf et

Önceki gün akrabamizin bebek mevlidi vardı oraya gittik.

Oğlum 5 aylık tabiki o da yanımdaydı.
Oğlumu gören seviyor seviyor sonra da onun yanakları neden öyle sarkık çok mu opuyorsunuz diyor.

Tombik bi bebek değil ama yanakları biraz sarkık gibi duruyor.
Bir değil iki değil... İnsanlar öyle deyince ne cevap vereceğini de şaşırıyorum...

Ne tuhaf insanlar var ya...

Yok ayağı küçücükmus yok yanakları sarkık mis. 5 aylık bebek ne olacaktı ? kilosu 7.5, boyu 68cm... Ya sabır.ama yine de kimsenin kalbini kirmadim..

Siz olsanız ne derdiniz?

Amaaan tek derdi bu olsun bosverin...

Icim rahat etsin bi laf edeyim diyorsan yaşlılık belirtileri iste, sarkti benim cocuk ; biraz bunama birazda selülit var hic sorma de gec...

Topiktir o ondandır :anneadayı: büyüsün toplar annesi öpmeyle yanak mı sarkarmış ay surat şekli oturmamış daha çocuğun yıllar var.

Top kafalı ya :KK19:

nasıl çevreleriniz var sizin böyle yaa,sarkık yanak ve çok öpülmek arasında bağlantı kuran tipler:halay::halay::halay:densizler belli ki çok görüşmeyin böyle enerji emici btıl inançlı saçma insanlarla

sarkık olsun ne var bunda ay daha bebek o kaç şekıl degıstırır.her bebek melektır güzeldır kusursuzdur benım ıcın .sız de hıc takmayın gereksız ınsanları

Bunları diyenlerin hiç biri zaten yasitimdegil. Eşimin tarafindan tanıdıklar falan...

Kaldı ki yasitim da olsa diyemezdim.
Ama sizden aldığım tavsiyeleri uygun şekilde uygulayacağını sıradaki talihlilere :)

İnsan kendi bebeğini çocuğunu çok da ovmemeli bence ama çevremde kiler böyle şeyler yapıyorlar.
Bana tuhaf geliyor işte... Bebeği 52 cm 3.5 kg doğmuş hiç kilo vermemiş aksine almış falanlar filanlar...
Bizimki 2.9 kg doğdu yarım kilodan da fazla verdi sarılık başlangıcı da oldu. Benim ne kadar üzüldüğümü de gördüler şimdi de bunlar çıktı başıma işte :)

Hangi bölüm diyorlar sınıf öğretmeniyim deyince olsun olsun diyen insanlar bunlari da desin dimi:)

Hakikaten takmamaliymisim bunu anladım bak şimdi yazarken :)

Gıcık oluyorum patavatsız insanlara. Benim oğlum Doğum gününden 1 hafta sonra yürümüştü. 10 aylıkken pek sohbetim olmayan bi kadın aaaaa 10 aylık olmuş amma tembel yürümüyor mu bu???!! Demişti.Durduk yere Çan'ımı sıkmıştı benim. Sanki bebekler 8 aylıkken maraton koşuyorlar. Gerizekalı çok memlekette yapacak bi şey yok.

Çevrem abartmayi huy edinmiş insanlarla dolu...

Nasıl örnek vereyim bilmiyorum ama normal bir elma yesinler ama bı önceki hafta aldığı elmadan farklı olsun mesela onu bile anlata anlata bitiremezler :)

Alıştım bu hale tabii sadece söz konusu oğlum olunca sartel atıyor biraz...

Benim anlamadığım nokta şu:öğretmenseniz nasıl cahil insanlarla bir arada bulunuyorsunuz,siizin çocuklarını yarıştıran insanlar yerine kişisel anlamda size bir şeyler katacak donanımlı insanlarla birlikte bulunmanız lazım bence...

X