'Ben Bu İlişkiye Olan İnancımı Kaybettim Ela' Modundayım

Benim de galiba 2 sebebim var. Birincisi dis görünüşe cok önem veriyorum. Belli bir boy pos düzeyinde oluyorlar genelde. İkincisi ise kendimi daha güvende hissediyorum. Belki saçma ama sonuçta polis bu beni öldürüp bir kenara atmaz diye dusunuyorum.
Ben de aksine polis/asker adamdan korkarım her türlü. Onlar da eşlerini hatta çocuklarını öldürebilyor ya da onlara ulaşan vatandaşa zarar verebiliyor. Öf zaten nerde işe yaramaz bir sap var bu mesleklerden oluyor.

Ben de aksine polis/asker adamdan korkarım her türlü. Onlar da eşlerini hatta çocuklarını öldürebilyor ya da onlara ulaşan vatandaşa zarar verebiliyor. Öf zaten nerde işe yaramaz bir sap var bu mesleklerden oluyor.
Sinirli biri zaten. Kaç buluşmamıza eli yaralı falan geldi hatırlamıyorum. Bana pek yansıtmıyor o tarafını.

Yoo yanlış hatırlıyorsunuz biraz balık yağı, ceviz takviyesi falan yapın kendinize. Buluştuğum erkekler falan özenli davranır. Zaten biriyle sevisecegim diye bir taraflarımi yirtmama gerek yok. Bunu söylemekten hoşlanmıyorum ama dikkat çeken bir kadınım.
Çoğu kadının biriyle sevişmek için yırtınmasına gerek yok.

4 eylüldeki ayrıldığımız adam bu :)
Ki 828282 tane flortum bilmem ne oldu hayatimda. O attığınız ilk konudaki adam dahi ayakkabıları bağlar, kapıdan alır kapıya birakirdi. Yani bi hanzoluk durumu yok. Yalancilik, karaktersizlik durumu var :)

Ablacım konu o değil. Konu şu ki sen sağlıksızsın. Bulduğun tipler de sağlıksız, üstüne tehlikeli tipler. İtip kakan hamilelik testine götüren adam da polisti, silahı var. Adam dengesiz bir tipmis seni darp edebilirdi, hatta öldürebilirdi. Bu konudaki tip de fiziksel şiddete meyilli biri. Adam gibi bir problemin olduğunu kabul et, tedaviye git. Yoksa bu adamların birini elinde kalacaksın yemin ederim. Sürdürdüğün hayat sağlıksızdan öte başına bela olur. Hiç mi gazete okumuyorsun, TV izlemiyorsun anlamıyorum ki. Şiddete meyilli insanlarla ilişki kurmaya korkmuyor musun? Bu adam da eli sarılı geldi diyorsun, bir gün tartıştınız diyelim adam aldı kafana vazoyu vurdu hayatın biter girersin mezara. Lütfen akıllan artık, başına iş açacaksın.

Merhabalar hatunlar,

Konum birlikte olduğum insanla ilgili.

Anadolu'nun küçük bir şehrinde doğmuş, büyümüş. Babası çok sert bir insanmış, o da babasının bu özelliğinden hem fiziksel hem de psikolojik şiddet olarak nasibini almış. Küçükken birçok işte çalışmış; oto tamirciliği, balıkçılık vs. Şimdi ise kolluk kuvvetlerinde bir işi var. Ailesinden uzakta yaşıyor. Bu durum onu üzüyor.

Bana karşı son derece sadık bir adam. Onunla konuşmaktan, vakit geçirmekten keyif alırdım. Lakin zaman geçtikçe karanlık tarafını göstermeye başladı.

Bütün gün evde İngilizce çeviri yapıyorum. Naptın ne ettin sohbeti olduğunda; bunu söylediğimde 'Boş boş oturdun yani' diyor. Bir gün oturmuş birbirimize çocukluk anılarımızı anlatıyoruz. O anlattı. Hevesle ben de başlayacaktım ki 'Noldu küçükken eline latte döküldü de elin yandı onu mu anlatacaksın' dedi. Annem geçtiğimiz günlerde işinden istifa etti. Bunu ona söylediğimde 5 kere falan 'Kovuldu yani' dedi. Yok hem ses tonum, hem de tavırlarım çok yapmacıkmış. Beni sürekli iltifat yağmuruna tuttuğu tek şey dış görünüşüm. Sürekli çok güzelsin, şuran güzel buran güzel minik sevgilim diyip duruyor.
En son görüşmemizde iyice Yeşilçam'a bağladı. 'Benim tanıdığım zengin p*çlere benzemezmiş. Ailesine bakıyormuş. Ben şımartılmışım insanlar hakkında hiçbir şey bilmiyormuşum. Benim gibi, istediği her şey önüne konmuyormuş'. Nereden konuyu bunlara getirdi anlamadım durduk yere.
Annesi hastalandı. Sürekli durumu nasıl diye sorup çocuğu darlamak istemedim. Bir gelişme olunca bana haber ver lütfen merak ediyorum, hatta uçağa atlayıp gelebilirim dedim. Haber falan vermedi. Nedenini sordum. Senin sahte merhametine ihtiyacım yok. Ayrıca gelmezdin de dedi.

Çevremdeki bazı arkadaşlarım, sevgilimin yaşadığım hayatı vs kıskandığını söylediler. Bazıları da bak sana çok sadık bu çocuk, bunlar da kötü birer özelliği. Kusursuz insan yok ki diyorlar.

Ben bu ilişkiye olan inancımı kaybettim gibi geliyor. Bence fazlasıyla toksik bir insan. Uzun vadeli düşünecek olursam bu toksik tarafı daha da artar sanırım. Onunla konuşmaktan, vakit geçirmekten eskisi kadar keyif almıyorum. Olayları dramatize edip Küçük Emrah rolüne girdiğini düşünüyorum ya da ben çok odunum.

Bir süre ara verdim. Ama tamamen bitirme düşüncesi daha ağır basıyor. Sizlerin düşüncelerini merak ediyorum sevgili hanımlar.
Tek kelimeyle aşağılık psikolojisi bu!!! Ayrıl ve kurtul hayat herkese adil davranmaz herkeste bunu bilir zaten asıl olgunluk yargılamak değil kabullenip bundan sonrası için çabalamak

Merhabalar hatunlar,

Konum birlikte olduğum insanla ilgili.

Anadolu'nun küçük bir şehrinde doğmuş, büyümüş. Babası çok sert bir insanmış, o da babasının bu özelliğinden hem fiziksel hem de psikolojik şiddet olarak nasibini almış. Küçükken birçok işte çalışmış; oto tamirciliği, balıkçılık vs. Şimdi ise kolluk kuvvetlerinde bir işi var. Ailesinden uzakta yaşıyor. Bu durum onu üzüyor.

Bana karşı son derece sadık bir adam. Onunla konuşmaktan, vakit geçirmekten keyif alırdım. Lakin zaman geçtikçe karanlık tarafını göstermeye başladı.

Bütün gün evde İngilizce çeviri yapıyorum. Naptın ne ettin sohbeti olduğunda; bunu söylediğimde 'Boş boş oturdun yani' diyor. Bir gün oturmuş birbirimize çocukluk anılarımızı anlatıyoruz. O anlattı. Hevesle ben de başlayacaktım ki 'Noldu küçükken eline latte döküldü de elin yandı onu mu anlatacaksın' dedi. Annem geçtiğimiz günlerde işinden istifa etti. Bunu ona söylediğimde 5 kere falan 'Kovuldu yani' dedi. Yok hem ses tonum, hem de tavırlarım çok yapmacıkmış. Beni sürekli iltifat yağmuruna tuttuğu tek şey dış görünüşüm. Sürekli çok güzelsin, şuran güzel buran güzel minik sevgilim diyip duruyor.
En son görüşmemizde iyice Yeşilçam'a bağladı. 'Benim tanıdığım zengin p*çlere benzemezmiş. Ailesine bakıyormuş. Ben şımartılmışım insanlar hakkında hiçbir şey bilmiyormuşum. Benim gibi, istediği her şey önüne konmuyormuş'. Nereden konuyu bunlara getirdi anlamadım durduk yere.
Annesi hastalandı. Sürekli durumu nasıl diye sorup çocuğu darlamak istemedim. Bir gelişme olunca bana haber ver lütfen merak ediyorum, hatta uçağa atlayıp gelebilirim dedim. Haber falan vermedi. Nedenini sordum. Senin sahte merhametine ihtiyacım yok. Ayrıca gelmezdin de dedi.

Çevremdeki bazı arkadaşlarım, sevgilimin yaşadığım hayatı vs kıskandığını söylediler. Bazıları da bak sana çok sadık bu çocuk, bunlar da kötü birer özelliği. Kusursuz insan yok ki diyorlar.

Ben bu ilişkiye olan inancımı kaybettim gibi geliyor. Bence fazlasıyla toksik bir insan. Uzun vadeli düşünecek olursam bu toksik tarafı daha da artar sanırım. Onunla konuşmaktan, vakit geçirmekten eskisi kadar keyif almıyorum. Olayları dramatize edip Küçük Emrah rolüne girdiğini düşünüyorum ya da ben çok odunum.

Bir süre ara verdim. Ama tamamen bitirme düşüncesi daha ağır basıyor. Sizlerin düşüncelerini merak ediyorum sevgili hanımlar.
İnsanlatın geçmişte yaşadıkları eğer ruhlarında derin yaralar bırakmışsa birgün biryerde patlıyor.. Madem inancını da kaybettin bırak öyle kalsın.. Hikayen bazı farklarla çok tanıdık geldi bana, kendime benzettim seni, benim eski eşimde binbir zorlukla büyümüş ailesi , ilk eşi derken yaşamadığı kalmamıştı. Bizimki biraz uzun sürdü, o da benim karakterinden kaynaklıydı belki, benim çok sakin ve yapıcı biri olduğumu söylerler herzaman 🤔 Sağlık problemiyle patladı bizimkide, bana şöyle bir cümle kurmuştu “ sen benim hakkımda iyi şeyler söylüyorsun, hem ailene hem benim aileme “ bunda ne kötülük olduğunu sorduğumda, aslında benim içten içe onu aşağıladığımı beli olmasın diye böyle yaptığımı söylemişti 😱 Sen en başında anlamışsın ne olduğunu, bile bile lades deme lütfen 🙏🏻

Bazıları da bak sana çok sadık bu çocuk, bunlar da kötü birer özelliği. Kusursuz insan yok ki diyorlar.

Sana bunu diyen arkadaşlarını da bu COCUGUDA boşa!

Şimdi mesajınızı okuyunca aklıma geldi. Annesi bir hastalık geçiriyor. Soruyorum sık sık nasıl durumu, surekli sorup seni darlamayayim sen bir gelişme olursa bana haber ver dedim. Tamam dedi.
Sonra haber vermedi. Sebebini sordum. Senin sahte merhametine ihtiyacım yok dedi.
Run Meredith, run

Ablacım konu o değil. Konu şu ki sen sağlıksızsın. Bulduğun tipler de sağlıksız, üstüne tehlikeli tipler. İtip kakan hamilelik testine götüren adam da polisti, silahı var. Adam dengesiz bir tipmis seni darp edebilirdi, hatta öldürebilirdi. Bu konudaki tip de fiziksel şiddete meyilli biri. Adam gibi bir problemin olduğunu kabul et, tedaviye git. Yoksa bu adamların birini elinde kalacaksın yemin ederim. Sürdürdüğün hayat sağlıksızdan öte başına bela olur. Hiç mi gazete okumuyorsun, TV izlemiyorsun anlamıyorum ki. Şiddete meyilli insanlarla ilişki kurmaya korkmuyor musun? Bu adam da eli sarılı geldi diyorsun, bir gün tartıştınız diyelim adam aldı kafana vazoyu vurdu hayatın biter girersin mezara. Lütfen akıllan artık, başına iş açacaksın.
Bir hastanenin önünde durduk. Ben arabadan inmedim. Sinirlendi, son hız bana bağıra bağıra araba kullanmaya başladı. O kadar büyük bir kavga ettik ki adamın bütün kolu tırmık içinde kaldı. En sonunda gittik testi yaptırdık. Güzel bir akşam geçirdik.
Bu herif çok korkunç. Nasıl güzel bir akşam gelişebilir şundan sonra mesela? Kol tırmıklamak falan... Bu heriflerden zarar görmeniz hiç de uzak bir ihtimal değil.

Benim de son 7 yıldır hayatıma sadece bir Türk girdi (onun da ABV)
Yani ben secmiyorum, hepsiyle de alakasız şekillerde tanışıyorum ama tüm iliskiler,flortler hep kırık aksan:)
En son düşündüm ve gerçekten çoook mantıklı bir neden buldum. Ben sadece denk geliyoruz zannediyordum ama aslında beynimin beni korumak için onları sectigini anladım. Çünkü benim Türk exler iyiler hoşlar, tatlılar, romantikler falan ama ben ayrılıp yeni biriyle mutlu olunca hep iclerindeki ataerkiller ortaya çıkıyor, aileme falan ulaşmaya çalışıyorlardi 'senin kızın var yaaaaaa' demek için. Mesela dünyanın başka yerindeki insanlar için böyle bir problem olamaz çünkü soyadımda zor bir harf var,onu bile telaffuz edemiyor çoğu 🤪
Yabancıları nerden buluyorsunuz yurtdışında mısınız? 🤓

İşinizi küçümsüyor, muhtemelen yabancı dili ya çok zayıf ya da yok. Dinlemiyor, hemen peşin hüküm veriyor. Zor bir hayattan gelmiş olabilir ama kendisni geliştirip, yetiştirememiş bellli ki. Çok ciddi bir ego savaşı var. Ama sizinle değil. Hayatla. Tam bir mağdur/kurban rolü. İnsanların oynadığı oyunlar diye bir kitap var. Orada der ki her insan kendisine bir rol seçer ve haytı bu rol öerçevesinde yaşar. Sizinki kurban modelini seçmiş. Dünyanın tğm kötülükleri kendi başına gelmiş. Diğer tüm insanlar lüks içinde yaşamışlar gibi. Bence arkanıza bakmadan kaçın. Hayat geçmez o adamla

İşinizi küçümsüyor, muhtemelen yabancı dili ya çok zayıf ya da yok. Dinlemiyor, hemen peşin hüküm veriyor. Zor bir hayattan gelmiş olabilir ama kendisni geliştirip, yetiştirememiş bellli ki. Çok ciddi bir ego savaşı var. Ama sizinle değil. Hayatla. Tam bir mağdur/kurban rolü. İnsanların oynadığı oyunlar diye bir kitap var. Orada der ki her insan kendisine bir rol seçer ve haytı bu rol öerçevesinde yaşar. Sizinki kurban modelini seçmiş. Dünyanın tğm kötülükleri kendi başına gelmiş. Diğer tüm insanlar lüks içinde yaşamışlar gibi. Bence arkanıza bakmadan kaçın. Hayat geçmez o adamla
Yabancı dili hiç yok. Dediğiniz gibi sürekli işlerinin yolunda gitmediğini söyleyip duruyor. En ufak bir kavgamızda sarhoş olana kadar içiyor.

X