Saç Uzatma Yöntemleri Ben bile salarma inanamadm...1 buuk ayda 10 cm :)

Kız hayat hikayesini yazmış, sevincini, heyecanını, saçın ne kadar hızlı uzadığını yazmış bir tek tarifi düzgün yazamamış. keşke biraz sakinleştikten sonra yazsaydı da bu kadar karmaşa çıkmasaydı.. zeytinyağını ısıtıp saça sürüp bekletmek mi? bu mu yani? zamanında ben de birkaç kez yaptım ama vazgeçtim. 3 senedir emek emek uzatıyorum çok şükür artık bunlara ihtiyacım kalmadı ama mecbur kalsaydım da benim saçım 1,5 ayda 10 cm asla uzamazdı yani sabır benim için tek yol.. Deneyenlere başarılar..

1,5 ayda saçın o kadar uzaması mümkün değil ki :KK6: olsa olsa göz yanılmasıdır. yediği proteinlerin çoğunun keratine dönüşmesi lazım :)

Merhabalar ben gercekten uygulamak istiyorum fakat ilk sayfadaki tariften hic bisey anlamadim lutfen ayrintili bisekilde yazarmisin eu cunku sinameki maskesi ddisindahic bursey yazmiyor. Tesk.

$1530424_1403331849911879_1373138024_n.jpg Eki Görüntüle 906950 :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30: Ilk resimler son halleri
canım ara vermelisin çünkü belli bi süre sonra saç alışır kürlere ve etkili olmaz bu ara onun için bağışıklık kazanmasın vücut nasılki sürekli ağrı kesici içildiğinde belli süreden sonra fayda etmiyor buda onun gibi bişey... Sabırrrrr :KK50:

Merhabalar ben gercekten uygulamak istiyorum fakat ilk sayfadaki tariften hic bisey anlamadim lutfen ayrintili bisekilde yazarmisin eu cunku sinameki maskesi ddisindahic bursey yazmiyor. Tesk.

:KK1: ilk sayfayı anlamayan tek ben değilmişim demek bende bişi anlamadım :KK1: ben sinemaki yapıyorum o arkadaş ne yaptıda okadar uzattı bilemedim.....:KK50:

kızlar dün uyguladım ama bemiksin kokusundan bayılıordum daha kokusu çıkmadı yaaa birde bişi dorucam ayda veya haftadamı bir kereyemi mahsusu bu her hafta yapılacakmı

kızlar dün uyguladım ama bemiksin kokusundan bayılıordum daha kokusu çıkmadı yaaa birde bişi dorucam ayda veya haftadamı bir kereyemi mahsusu bu her hafta yapılacakmı

8 hafta boyunca haftada 1 kez yapıyosun 2 hafta ara verip bi 8 hafta daha istediğin uzunluğa kavuşana kadar:KK9: bemiksin kokusuna 2. 3. kürden sonra alışıyosun dert etme sonrasında çok güzel gibi geliyo koku ucunda uzun saçlar var dayan :KK34::KK34::KK34::KK34:

Son düzenleme:
slmm kızlarr bende 1 kere yapmıştım kürü uyguladığımdan berii 2 cm uzamışş oda yeterr daha 1 ay olmadıı saçlarım hemen uzuyor zaten bu da hızlattı tekrar yapıcam şimdi yarın falan memnunum yanii ama bemiksin kokusu her duştan çıktığımda burnumdaa

Son düzenleme:
ya kızlar ben kürleri tam olarak anlamadım... sayfa sayfa dolandım ama bulamadım bu kadar kalabalığın içinde :KK43: biriniz rica etsem tekrar yazabilir mi acaba? umarım burayı gören olur.... saçıma perçem yapmaya çalıştım mahvoldu uzatmam gerek :KK43:

ya kızlar ben kürleri tam olarak anlamadım... sayfa sayfa dolandım ama bulamadım bu kadar kalabalığın içinde :KK43: biriniz rica etsem tekrar yazabilir mi acaba? umarım burayı gören olur.... saçıma perçem yapmaya çalıştım mahvoldu uzatmam gerek :KK43:

400ml şampuanın içine 5 6 diş sarımsak rendeliyorsun (bu saçın gürleşmesi için) ben saçlarımı bununla yıkıyorum ve inanılmaz iyi geldi.

Kür de şu; 7-8 yaprak sinameki otunu yarım çay bardağı suda kaynatıyorsun.
Soğuyunca suyunu süzüyorsun. Sonra o suya 1 bemiks ampul ve tatlı badem yağı koyuyorsun.
(badem yağının kendi kapağıyla 1 ölçek kadar koysan yeter)

Saçına diplerine masaj yaparak uygulayıp 2-3 saat beklettikten sonra yıkıyorsun. Bu kadar.

Ben 3 defa yaptım kürü. Henüz uzama olması için erken ama saçlarım aşırı miktarda döküldü. Banyoda elime avuç avuç geldi desem yeridir. O yüzden çekiniyorum tekrar yapmaya. Belirteyim dedim.

öncelikle kendim konu açmak istedim çünki çoook karışık oldu...resim koyucam dedim ama koyamadım çünki 100 msajım olması gerekiyormuş o yüzden hata verdi msj sayım az koyamadım...arkadaşlar ben bu sitede bayadır varım girerim arada konulara bakarım filan.uzun saçı da çok seviyorum ve tuplu su yaptım bi ara çok koktu annem kızdı mecburen bıraktım..sonra baya bi çaba sonucu ayda 2 cm filan uzadı uzadı baya bi uzattım saçlarımı ama hep düzleştirince de yıprandı üzerine bide röfle yaptırdım ve saçlar hepten helak oldu.:1no2: neyse işte 1 ay önce de bu sitede "kuaförden saç uzatacak formül" başlığına girdim..kuaför arkadaşıma da çok tşk ediyorum.Allah razı olsn diyorum çünki bi bayan için saçları çook öenmlidir kendini çok daha iyi hissetmesini sağlar her zaman...diyceğim o ki saçımı kestirdim bi buçuk ay önce ve zeytinyağını elimi yakmıycak kadar ısıttım sürdüm saç diplerime ve uçlarına 4-5 saat beklettim yıkadım...ve kuafçr arkadaşımızın tarifiyke beraber ;ki onu da 1 aydır yapıyorum zeytinyağı 1 buçuk aydır yağıyorum.neticede her iksini de haftada bir kez;farklı günlerde saçımın hem diplerine hem uçlarına sürerek 4-5 bilemedin 6 saat bekletip yıkayarak;saç kremi kullanmayarak,asla ama asla şekil aletleri kullanmayarak kendi haline bırakarak inanamadım ve inanamıycağınızı biliyorum ama 10 cm uzadı..biri bana dese inanmazdım..hani kuafçr arkadaşımız demiş ya 3 ayda belinize gelir..,nanmamıştım ama yapayım belki de olur diyerek başladım iiki de yapmışım iyiki de yaaaa.....çevremdekiler inanamıyo resmen ve ben de çok sevindirik oldum hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt saçlarımın da fazlalaştığını söylüyorlar..gelgelelim resim koyamıyorum ama kullanıcı panelimde saçlarımın ilk halini ve bugünkü çekilmiş halini koydum aradaki fark inanılmaz oldu yanyana getirince resimleri iyice anladım..kaydirigubbakcemile2 kullanıcı panelimde -resimler ve albümlerde..... "saçalrım ve aradaki 10 cm lik fark"diye başlık açtım arkadaşlar bakabilirsiniz...çoook sevinçliyim ve ben bile şok oldum gerçekten...:nazar::1shok:

Sekil aletleri kullanirsan neoluyo? Etkisi olmuyormu

400ml şampuanın içine 5 6 diş sarımsak rendeliyorsun (bu saçın gürleşmesi için) ben saçlarımı bununla yıkıyorum ve inanılmaz iyi geldi.

Kür de şu; 7-8 yaprak sinameki otunu yarım çay bardağı suda kaynatıyorsun.
Soğuyunca suyunu süzüyorsun. Sonra o suya 1 bemiks ampul ve tatlı badem yağı koyuyorsun.
(badem yağının kendi kapağıyla 1 ölçek kadar koysan yeter)

Saçına diplerine masaj yaparak uygulayıp 2-3 saat beklettikten sonra yıkıyorsun. Bu kadar.

Ben 3 defa yaptım kürü. Henüz uzama olması için erken ama saçlarım aşırı miktarda döküldü. Banyoda elime avuç avuç geldi desem yeridir. O yüzden çekiniyorum tekrar yapmaya. Belirteyim dedim.

ay canım ya dökülme yapıyorsa doğal haline bırakayım uzasın ben zar zor durdurdum dökülmemi :KK43:

ay canım ya dökülme yapıyorsa doğal haline bırakayım uzasın ben zar zor durdurdum dökülmemi :KK43:

Bugün yaptım yinede dökülme gittikçe azaldı, azalmasa kel kalma yolunda ilerliyodum zaten :KK1:

Entele otu kürüne merak saldım şimdide. bu işe yaramazsa onu denicem.
Çok ses getirmiş oda, forumda var :)

Bugün yaptım yinede dökülme gittikçe azaldı, azalmasa kel kalma yolunda ilerliyodum zaten :KK1:

Entele otu kürüne merak saldım şimdide. bu işe yaramazsa onu denicem.
Çok ses getirmiş oda, forumda var :)

ilik kürü diye birsey duydum. forumda vardı. ona da baksana.
birisi fotograf paylasmıs agzım acık kaldı. acaip gürlesmis.
doktora gidip once tahlil yaptırcam dökülmeler icin sonra onu uygulamayı dusunuyorum ben de.

ilik kürü diye birsey duydum. forumda vardı. ona da baksana.
birisi fotograf paylasmıs agzım acık kaldı. acaip gürlesmis.
doktora gidip once tahlil yaptırcam dökülmeler icin sonra onu uygulamayı dusunuyorum ben de.

aa ilk defa duyuyorum bakayım hemen :26:
Yeni kür arayışlarındayım bugünlerde bende :)
Sarımsak şampuanı benim dökülmemiş çok azalttı bu arada canım.
Yumuşacık oldu birde.

kızlar bende sıze bı yol soylıyım :) sacınıza keratın yuklemesı yapın (dıer adıyla brezılya fonu dıolar) ben ilk bndan 7 ay once yaptım ve ıncecık olan sac tellerım kalınlastı ve tabıkı daha gur oldu :) ve ınanılmaz saglıklı gozukuo ne bı kırık ne bı bı yanık :KK9: cok cok yavas uzayan saclarımda uzamaya basladı cok sukur suan baya sırtmın yarısını bıle gecıo :KK23: tabı kurlerıde denemek lazım ama bende bı fıkır vereyım dedım:KK3:

X