Ben bu eşle ne yapacağımm

Ay eşiniz en sinir olduğum erkek tipi . Özel sektörde çalışınca ne oluyor acaba , biz yıllarca çalıştık hiç bir şey olmadı. Sadece sizin karar verebileceğimiz bir konuda da yorum yapma hakkı yok. Ayrıca kv size iyiliğiniz için karışıyor da sizi doğuran ana baba kötülüğünüzü mü isteyecek ? Bir de nikahı üstüne yemin ediyormuş beyefendi. Medeni kanundan haberi yok heralde ay keşke okumasaydım şu konuyu ya. Sinirim tepeme çıktı

Kamuya izin verip ozel sektore izin vermemesi cok sacma degil mi?
Istememe sebebi nedir ego mu, yoksa sizin calisma saatlerinizin yogunlugu mu bilemem ama tavri cok yanlis.
Insan inadina gider ise baslar bu durumda.
Şaka gibi

şu aralar işte biraz zorlanıyorum o yuzden keşke kocam çalışmama izin vermeseydi diyorum

şaka maka babama karşı "ben izin vermiyorum" diyecek adamı daha nasıl yanınızda tutuyosunuz? babama karşı diklenecek de evde tutucam ben onu. afedersiniz ama b.k yesin gitsin derim.

neden bu adama , bu hayata katlanıyorsunuz?

Esinizin ana babaniza hic bir sey yokken bagirip cagirmasina nasil musade ediyosunuz buyuk konusmiyim ama benim aileme boyle saygisizlik yapacak birine cok fena ders verirdim yada pisman ederdim yada aynisini onun anne babasina yapardim bakalim nasil oluyormus

o telefonu ameliyatla almak zorunda kalırlardı.
konu sahibi kalkacak, aynı şekilde kv ile konuşacak , sonra kocasından özür dileyip sarılıp barışacaklar ha
bunu yaptığı an kocası kapının önüne koyar

R Rozi- kocanızın size ve ailenize bu şekilde davranmasına neden izin veriyorsunuz ?????

Evlenmeden once calisiyormuydunuz?ayrica ozelde calismanizi istememe sebebi nedir?calisma saatleri falan mi?

Iyyyy ne gıcık bir adam kocanızz. Tam yüzüne tükürük saça saça bağırıp “defol git boşanmazsan adam değilsin” demelik.

Evcil hayvanısınız sanıyor sanırım. Siz de o zaman evi yıkın bağırın çağırın canım bu işte çalışmanı istemiyor diye. Bu ne kepazelik ya alt tarafı çalışmak istiyorsunuz diye rezil rüsva etmiş kendini. Keşke böylelerinin dili tutulsa da o nikah masasında evet diyemeseler.

Ablamin 5 yaşindaki oğlu da öyle. Kendi istediği olacak illaki. Malesef evlilikde kadinlarimizin çoğu çocukla beraber eşlerini de büyütüyorlar. Olgunlaşmamiş, sığ bir insan. Karakteri nasil deyişir bilemem ama ailenize karşi saygisizlik edene çizgiyi çekeceksiniz.

Çocuk yokken boşan ...uğraşılmaz bu insanlarla.vaktine yazık

Hadi kendinizi düşünmüyorsunuz orasını anladık ama anne babanız sizin seçimleriniz nedeniyle şu rezilliği yaşıyorlar. Hiç mi mahcup olmuyorsunuz?

Ailemle böyle konuşan adamı boşarım. Yine de içim soğumaz, bir daha evlenir bir daha boşarım.
"Nikahımız düşer, o yüzden çalışamazsın" dedikten sonra "ama kamu hariç ehehe" diye beni salak yerine koymaya kalktığı için de üçüncü kez evlenip boşarım.

Siz onun annesine böyle davranın da görün eşiniz sizi kaç defa boşuyor.

Eşiniz çok terbiyesiz. Siz de aşırı pasifsiniz. Kimse benim anneme, babama böyle carlayamaz. Bana bile carlayamaz bu konularda. Ne demek çalışmana izin vermiyorum deyip anaya babaya laf saymak? Siz d bunları yuttunuz yani? Geçen eşimle ciddi bir konuda tartıştık. Bizim tartışmalarımız konuşma şeklinde olur bağırış, çağırış olmaz. Konuşmanın sonunda bana "Boşanmayı kabul etsem anında boşanırsın adım gibi de biliyorum bunu." dedi. Çünkü boşanırım. Hele hele haklı olduğum konuda arkama bile bakmam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…