Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ya çocuk tutarken filan da kolay olur dediler. Hafif. Aslında gözüm tommie tippielerdeydi ama bu desenler beni cezbetti.
Aynen ben de onu dusunuyorum cam evet saglikli ama tehlikeli gozun daima acik olmali o da uykusuz geceler icin imkansiz gibi insan illaki dikkatsiz olacaktir ben uykum geldiginde teli bile elimden dusuruyorum🙈ben de bakayim bu modellere

Linkte yeterince foto yok çantayı gugılla beybi muhteşem kaliteli.
Burada görüp bu çantayı sipariş verdim Okiedog sumo siyah. Geldi ve aşırı güzelmiş. Büyüklüğü, her yerinde bir bölme oluşu, kalitesi, rengi vs süper. Beklediğimden daha iyi çıktı. Tavsiye için çok teşekkürler :)

Burada görüp bu çantayı sipariş verdim Okiedog sumo siyah. Geldi ve aşırı güzelmiş. Büyüklüğü, her yerinde bir bölme oluşu, kalitesi, rengi vs süper. Beklediğimden daha iyi çıktı. Tavsiye için çok teşekkürler :)
Beğenmene çok sevindim ya.🤗 Bence de aşırı kaliteli bi şey. Her yeri göz olması da muhteşem.

Beğenmene çok sevindim ya.🤗 Bence de aşırı kaliteli bi şey. Her yeri göz olması da muhteşem.
Bayıldım çantaya. Çanta arayanlar baksın, bu modeli düşünsün bence. Mustela set, lcw iç çamaşır vs de aldım. Onları da aldığım için mutluyum. Buradaki paylaşımlar, ürün önerileri çok iyi oluyor gerçekten.

Bayıldım çantaya. Çanta arayanlar baksın, bu modeli düşünsün bence. Mustela set, lcw iç çamaşır vs de aldım. Onları da aldığım için mutluyum. Buradaki paylaşımlar, ürün önerileri çok iyi oluyor gerçekten.
Işe yaramasına çok sevindim 🥲

Cam biberon konusunda filmdelisi filmdelisi çok güzel bi anısını anlattı. Gecenin körü bebe ağlarken biberon kırıp ayağını kesmiş 🤣🤣 Ppler de silikon ve zararsız madde zaten. Ben sağlıklı da olsa hafif koku oluyo diye yine cam alırım diyodum büyük biberonu ama bu anıyla fikrim değişti. 🤣
Ayyy cam biberon kanayan yaram 😎😎kızıma almıştım dr brown gaz yapmayan biberon sen kayınvalide dusur kır 🙄5 yıl öncesi dünya paraydi
Awentte almıştım neyseki onu sağlam bıraktı
Gecen de wee baby nin ikilisini aldım yine cam
Plastikler de duruyor kızdan kalma ama sürekli kaunatmak gerekiyor dediğin gibi koku yapıyor
İnşallah emen bebekler olurda gerek kalmaz en azından ise baslayana kadar

M aldım kilom 67 boy 157 benim. Bu bana büyük yani dediğim gibi derinlikten dolayı. Ama yanlardan lastik de sıkabilir diye S alamadım. 80-120 cm bel çevresi gösteriyo. Benim göbek en geniş yer 100 cm filan.
Hastanede idare etse yeter eve gelince göbek kısmını keser ped gibi de kullanirsin kanama çok olursa ben öyle yapmıştım
S bedeni yokki zaten m den basliyor??? Internet sitesinden de bakmistim yoktu AY YOKSA VAR MI TUH😢😢😢😢😢
Vardı sanki markette gördüm ben amaemin değilim
Biberon markasi ne tercih ettiniz?
Evde awent var daha da almam heralde

Cam biberon konusunda filmdelisi filmdelisi çok güzel bi anısını anlattı. Gecenin körü bebe ağlarken biberon kırıp ayağını kesmiş 🤣🤣 Ppler de silikon ve zararsız madde zaten. Ben sağlıklı da olsa hafif koku oluyo diye yine cam alırım diyodum büyük biberonu ama bu anıyla fikrim değişti. 🤣
Ne geceydi ya Allahım😂
Ayağım kanlı kanlı elimde mama usein bolt misali koridordan ağlayan bebeğime bir uçuşum var, bir de tuz gibi dağıldı o biberonlar.
Ertesi sabah evde bebek var diye herhalde 10 defadan fazla süpürdüm.
Aventi de dr browns ı da kırdım, 4 cam vardı hepsini halletmeyi her ay başardım😂

Bu arada suwende sutyenlerde indirim var hepsi 100 tl. emzirme sutyenialmayan kossun😂😂 cok kaliteli ve yumus yumus ben hemen aldim hemen 🥶🥶🤑🤑
Hic kullandin mi canim suwen emzirme sutyenini kalip gibi durmasi hosuma gitti tshirtlerde de kullanimi rahat olur ama beden konusunu cozemedim beden tablosundan da farkli gogus alti 91 gogus hizasi 98 ama oyle bir olcu yok nasil alacagimi bilemedim🙈

X