Saç Uzatma Yöntemleri Ben bile salarma inanamadm...1 buuk ayda 10 cm :)

$hgfjbyutgbryumfhdyv.jpg $loýkujyhgtrfedws.jpg ilk fotoda keratını ılk yukledıgım ve tabı kuafor azızlıgıne ugramıs halı sacımın:KK9:hemen ertesı gun ıkıncı yuklemeyı yaptım ve ıkıncı resım o zamandan..yuklemeden oncekı halını ne kadr aradıysam bulamadımm o kadar kotuydu ki sılmeye yetısememısım:KK9:smdıkı halını cektıgım zaman hemen yuklerım kızlarr bu arada saclarım kıvırcıktı normalde:KK9:

Eki Görüntüle 966635 Eki Görüntüle 966634 ilk fotoda keratını ılk yukledıgım ve tabı kuafor azızlıgıne ugramıs halı sacımın:KK9:hemen ertesı gun ıkıncı yuklemeyı yaptım ve ıkıncı resım o zamandan..yuklemeden oncekı halını ne kadr aradıysam bulamadımm o kadar kotuydu ki sılmeye yetısememısım:KK9:smdıkı halını cektıgım zaman hemen yuklerım kızlarr bu arada saclarım kıvırcıktı normalde:KK9:

Düzleşiyor mu saç :26:

Bende bi keratin maskesi aldım daha henüz sipariş verdm ama benmde kıvırcık baya :26:

Düzleşiyosa hiç yapmıyım ya sevmiyorm pek düz:KK53:

Düzleşiyor mu saç :26:

Bende bi keratin maskesi aldım daha henüz sipariş verdm ama benmde kıvırcık baya :26:

Düzleşiyosa hiç yapmıyım ya sevmiyorm pek düz:KK53:
keratın maskesı duzlestırmez cnm bnm dedıgımı presle yapıosun uzun bı ıslem bı kac gun suruyo ama sonuc kalıcı :)

Gençler ben 3 haftadır yumurta hint yağı badem yağı cam terebentin zeytinyağı elma sirkesi limon bemiks ve Bepanthen karışımı uyguluyoru m saçlarım bi iki cm uzatıyor normalde benim saçın daha yavaş uzar ama saçı daha erken yaglandiriyor daha sık yıkamak zorunda kalıyorum sanırım saça kendi yağını geri kazandırıyor biliyorsunuz kuru saç daha yavaş uzar düzeltici tarzı şeyler bu yüzden saç i geç uzatıyor yapısını bozup saçı kurutuyo

Kızlar çok aşırı derece yavaş uzatan saçlarım var. Iki üç yılda 10cm belki uzar. O da vitamine yememe içmeme dikkat edersem hiç boyamamış kına yakmamışsam. Şimdi günde 2000mg epilepsi ilacı kullanıyorum bir yıldır. Ve saçlarım hem dökülüyor hem zayıfladı güçsüzleşti. Acil bir şekilde yardıma ihtiyacım var denediğiniz bir bitki ilacı maske yağ şampuan her türlü öneriyi deneyebilirim. Kelaynak kuşuna döndüm. Epilepsi ilaçlarının en belirgin gözle görünen yan etkisi saçlardaki bu bozuklukmuş. :KK43:

1 ayda 10 cm imkansız bende kullandım o tarifleri normalden daha hızlı uzadı ama o kadar da uzamadı yani :KK70: ama belki arkadaş 30 gün falan uyguladım demek istediyse o olabilir bak.

öncelikle kendim konu açmak istedim çünki çoook karışık oldu...resim koyucam dedim ama koyamadım çünki 100 msajım olması gerekiyormuş o yüzden hata verdi msj sayım az koyamadım...arkadaşlar ben bu sitede bayadır varım girerim arada konulara bakarım filan.uzun saçı da çok seviyorum ve tuplu su yaptım bi ara çok koktu annem kızdı mecburen bıraktım..sonra baya bi çaba sonucu ayda 2 cm filan uzadı uzadı baya bi uzattım saçlarımı ama hep düzleştirince de yıprandı üzerine bide röfle yaptırdım ve saçlar hepten helak oldu.:1no2: neyse işte 1 ay önce de bu sitede "kuaförden saç uzatacak formül" başlığına girdim..kuaför arkadaşıma da çok tşk ediyorum.Allah razı olsn diyorum çünki bi bayan için saçları çook öenmlidir kendini çok daha iyi hissetmesini sağlar her zaman...diyceğim o ki saçımı kestirdim bi buçuk ay önce ve zeytinyağını elimi yakmıycak kadar ısıttım sürdüm saç diplerime ve uçlarına 4-5 saat beklettim yıkadım...ve kuafçr arkadaşımızın tarifiyke beraber ;ki onu da 1 aydır yapıyorum zeytinyağı 1 buçuk aydır yağıyorum.neticede her iksini de haftada bir kez;farklı günlerde saçımın hem diplerine hem uçlarına sürerek 4-5 bilemedin 6 saat bekletip yıkayarak;saç kremi kullanmayarak,asla ama asla şekil aletleri kullanmayarak kendi haline bırakarak inanamadım ve inanamıycağınızı biliyorum ama 10 cm uzadı..biri bana dese inanmazdım..hani kuafçr arkadaşımız demiş ya 3 ayda belinize gelir..,nanmamıştım ama yapayım belki de olur diyerek başladım iiki de yapmışım iyiki de yaaaa.....çevremdekiler inanamıyo resmen ve ben de çok sevindirik oldum hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt saçlarımın da fazlalaştığını söylüyorlar..gelgelelim resim koyamıyorum ama kullanıcı panelimde saçlarımın ilk halini ve bugünkü çekilmiş halini koydum aradaki fark inanılmaz oldu yanyana getirince resimleri iyice anladım..kaydirigubbakcemile2 kullanıcı panelimde -resimler ve albümlerde..... "saçalrım ve aradaki 10 cm lik fark"diye başlık açtım arkadaşlar bakabilirsiniz...çoook sevinçliyim ve ben bile şok oldum gerçekten...:nazar::1shok:
kuaförün verdigi tarif hangisi anlamadm detay alabilirmiym

Ben zeytinyağı dışında bişey göremedim, Tarifleri tekrar yazabilir misin, ağustosta düğünüm var acil uzatmam lazım :skandal:

merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

Bu formülü haftada 1 kez uyguluyoruz ve 1 ay içerisinde saçlar gerçekten 10 cm uzuyor mu ?

öncelikle kendim konu açmak istedim çünki çoook karışık oldu...resim koyucam dedim ama koyamadım çünki 100 msajım olması gerekiyormuş o yüzden hata verdi msj sayım az koyamadım...arkadaşlar ben bu sitede bayadır varım girerim arada konulara bakarım filan.uzun saçı da çok seviyorum ve tuplu su yaptım bi ara çok koktu annem kızdı mecburen bıraktım..sonra baya bi çaba sonucu ayda 2 cm filan uzadı uzadı baya bi uzattım saçlarımı ama hep düzleştirince de yıprandı üzerine bide röfle yaptırdım ve saçlar hepten helak oldu.:1no2: neyse işte 1 ay önce de bu sitede "kuaförden saç uzatacak formül" başlığına girdim..kuaför arkadaşıma da çok tşk ediyorum.Allah razı olsn diyorum çünki bi bayan için saçları çook öenmlidir kendini çok daha iyi hissetmesini sağlar her zaman...diyceğim o ki saçımı kestirdim bi buçuk ay önce ve zeytinyağını elimi yakmıycak kadar ısıttım sürdüm saç diplerime ve uçlarına 4-5 saat beklettim yıkadım...ve kuafçr arkadaşımızın tarifiyke beraber ;ki onu da 1 aydır yapıyorum zeytinyağı 1 buçuk aydır yağıyorum.neticede her iksini de haftada bir kez;farklı günlerde saçımın hem diplerine hem uçlarına sürerek 4-5 bilemedin 6 saat bekletip yıkayarak;saç kremi kullanmayarak,asla ama asla şekil aletleri kullanmayarak kendi haline bırakarak inanamadım ve inanamıycağınızı biliyorum ama 10 cm uzadı..biri bana dese inanmazdım..hani kuafçr arkadaşımız demiş ya 3 ayda belinize gelir..,nanmamıştım ama yapayım belki de olur diyerek başladım iiki de yapmışım iyiki de yaaaa.....çevremdekiler inanamıyo resmen ve ben de çok sevindirik oldum hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt saçlarımın da fazlalaştığını söylüyorlar..gelgelelim resim koyamıyorum ama kullanıcı panelimde saçlarımın ilk halini ve bugünkü çekilmiş halini koydum aradaki fark inanılmaz oldu yanyana getirince resimleri iyice anladım..kaydirigubbakcemile2 kullanıcı panelimde -resimler ve albümlerde..... "saçalrım ve aradaki 10 cm lik fark"diye başlık açtım arkadaşlar bakabilirsiniz...çoook sevinçliyim ve ben bile şok oldum gerçekten...:nazar::1shok:
merhaba ben tam olarak algılayamadım zeytınyagı ve ne kullanmamız gerek

X