Bebeğimin yanakları millete dert oldu

Benim anlamadığım nokta şu:öğretmenseniz nasıl cahil insanlarla bir arada bulunuyorsunuz,siizin çocuklarını yarıştıran insanlar yerine kişisel anlamda size bir şeyler katacak donanımlı insanlarla birlikte bulunmanız lazım bence...

Güzel soru.Canım eşimi ben seçtim ancak onun akraba ve çevresini seçme imkanım olmadı... Çoğu okuma yazma bilmeyen insanlar hatta.
Elbette onlardan da öğrendiğim şeyler oluyor ancak benden bir şeyleri azaltmiyorlar.
Zaten cemiyetler de görüyorum genelde o yüzden samimiyetini yok fazla.

Evet çok öpüyoruz evlat bu öpülmez mi yoksa siz öpmüyor musunuz öpülmeyen sevilmeyen çocuk sorunlu olur bence siz de öpün derdim ayaklarına küçük diyen süzmeye de cevabım kafan mı güzel olurdu:) giydirirsin terler der o elalem soyarsın üşür der ağlar doymuyor mu bu der doyurursun çok yedirdin der sütün olmaz niye yok der çünkü bebeğini kendi sütüyle beslememek annenin tercihidir o elaleme göree.. Yani demem o ki elalem deeeeeer deeeeer deer sen takmayacaksın ve bildiğini yapacaksın annedi sensin çünkü değil mi? Güle güle sağlıkla büyüt bebişini.:)

Evet çok öpüyoruz evlat bu öpülmez mi yoksa siz öpmüyor musunuz öpülmeyen sevilmeyen çocuk sorunlu olur bence siz de öpün derdim ayaklarına küçük diyen süzmeye de cevabım kafan mı güzel olurdu:) giydirirsin terler der o elalem soyarsın üşür der ağlar doymuyor mu bu der doyurursun çok yedirdin der sütün olmaz niye yok der çünkü bebeğini kendi sütüyle beslememek annenin tercihidir o elaleme göree.. Yani demem o ki elalem deeeeeer deeeeer deer sen takmayacaksın ve bildiğini yapacaksın annedi sensin çünkü değil mi? Güle güle sağlıkla büyüt bebişini.:)
Ne güzel yazmışsıniz... Öyle... İnsanlar der sadece...

Gelişimde bireysel farklılıklar vardır.. derdim. Anlamazlar ama olsun. Yeğenimin yanakları sarkıktı. İnanılmaz guzeldi. Kilo işi yanak bulunur diye severdim. Derdiniz bu olsun. Allah evlat vermekle kalmamıs yanaklı evlat vermiş. Unutmayın ki.. insanlar konuşur. Bebeginizde ya da sizde bi şey bulup takmak isterler ve takarlar. Çünkü kendileri daha güzelini yaratabilirler.. duymayın.. it ürür kervan yürür.

Önceki gün akrabamizin bebek mevlidi vardı oraya gittik.

Oğlum 5 aylık tabiki o da yanımdaydı.
Oğlumu gören seviyor seviyor sonra da onun yanakları neden öyle sarkık çok mu opuyorsunuz diyor.

Tombik bi bebek değil ama yanakları biraz sarkık gibi duruyor.
Bir değil iki değil... İnsanlar öyle deyince ne cevap vereceğini de şaşırıyorum...

Ne tuhaf insanlar var ya...

Yok ayağı küçücükmus yok yanakları sarkık mis. 5 aylık bebek ne olacaktı ? kilosu 7.5, boyu 68cm... Ya sabır.ama yine de kimsenin kalbini kirmadim..

Siz olsanız ne derdiniz?
Bence gül geç sacmalamislar :)

En sevdiğim bebek tipi :KK70: bide arkadanda gozukuyosa yanaklar Ohhh misss tam ballı lokma demektir kime neymiş ki bebek bu yani ayakları ne kadar büyük olabilirdi yada öpulmeyen bebek mi var insanlar çok konuşur hiç umursamayin

Gelecek sefer ay evet ya üretim hatası, bunu verip yerine yenisini almayı düşünüyoruz ya da 6. Ayında estetik yaptırcaz bi ay daha böyle idare ediverin deyip gül bence :KK66:)

X