BEBİŞLER BENİM KOCA NİYE BÖYLE SİZCE

Partnerim isterken ben istemiyorsam onun ihtiyacı için yapamam. Gelir sırnaşır belki beni de şevke getirir o zaman bir aksiyon olur. Ben onun tatmin olmasını sağlayan bir aracı değilim. Tek taraflı bir istek varsa o an en azından karşı tarafı yükseltmeye çalışır insan, yok olmuyorsa da başka bir zamana artık.
Bazen erkek yerine koyuyorum kendimi kadın kendini parfüm sıkmış, gecelik giymiş diye üstüne düşen bütün görevi halletmiş gibi görüyor, her şeyi benden bekliyor gibi gelir. Hep böyle hep böyleyse de insan o gecelik sinyaline duyarsızlaşır. İletişim çok basit bir şey halbuki.
Gerçekten çok hoşlandığın biriyle birlikteysen ne kadar yük olabilir ki insana seks isteyen bir partner.iki elleşse yine havaya girersin zaten.ben onun tatmin aracı miyim? Sözüne katılmıyorum.evet ikimiz de birbirimiz için tatmin aracıyız.kadın erkek ilişkisinin amacı bu zaten.yoksa kim niye bu çileleri çeksin.seven insan hiç sevdiği kişiyi böylesine bozacak, moralini bozacak bir harekette bulunur mu? Mesaj belli yani.gücü el vermiyorsa bilemeyeceğim yani.ben size cevap yazdım.günde 1 defa bile seks yapacak gücü olmayan adamın da evlenmemesi gerekiyor ya neyse.o da başka konu.sanki günde 3 defa istemiş kadın.

Gerçekten çok hoşlandığın biriyle birlikteysen ne kadar yük olabilir ki insana seks isteyen bir partner.iki elleşse yine havaya girersin zaten.ben onun tatmin aracı miyim? Sözüne katılmıyorum.evet ikimiz de birbirimiz için tatmin aracıyız.kadın erkek ilişkisinin amacı bu zaten.yoksa kim niye bu çileleri çeksin.seven insan hiç sevdiği kişiyi böylesine bozacak, moralini bozacak bir harekette bulunur mu? Mesaj belli yani.gücü el vermiyorsa bilemeyeceğim yani.ben size cevap yazdım.günde 1 defa bile seks yapacak gücü olmayan adamın da evlenmemesi gerekiyor ya neyse.o da başka konu.sanki günde 3 defa istemiş kadın.
Sen kafayı seksle bozmuşsun. Tedavi olman gerekiyor bence. Daha önce de söylemiştim sanırım bunu sana.

Ya bu kadının sorunu ilişkinin 3 yıldır hep çok soğuk geçmesi eşinin istememesi.Gecelikle sadece bir şeyleri uyandırmaya çalışmış belki etkilenir diye ama başarısız olmuş bu yaptığıda adam zaten hertürlu durgun.
Sürekli s*ks yapmak değilki konu biraz rayından çıkmış gibi.
Sorunu varsa ya tedavi olacak yada bu kadının vaktini boşa harcamayacak cinsellik istemesi en doğal hakkı iki tarafında tabiki çok abartmamakla.

Ay ferhans yazdığımı bir daha oku istersen. Beni yükseltecekse olur demişim ama yükselmemişsem neden sevişeyim sırf o tatmin olsun diye. O zaman amaç sevişmek değil boşalmak olur gitsin elini kullansın. İstediğin kadar ayıl bayıl partnerine insanın şaşırır mısın ama sevişmek istemediği zamanlar olabiliyor.

Ben öyle sürprizli hazırlanmaları da çok mantıklı bulmuyorum. Kadın kendi içinde hazır, kocasına hazırlanmış süslenmiş ama adam hazır değil, adam için sürpriz. Her zaman sürprizler heyecanlı olmayabiliyor. Önce karşı tarafı da bir yoklamak, gerekirse hazırlamak gerekiyor bence. İki taraf için de geçerli bu. Çok zor bir iş günü geçirip eve gelip duş alıp yayılma hayali kurarken kocamın yatak odasında mumlar yaktığını, hazır ve nazır beklediğini görsem angarya gelir o bana mesela. Ama gündüzden sinyaller verilmiş olsa, karşılıklı yükselmiş olsak hoşuma gider.
Gencecik insanlarız yaa.maden işçisi miyiz sanki? iki evrak karıştırıp geliyoruz işte.ne bu yorgunluk edebiyatı.1 saat sonra yayılıverin yani.ben 30 yaşındayım, süperman gibiyim valla.bir gün de yoruldum dediğimi hatırlamam.haa birkaç defa koca hayatımda anca.sırf libidosuz insan bahanesi.modumda değilim olabilir ama yoruluyorum falan filan da değil şimdi.kimi kandırıyoruz.

Gencecik insanlarız yaa.maden işçisi miyiz sanki? iki evrak karıştırıp geliyoruz işte.ne bu yorgunluk edebiyatı.1 saat sonra yayılıverin yani.ben 30 yaşındayım, süperman gibiyim valla.bir gün de yoruldum dediğimi hatırlamam.haa birkaç defa koca hayatımda anca.sırf libidosuz insan bahanesi.modumda değilim olabilir ama yoruluyorum falan filan da değil şimdi.kimi kandırıyoruz.
Valla ben de böyle düşünüyorum. Sanki anasını satıyım 2 saat aralıksız mı sevişiyoruz? Günde yarım saat bile sürmeyen bi eyleme yorgunum diye vakit ayıramayan erkek bana tuhaf geliyor açıkçası. Benim eşim de böyle yani erkekler bi sapıttı. Rolleri değiştik sanki

Yok sen kafayı seksle bozduğun için sokaktan geçen adam sana sevişelim dese koşa koşa gidersin, o kısmı biliyoruz zaten. Seks söz konusu olunca yorgunluk olmaz sende.

Ben yoruluyorum. Bazen günde defalarca iki kat yukarıya kucağımda çocuk taşıyorum. Masa başında oturup fal bakmıyoruz bir çoğumuz sizin gibi. Yorulmasam dahi sevişmek istemediğim zamanlar oluyor. Moralim bozuk canım sıkkın olabiliyor. Ya da hiç bir şey olmasa bile sadece canım istemiyor. Çünkü ben kafası sadece sekse çalışan bir kadın değilim ve benim evliliğim seks üzerine kurulu değil. Her açıdan tatmin olduğum bir evliliğim var. Senin hiç elde edemeyeceğin bir şey mesela bu. O yüzden seks de seks diye kıvranıp duruyorsun. Cinsel açlığın afrikasında seksi bile elde edemiyor olman da ayrı bir ironi tabi 😂

Yok sen kafayı seksle bozduğun için sokaktan geçen adam sana sevişelim dese koşa koşa gidersin, o kısmı biliyoruz zaten. Seks söz konusu olunca yorgunluk olmaz sende.

Ben yoruluyorum. Bazen günde defalarca iki kat yukarıya kucağımda çocuk taşıyorum. Masa başında oturup fal bakmıyoruz bir çoğumuz sizin gibi. Yorulmasam dahi sevişmek istemediğim zamanlar oluyor. Moralim bozuk canım sıkkın olabiliyor. Ya da hiç bir şey olmasa bile sadece canım istemiyor. Çünkü ben kafası sadece sekse çalışan bir kadın değilim ve benim evliliğim seks üzerine kurulu değil. Her açıdan tatmin olduğum bir evliliğim var. Senin hiç elde edemeyeceğin bir şey mesela bu. O yüzden seks de seks diye kıvranıp duruyorsun. Cinsel açlığın afrikasında seksi bile elde edemiyor olman da ayrı bir ironi tabi 😂
Kardeşim sağlıklı, enerjik ve istekli olmama bile laf söylemeye çalışman acınası.istekli olmamın nedeni sağlıklı ve mutlu olmam yoklukta olmam değil.ee madem sevişemeyecek kadar modun düşük oluyor bazen, evliliğinin her konuda tatmin edici olduğunu sana düşündüren nedir? Ee benim hayatım daha tatmin edici demektir bu.ben hiç isteksiz olmuyorum mesela.her isteği yüksek insanın kafası seksen başka birşey basmıyor mu yani? Bu mudur teori? Zıpkın gibi kadınım, yorgunluk nedir bilmem valla.isteğim de fişek gibidir.sen yorulmaya ve yayılmaya devam canım.allahtan bile dokunuşuyla beni havaya sorabilecek erkeklerle beraber oluyorum da kendimi 30 yaşında yoruluyorum diye kandırmak zorunda kalmıyorum.

Son düzenleme:
Gecelik yerine ne bileyim mustehcen bir foto cekip yatak odasindan gonderin. Kosa kosa gelir. Ya da ufaktan kendinizi tatmin etmeye baslayin karsisinda, kayitsiz kalmasi imkansiz. Gecelik ne Allah askina :)

S
Kardeşim sağlıklı, enerjik ve istekli olmama bile laf söylemeye çalışman acınası.istekli olmamın nedeni sağlıklı ve mutlu olmam yoklukta olmam değil.ee madem sevişemeyecek kadar modun düşük oluyor bazen, evliliğinin her konuda tatmin edici olduğunu sana düşündüren nedir? Ee benim hayatım daha tatmin edici demektir bu.ben hiç isteksiz olmuyorum mesela.her isteği yüksek insanın kafası seksen başka birşey basmıyor mu yani? Bu mudur teori? Zıpkın gibi kadınım, yorgunluk nedir bilmem valla.isteğim de fişek gibidir.sen yorulmaya ve yayılmaya devam canım.allahtan bie dokunuşuyla beni havaya sorabilecek erkeklerle beraber oluyorum da kendimi 30 yaşında yoruluyorum diye kandırmak zorunda kalmıyorum.
Her açıdan dedim. Tatmin olmak nedir biliyor musun sen?

Yahu ferhans senin tecavüze uğrayan kadına “ne güzel demek ki beğeneni var, tecavüze uğrayan kadınları kıskanıyorum” dediğini biliyoruz ve unutmuyoruz. Sekse bakış açın normal değil. Hayır sağlıklı bir kadın değilsin. Sağlıklı olduğun için libidon yüksek değil. Sekse ulaşamadığın için libidonun yüksek olduğunu sanıyorsun. Düzenli seksi elde edebilirsen bir ihtimal normale dönebileceğine inanıyorum.

bu sorununuzu eşinizi karşına alıp konuşarak çözmeye çalışın ve bu durum böyle devam ederse yolunuzu ayırabileceğini söyleyip göz korkutun bakalım nolacak

S

Her açıdan dedim. Tatmin olmak nedir biliyor musun sen?

Yahu ferhans senin tecavüze uğrayan kadına “ne güzel demek ki beğeneni var, tecavüze uğrayan kadınları kıskanıyorum” dediğini biliyoruz ve unutmuyoruz. Sekse bakış açın normal değil. Hayır sağlıklı bir kadın değilsin. Sağlıklı olduğun için libidon yüksek değil. Sekse ulaşamadığın için libidonun yüksek olduğunu sanıyorsun. Düzenli seksi elde edebilirsen bir ihtimal normale dönebileceğine inanıyorum.
Şimdi konunun bununla ne alakası var onu da bi anlatsana. 2 defa aynı şeye bağlamışsın ki ferhanın yazdıklarında bunları hatırlatmanı gerektirecek bir şey göremedim.

Bir ilişkide yaşanan, seks dışındaki her şeyi çile olarak tanımlaman ne kadar sorunlu farkında mısın?
Hiç uzun ve güzel bir ilişki yaşamadığın o kadar belli ki, insanların sevgilisi/eşi olunca her gün, her an, her dokunuşta sevişmek isteyeceği sonucuna hangi tecrübeyle vardın anlayamadım.
Seks iki kişi de istiyorsa yapılır. Düzenli bir isteksizlik yoksa ortada bir sorun yoktur. Çiftler arada birbirini reddedebilir, bunda bozulacak bir şey yok.

Şimdi konunun bununla ne alakası var onu da bi anlatsana. 2 defa aynı şeye bağlamışsın ki ferhanın yazdıklarında bunları hatırlatmanı gerektirecek bir şey göremedim.
Kız kimseye hakaret etmiyor, demedikleri hakaret kalmıyor. Ki benim gördüğüm bu kız uzun süreli ilişkide sorun yaşıyor. Yolsa Türkiye'de genç bir kadının partner bulması ne kadar zor olabilir?

Arkadaşlar merhaba Eşimle 3 yıllık evliliğimiz var yaşlarımız 26. Cinsel hayatımız çok renkli değil. Ama ben yeni gecelikler fantezi kıyafetler giymeyi ve almayı severim. Güzel temiz ve bakımlı bir kadınım çevrem hep çok güzel olduğumu söyler. Bugün duş aldım yeni aldığım geceliği giydim ben çıktığımda o duşa girmişti geldiğinde salonda ıslak saç ile yeni geceliğimle onu bekledim. Salona geldi ve yeni geceliğini giymişsin dedi evet hayatım dedim beğendin mi dedim. Güzel dedi oturdu sigara içti instagramda reels izledi bende sinirlendim kalktım pijama giydim. Not: eşimin beni aldatmadığına eminim aldatılıyorsun yazmayın) sizin eşiniz böyle olsa o an ne yapardınız

şimdi eski eş böyleydi benim düzelmedi bacım

Valla bedeni uygun olsa kendi üstünden çıkarıp ona giydirirdim geceliği. Sonra gel seni sevecem derdim 😊😊

Ama maalesef bebişim,benim adam 110kilo. Benim gecelik bacağına bile girmez 😂

X