BEBİŞLER BENİM KOCA NİYE BÖYLE SİZCE

Arkadaşlar merhaba Eşimle 3 yıllık evliliğimiz var yaşlarımız 26. Cinsel hayatımız çok renkli değil. Ama ben yeni gecelikler fantezi kıyafetler giymeyi ve almayı severim.
siz daha önce böyle gecelikler fantezi ürünler alıp giydiğinizde eşiniz nasıl bir tepki vermişti?

çünkü severim demişsiniz demek daha önce de aldınız giydiniz
o zaman vuuu çok seksi olmuşsun hayatım demiş miydi -yani bu kadar yükselmemiştir belki de en azından bu yönde birşeyler? tepkisi ne olmuştu?

kedi adıma özel bir şey alıp giysem bunu fark etmeyen şimdilik olmadı. ben fantezi denilecek şeyler giymiyorum yalnız, saten dantel giyerim ama. genelde kaliteli şeyler.

erkek arkadaşım gerçekten yükselir mesela böyle şeylere tanga filan gibi şeyleri de sever (günlük hayatımda tanga giymiyorum). ama şöyle mesela "benim için özel bir şey almış giymişsin, hoşuma gidiyor" şeklinde sever, o kıyafeti onun için giymiş olmamı sever. bu konuyu konuştuğumuzda dediği bu.

Arkadaşlar merhaba Eşimle 3 yıllık evliliğimiz var yaşlarımız 26. Cinsel hayatımız çok renkli değil. Ama ben yeni gecelikler fantezi kıyafetler giymeyi ve almayı severim. Güzel temiz ve bakımlı bir kadınım çevrem hep çok güzel olduğumu söyler. Bugün duş aldım yeni aldığım geceliği giydim ben çıktığımda o duşa girmişti geldiğinde salonda ıslak saç ile yeni geceliğimle onu bekledim. Salona geldi ve yeni geceliğini giymişsin dedi evet hayatım dedim beğendin mi dedim. Güzel dedi oturdu sigara içti instagramda reels izledi bende sinirlendim kalktım pijama giydim. Not: eşimin beni aldatmadığına eminim aldatılıyorsun yazmayın) sizin eşiniz böyle olsa o an ne yapardınız
Cinsellik biraz mola verdikten sonra unutulabiliyor malesef fakat birkaç kez üst üste sık sık yapmak da bağımlılığa evrilebilir en azından cinselliğiniz normal rutine dönebilir. Erkekler bilinenin aksine iç çamaşırı gecelik vs den çok sizin vücudunuzla ilgilenirler. Eğer vücudunuzu beğendiğini düşünüyorsanız geriye ilk adımı önümüzdeki günlerde siz atın. Siz yanaşın işve cilve yapın. İlla erkek başlatmak zorunda değil adam yorgun olabilir cinsellikten aldığı zevki unutmuş olabilir ona bunu üst üste hatırlatın beklemeyin.

Arkadaşlar merhaba Eşimle 3 yıllık evliliğimiz var yaşlarımız 26. Cinsel hayatımız çok renkli değil. Ama ben yeni gecelikler fantezi kıyafetler giymeyi ve almayı severim. Güzel temiz ve bakımlı bir kadınım çevrem hep çok güzel olduğumu söyler. Bugün duş aldım yeni aldığım geceliği giydim ben çıktığımda o duşa girmişti geldiğinde salonda ıslak saç ile yeni geceliğimle onu bekledim. Salona geldi ve yeni geceliğini giymişsin dedi evet hayatım dedim beğendin mi dedim. Güzel dedi oturdu sigara içti instagramda reels izledi bende sinirlendim kalktım pijama giydim. Not: eşimin beni aldatmadığına eminim aldatılıyorsun yazmayın) sizin eşiniz böyle olsa o an ne yapardınız
Bu ne vurdumduymazlık.. Sürekli giydiğiniz için umursamamış olabilir mi acaba 😶

insanlara sonradan lido eklenebileceğini pek düşünmüyorum ben.neyse o değil midir yani? Cinsel istek doğuştan gelen birşey.şimdi kızsan, kavga çıkarsan ne olacak ki.yapabilecek gücü varsa canı istemeden ilişkiye girmeye çalışacak en fazla.dediğim gibi o da gücü yetiyorsa.o yüzden çok iyi tanımadan eblenmesin kimse diyoruz ya.

Biz kadınlar olarak duvara tırmanıyoruz ama bu erkekler neden böyle anlayamıyor insan.yedigimiz içtiğimizdense biz de neden böyle birşey yok.
Yalnız aşırı istekli kadından erkek soğur bilinçaltında yetememe korkusu oluşur. Erkekler lafta “ooo ateşli kadına hayranım” cart curt edebiyatı yapabilirler ama bunlar lafta kalır. Bir süre sonra o kadından soğur çok net

siz daha önce böyle gecelikler fantezi ürünler alıp giydiğinizde eşiniz nasıl bir tepki vermişti?

çünkü severim demişsiniz demek daha önce de aldınız giydiniz
o zaman vuuu çok seksi olmuşsun hayatım demiş miydi -yani bu kadar yükselmemiştir belki de en azından bu yönde birşeyler? tepkisi ne olmuştu?

kedi adıma özel bir şey alıp giysem bunu fark etmeyen şimdilik olmadı. ben fantezi denilecek şeyler giymiyorum yalnız, saten dantel giyerim ama. genelde kaliteli şeyler.

erkek arkadaşım gerçekten yükselir mesela böyle şeylere tanga filan gibi şeyleri de sever (günlük hayatımda tanga giymiyorum). ama şöyle mesela "benim için özel bir şey almış giymişsin, hoşuma gidiyor" şeklinde sever, o kıyafeti onun için giymiş olmamı sever. bu konuyu konuştuğumuzda dediği bu.
Bence de çok etkili olmuyor bu tarz şeyler.kibar ve empati yapabilen erkekler senin dediğin tarzda ilgi gösteriyorlar.bence asıl numara aradaki enerji. Kılık kıyafet bence de çok etkili olmuyor.

Yalnız aşırı istekli kadından erkek soğur bilinçaltında yetememe korkusu oluşur. Erkekler lafta “ooo ateşli kadına hayranım” cart curt edebiyatı yapabilirler ama bunlar lafta kalır. Bir süre sonra o kadından soğur çok net
Bilmem ki.kadınların erkeğin çapını, ederini hesap ederek isteklerde bulunması gerekiyor bence.erkekler bizim gibi hadi yapalım mı yapalım diyebilecek canlılar değil.ben de aşırı istekli bir kadınım.yapan olsa yataktan çıkmam bütün gün ama adamın da çapı bu kadarsa yapacak birşey yok yani.zorlasan eline ne geçecek ki.vermemişse mabut neylesin Mahmut derler.🤣🤣

Kizim masallah sana, sen yaptıklarını yapmayı bırakma. Olmadı bi daha aynısını yaparsa sakayla karisik rolleri mi değiştik ona göre bir sonraki siparişte ihtiyaçlarımızı bileyim :))) dersin hahahahaha. İlahi.

X