Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
27.395
102.822
29
Kizlar ben sevi bebe nin reflu yatagini ve puset minderini aldim ikisinide 3 ay kullandim tertemiz ilk 3 ay ozellikle reflu yatagi cok ise yariyor doyurup yatirdigimz icin kusmayi engelliyor bebegin tikanmasini önlüyor uygun fiyata saticam artik bebek düşünmediğim icin isteyen olursa ozelden yazabilir bendeki urunlerin hangileri oldugunu ve fiyati hakkinda bilgi verirrim
2. El konu başlığına açabilirsiniz kendi konunuzu. Almak isyeyen dönecektir.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 75 gün kaldı.

Bebeğiniz bu ay yaklaşık 450 gr daha ağırlık kazancak. Bu hafta sonunda bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 28 cm. civarında olacak. Bu ay boyunca bebeğiniz sizin sağladığınız besinleri aktif olarak özümser ve saklar. İskeletini geliştirmek için kalsiyum, kırmızı kan hücreleri için demir, ve büyümesi için protein sizin sağladığınız besinlerdir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sns34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2019
2.837
5.027
2. El konu başlığına açabilirsiniz kendi konunuzu. Almak isyeyen dönecektir.
Oyle bi konu oldugunu bilmiyordum letgodan saticakdm zaten burda okuyunca soyliyim dedim yeni konu acmaya gerek yok silinmesi gerekiyorsa silinebilir mesajim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 161 gün geçti.

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
27.395
102.822
29
Oyle bi konu oldugunu bilmiyordum letgodan saticakdm zaten burda okuyunca soyliyim dedim yeni konu acmaya gerek yok silinmesi gerekiyorsa silinebilir mesajim
Sorun olur mu bilmiyorum ama 2. El bölümü var kategorilerde.

Bebeğiniz bu ay yaklaşık 450 gr daha ağırlık kazancak. Bu hafta sonunda bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 28 cm. civarında olacak. Bu ay boyunca bebeğiniz sizin sağladığınız besinleri aktif olarak özümser ve saklar. İskeletini geliştirmek için kalsiyum, kırmızı kan hücreleri için demir, ve büyümesi için protein sizin sağladığınız besinlerdir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

_Citlembik_

Birgün en güzelinden rabbim ♡
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
1.438
2.492
Screenshot_20210914-234604_Chrome.jpg

Depend dediğiniz bu mu kızlar.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-12-2021

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 81 gün kaldı.

Her geçen gün bebeğinizi doğuma daha da yaklaştırıyor ve bebeğinizin doğum öncesi gelişiminin tamamlanmasının sonuna getiriyor. Her geçen gün bebeğiniz rahminiz dışında yaşama becerisini geliştiriyor. Rahminiz hamile kalmadan önce yaklaşık 56 gr iken hamileliğinizin sonunda yaklaşık 986 gr. olacak. Bebeğiniz vücut yağı toplayıp depoluyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
27.395
102.822
29

Rapunzel90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2018
816
1.201
31
Kizlar hamile camasiri dusuk bel aldim e bebekten sanki normal camasir gibi ya hic rahat degil buyuk beden aldigim halde kucuk:s baska yerden alayim bari yuksek bel daha iyi olur dimi sezeryanda hastanede fln?
E bebekte normal 2 li hamile küloduda var ondan aldım ben güzel aslında ama 2-3 yıkamada lastikleri söküldü, 40 derecede yıkamama rağmen o yüzden memnun kalmadım 😒

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)