Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben sezaryan oldum öyle bişey yaşamadım

Tek paket yetiyor aslında
İlk iki gün hastanede çok rahat etmiştim dipentle

Merve dipentlerin bedenleri oluyor dikkat ettin mi s beden m beden diye acaba sen büyük beden mi aldın
Dikişleri rahatsız etmiyor canım zaten eve gelince pede gecersin kanama azalinca

20. Haftada
Baktım cm olarak. Bel okey de dediğim gibi boydan olmadı gibi.

M aldım kilom 67 boy 157 benim. Bu bana büyük yani dediğim gibi derinlikten dolayı. Ama yanlardan lastik de sıkabilir diye S alamadım. 80-120 cm bel çevresi gösteriyo. Benim göbek en geniş yer 100 cm filan.
S bedeni yokki zaten m den basliyor??? Internet sitesinden de bakmistim yoktu AY YOKSA VAR MI TUH😢😢😢😢😢

Ay ben canped mi ne aldım bak depend değil yanlıs yönlendirmiyim. Ama aynısı eczanede S vardı benimkinde.
Ben depend buyuk beden aldim netten o zaman karnimin inecegini dusunemedim🙈artik oyle boyle kullanmaya calisacagim 1.63 boy 75 kg simdilik

Ay ben canped mi ne aldım bak depend değil yanlıs yönlendirmiyim. Ama aynısı eczanede S vardı benimkinde.
He onda var olabilir depend de yoktu 🙆🏼‍♀️ Acaba canpedin kalibi mi degisik sen ondan mi rahat edemedin? Ben bu hsonu cantami hazirlicam hazirlarken atayim buraya fotografini belki kaliplari bel kismi farklidir

Biberon markasi ne tercih ettiniz?
Şimdilik wee aldım. Baktım çok kullanacağım bir şey olacak o zaman da suavinex alacam muhteşem desenler var 🤪
Screenshot_20211007-105613_Google.jpg

He onda var olabilir depend de yoktu 🙆🏼‍♀️ Acaba canpedin kalibi mi degisik sen ondan mi rahat edemedin? Ben bu hsonu cantami hazirlicam hazirlarken atayim buraya fotografini belki kaliplari bel kismi farklidir
Valla simdiden sonra çok farketmez ama ikimiz de ölçelim o kısmı kaç cm bakalım valla merak ettim 🤣

Cam biberon konusunda filmdelisi filmdelisi çok güzel bi anısını anlattı. Gecenin körü bebe ağlarken biberon kırıp ayağını kesmiş 🤣🤣 Ppler de silikon ve zararsız madde zaten. Ben sağlıklı da olsa hafif koku oluyo diye yine cam alırım diyodum büyük biberonu ama bu anıyla fikrim değişti. 🤣

Cam biberon konusunda filmdelisi filmdelisi çok güzel bi anısını anlattı. Gecenin körü bebe ağlarken biberon kırıp ayağını kesmiş 🤣🤣 Ppler de silikon ve zararsız madde zaten. Ben sağlıklı da olsa hafif koku oluyo diye yine cam alırım diyodum büyük biberonu ama bu anıyla fikrim değişti. 🤣
Kimi doktorlarin pp leri onerdigini duymustum

X