Bölgesel İncelme Bel eğitici Korse Deneyimim...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Duruş için aldığınız korseniz duruşunuzu tamamen düzeltti mi.merak ettim canım.Dışarı da giyebiliyor musunuz.Ben bir tane aldım ama memnun değilim.sadece duruş düzelsin diye almıştım.Attım.Memnunsanız markayı ve ayrıntıyı özelden yazar mısınız.teşekkürler...

Merhaba Canım dışarıda her yerde giyebiliyorum abiye ile giymek hayal yalnız onu söyleyim normalde xs giyiyorum ama xxs aldım ben duruşuma faydası sadece takılıyken oluyor çıkardığımda yine aynı instagramdan bir butikten almıştım ama ismini hatırlamıyorum hatırlar hatırlamaz özelden mesaj atacağım..

Merhaba. Kullandığınız korse şekil olarak benim kullandığım ile aynı mı? Ben de atlet üzerine kullanıyorum hatta arada belimi streç filmle sarıp atletimi giyinip üzerine korseyi takıyorum. Ama korse benim canımı acıtmıyor ve yemek yerken de öyle yedirmeme gibi bir etkisi yok. Acaba aldığınız korse bir yada iki beden küçük mü? Duruş bozukluğu içinse evet daha dik tutuyor ama bazen kambur durduğumu da fark ediyorum. Ben M beden kullanıyorum. Tek kötü yanı lateks alerjim var o nedenle kaşıntı yapıyor. Çevremde bize de sipariş versene diyen arkadaşlarım oldu. Onlara sipariş vereceğim zaman br yada iki beden küçüğünü de sipariş vereceğim. Bu arada bende bir ayda 4 cm incelme oldu.

Kaşındırma kısmında katılıyorum evet alerjim yok ama kaşındırıyor. 4 cm ciddi bir rakam ben sizin kullandığınız korseyi merak ettim.

Merhaba Canım dışarıda her yerde giyebiliyorum abiye ile giymek hayal yalnız onu söyleyim normalde xs giyiyorum ama xxs aldım ben duruşuma faydası sadece takılıyken oluyor çıkardığımda yine aynı instagramdan bir butikten almıştım ama ismini hatırlamıyorum hatırlar hatırlamaz özelden mesaj atacağım..
Canım çok sağol.ben de kilolu değilim .xs im.ama ben şekillenmek,form için dik duruş için özellikle böyle bir korse istiyorum.Sıkılaşma da olursa süper olur.Nedense hep spora üşeniyorum.Herkes gibi.

Kışın zaten spor zor iş bahar ya da yaz olsa ne bileyim yürüyüş olsun diye çıkıyoruz yine bir şeyler yapıyoruz. Aman biz kadınların işi zor hiç sen belim incelsin spor yapmam lazım zayıflamam lazım diyen erkek gördün mü ? Ben görmedim. Adamları olduğu gibi kabul eden kadınlar onları değiştirmeye çalışan erkekler işte bunlar hep erkekler yüzünden :KK53::KK53:

Kaşındırma kısmında katılıyorum evet alerjim yok ama kaşındırıyor. 4 cm ciddi bir rakam ben sizin kullandığınız korseyi merak ettim.

Ben yurt dışında bir siteden sipariş verdim. Hergün kullanıyorum en az 6 saat. Gündüz kullanamadıysam gece yatarken kullanıyorum. Etkisi farkediliyor ah bide kaşındırmasa.:KK28:

Kışın zaten spor zor iş bahar ya da yaz olsa ne bileyim yürüyüş olsun diye çıkıyoruz yine bir şeyler yapıyoruz. Aman biz kadınların işi zor hiç sen belim incelsin spor yapmam lazım zayıflamam lazım diyen erkek gördün mü ? Ben görmedim. Adamları olduğu gibi kabul eden kadınlar onları değiştirmeye çalışan erkekler işte bunlar hep erkekler yüzünden :KK53::KK53:

:) Onlarda ki egoya hastayım. Eşime de güzel görünmek istiyorum tabi ama beni en çok tetikleyen kendi düşüncelerim . İstediğim gibi görünürsem daha iyi hissedeceğim. Ama bu korse işine eşimde heveslenmeye başladı. :KK48:

Çok güzel yazdınız ama erkeklerde biz kadınlara kızıyor.belimiz ince ama daha da incelsin,zayıfım aman sıkı olayım taş gibi,saçım uzun belİ geçsin,DOYUMSUZUZ İŞTE...

Merhabalar
Bende yaklasik 2 3 aydir korse arayisindayim. Boyum 1.71 kilom 65 ama simit ve basenlerden nefret ediyorum. Forumunuzu ve tecrubelerinizi okudum brunettee brunettee . Gercekten cok iyi. Zaten bu tarz islerde istikrar cok onemli ama korseyle birlikte extra gel mi ne onu surun diyende var. Ne dusunuyosun bu konuda ?

Merhabalar
Bende yaklasik 2 3 aydir korse arayisindayim. Boyum 1.71 kilom 65 ama simit ve basenlerden nefret ediyorum. Forumunuzu ve tecrubelerinizi okudum brunettee brunettee . Gercekten cok iyi. Zaten bu tarz islerde istikrar cok onemli ama korseyle birlikte extra gel mi ne onu surun diyende var. Ne dusunuyosun bu konuda ?

Merhaba. Extra gel kimyasal içerdiği için hiç düşnmedim ama biberiye yağı sürmenin bölgesel incelmede etkili olduğunu okumuştum forumda. 2 kez sürdüm ve üzerini streç film ile sarıp öyle korseyi uyguladım. Ancak kokusu o kadar keskin ki korseyi yıkamama rağmen kokusu hâlâ var. İnstagramda soniatlevfitness sayfasına bir baksanıza. Bayağı etkili hareketler paylaşıyor :KK66:

Merhaba. Extra gel kimyasal içerdiği için hiç düşnmedim ama biberiye yağı sürmenin bölgesel incelmede etkili olduğunu okumuştum forumda. 2 kez sürdüm ve üzerini streç film ile sarıp öyle korseyi uyguladım. Ancak kokusu o kadar keskin ki korseyi yıkamama rağmen kokusu hâlâ var. İnstagramda soniatlevfitness sayfasına bir baksanıza. Bayağı etkili hareketler paylaşıyor :KK66:

Sadece streçlemek daha iyi olabilir. Yağlara olan inancım biraz zayıf açıkçası onun yerine medikal bir incelme kremi daha iyi olabilir mi ki ?? :KK14:

Herkese Merhabalar...

Polikistik Over Sendromlu kilolu değil ama bel bölgesi geniş biriyim. Diyetlerle, yürüyüşle kilo veriyorum ama bel ve göbek bölgemden kurtulamıyorum. 165 boyunda ve 58 kiloyum. Belimin kalınlığı 73 cm. Simit bölgem 88 cm :KK43: Bir ara düzenli mekik çekmeyi denedim ama 1 ay olmadan bıraktım. Kilo almaya meyilli bir yapım var. Yediklerime dikkat etmezsem anında kilo alıyorum.

İnstagram da bu tarz bel eğitici korselerin çok fazla fotoğrafını görüyorum hatta sadece bu ürünler için açılmış hesaplar bile var ama fiyatları bütçeme fazla geldiği için alamadım. Yurtdışında bir siteden daha uygun fiyata aldım ve yaklaşık 20 gün sonra elime ulaştı. Diğer ürünlerin sadece fotoğrafını gördüğüm için ürünlerin arasında ki farkı kıyaslayamam ama evet bel bölgemi sıkı tutuyor ve 3 gündür düzenli takıyorum. Latex ve çelik balenli... Tek kötü yanı; 4 saat sonra filan kaşıntı yapıyor. O da üründen değil benim allerjik yapımdan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Çünkü Latex'e allerjim var ve çıplak tenime takmıyorum atlet üzerine takıyorum korseyi. Günde 6-7 saat takıyorum. Hareketlerimi kısıtlayacak bir sıkılıkta ve rahatsız edici değil. Bu arada korse sıkı tutuyor ve az yemek yiyorsunuz kısmı yalan. İştahlı biriyim ve ben durmadıkça iştahım kapanmış değil :)

Forumda biberiye yağının bel bölgesine sürülüp, streç filmle sarılmasının da bölgesel incelme sağladığını okudum ve bugün korsemi takmadan önce biberiye yağı sürüp streç filmle sardım üzerine atletimi giyindikten sonra korsemi taktım. Yediklerime dikkat edip, hergece yatmadan önce yoğurt, pul biber ve limonsuyu ile yapılan kürü de yapınca gider inşallah bu bel ve göbekte ki yağlar...

Gelişmeleri buradan sizinle paylaşacağım. Merak edenler ve önceden kullanmış olanlar varsa yorumlarını bekliyorum.

Fotoğraflar aldığım siteden eklenmiştir.

Eki Görüntüle 1721081 Eki Görüntüle 1721082

bende 8ay önce dr fitto korse aldım arkadaşlarımla çok memnunum devamlı takınca çok fazdasınıda gördüm

Tesekkurler hemen bakıyorum ama sanırım soğuk lipoliz yada etkili masaj tekniklerini de düşüneceğim

Brunette selam! 2 gündür korse araştırıyorum fakat ne alacağımı bilemedim. Yurt dışından gelmesi uzun sürüyor o kadar bekleyemem :KK43: o kadar gaza geldim ki geçen yıl ameliyattan kalma korsem vardı onu giydim :KK48: steel boned yani metal olması gerekiyormuş işe yaraması için. Vendette yi araştırdım, dr.fittoyu da ama metal korse mi anlayamadım :KK64: senin korseni türkiyede satan bi site biliyor musun? Yada bu bahsettiklerim hakkında fikrin varmı? Yoksa mengeneyle sıkıcam belimi. :KK70:

merhaba brunettee brunettee korse fayda etti mi incelme var mı ?
ben masa başı calışıyorum korseyle gun boyu durabılecegimi sanmıyorum .
aksamdan aksama taksam faydası olur mu acaba

Brunette selam! 2 gündür korse araştırıyorum fakat ne alacağımı bilemedim. Yurt dışından gelmesi uzun sürüyor o kadar bekleyemem :KK43: o kadar gaza geldim ki geçen yıl ameliyattan kalma korsem vardı onu giydim :KK48: steel boned yani metal olması gerekiyormuş işe yaraması için. Vendette yi araştırdım, dr.fittoyu da ama metal korse mi anlayamadım :KK64: senin korseni türkiyede satan bi site biliyor musun? Yada bu bahsettiklerim hakkında fikrin varmı? Yoksa mengeneyle sıkıcam belimi. :KK70:

Mesajınızı yeni gördüm. Bana mesaj yazdığınız tarihte yurtdışından sipariş verseydiniz elinize ulaşmıştı o derece o_O İnstagramda benzerleri var ama fiyat farkı biraz fazla.

merhaba brunettee brunettee korse fayda etti mi incelme var mı ?
ben masa başı calışıyorum korseyle gun boyu durabılecegimi sanmıyorum .
aksamdan aksama taksam faydası olur mu acaba

Rahatsız edici bir korse değil. Ancak havalar ısınıyor iş yerinde fazla terletebilir. En az 6 saat takmanız ve düzenli kullanmanız gerekiyor. Bende 5 cm incelme oldu.

Kızlar gülşah saraçoğlu instagramda satış yapıyor bu korseleri hemde gayet güvenilir bence bakın derim fiyatı 129 tl

X