Ben mi abartiyorum değerli arkadaşlarım?

Caresizzzz

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2021
250
-40
28
Arkadaşlarım öncelikle herkese teşekkür ederim ben eşime güveniyorum fakat eşimin telefonunda hem BİP hem TELEGRAM hem WHATSAPP gibi gibi uygulamalar var ben sadece Whatsapp kullanırım ikimziin whatsapp profilinde de ikimizin resimi vardır. Acaaba bu kadar konuşma uygulaması neden var ? Ben mi takıntılıyım sizce? Normal midir bu?

Arkadaşlarım öncelikle herkese teşekkür ederim ben eşime güveniyorum fakat eşimin telefonunda hem BİP hem TELEGRAM hem WHATSAPP gibi gibi uygulamalar var ben sadece Whatsapp kullanırım ikimziin whatsapp profilinde de ikimizin resimi vardır. Acaaba bu kadar konuşma uygulaması neden var ? Ben mi takıntılıyım sizce? Normal midir bu?
Esimde isi gereği hepsi yüklü..Ama icinize kurt dustuyse uygulama icerigine bir bakin?? Kimler ekli yazısma var mı vs..

Esimde isi gereği hepsi yüklü..Ama icinize kurt dustuyse uygulama icerigine bir bakin?? Kimler ekli yazısma var mı vs..
Laf arasında öylesine sorar gibi yaptım hayatım bir ara whatsapp özel konuşmalara erişiyor diye duyumlar vardı o yüzden yüklemiştim kaldı öyle dedi. Bip e 3 gün önce girmiş en son diğerine de dün öğlen girmiş. Son görülmesinden gördüğüm kadariyla

Eşinize bu kadar güvensiz olmanızın nedeni nedir ?

Eşinize bu kadar güvensiz olmanızın nedeni nedir ?
Hic beni aldatmadı sosyal medya hesaplarımız hep ortak. Fakat nisanliyken eski sevgilisinin numarasının onda kayıtlı olduğunu gördüm. Bundan ötürü yüzük atmak bile istedim. Oda saçmalama hayatım zaten ikimziin resmi var whatsappta bile unutmusum demek ki falan dedi yoluma devam ettim. O şekil. Ama ben paranoyak olduğumu düşünüyorum.artik

Hic beni aldatmadı sosyal medya hesaplarımız hep ortak. Fakat nisanliyken eski sevgilisinin numarasının onda kayıtlı olduğunu gördüm. Bundan ötürü yüzük atmak bile istedim. Oda saçmalama hayatım zaten ikimziin resmi var whatsappta bile unutmusum demek ki falan dedi yoluma devam ettim. O şekil. Ama ben paranoyak olduğumu düşünüyorum.artik
Sizinki gereksiz bir kıskançlık sadece. Eşinizi sıkmayın bu kadar

Ben kıskanç olmadığım için bilemiyorum ki. konunuz da alakasız yerde. Bdv açmış olsaydınız daha çok yorum gelirdi
Bdv nedir bilmiyorum canım ksuura bakma yeni uyeyim. Diyorum ya çok abartıyorum takiliyorum eşim.bazen aşkım seni kırmak istemiyorum ama sen deli msiin ya su konuşmalara bak güvenin yok bana diyor kziiyor sogutma kendinden yeter diyor uzaklaşıyor. Takilmivam rahat olucam diyorum icim icimi yiyor kuruntulu oluyorum..

Bdv nedir bilmiyorum canım ksuura bakma yeni uyeyim. Diyorum ya çok abartıyorum takiliyorum eşim.bazen aşkım seni kırmak istemiyorum ama sen deli msiin ya su konuşmalara bak güvenin yok bana diyor kziiyor sogutma kendinden yeter diyor uzaklaşıyor. Takilmivam rahat olucam diyorum icim icimi yiyor kuruntulu oluyorum..
Mune Mune ye mesaj atarsanız uygun yere taşır

Kendi sevgilimin sizin gibi biri olduğunu hayal ettim de, içim karardı

Kendi sevgilimin sizin gibi biri olduğunu hayal ettim de, içim karardı
Teşekkürler yorum için birde eşim bekarken spora gidiyordu fitnessa evlenince gitmem tamam dedi evlendik 1 sene oldu spora gidicem ben fitnessa evde sıkılıyorum birde kilo alıyorum diyor benim gelmemi istemiyor. Biri bakar eder katil olurum diyor.

Erkek arkadaşımın telefonunda da hepsi yüklü. Gördüğümde hiç aklıma kötü bir şey gelmedi. Sanırım eşinize güvenmiyorsunuz
Teşekkürler yorum için birde eşim bekarken spora gidiyordu fitnessa evlenince gitmem tamam dedi evlendik 1 sene oldu spora gidicem ben fitnessa evde sıkılıyorum birde kilo alıyorum diyor benim gelmemi istemiyor. Biri bakar eder katil olurum diyor.

Eşimin telefonunda hepsi yüklü bu uygulamaların bende whatsapp dahi hiçbir uygulama yüklü değil
Acaba eşim neden bu uygulamaları yükledi diye bir gün bile merak etmedim , siz neden şüphe ettiniz acaba ? Farklı hareketleri mi oldu eşinizin size karşı ?
Hatta eşimin whatsapp profilinde ikimizin resmî var, bu bile beni rahatsız ediyor , sonuç olarak iş gereği bir sürü insanla muhattap oluyor , bir sürü insan ekli telefonunda , benim olmayan bir uygulamada benim resmimin olmasının bir anlamı yok bana göre .
Biraz eşinize güvenmeyi öğrenin ya da kendinizi eşinizle kafayı bozmayacak kadar çok sevin

Neden ikinizde hayatı birbirinize zehir ediyorsunuz ? Böyle hayat mı geçer? Biri size baksa ne olacak? O diğer uygulamalardan arkadaşları ile konuşsa ne olacak? Birbirinize güvendikten sonra bunların bir önemi var mı?

Neden evlenince gitmesini istemediniz peki? Spor geçmişi olan herkes spora gitmeyi özler. Araya uzun süre girdiğinde kötü hisseder. Bunun altında bir şey aramamalısınız. Hem hep yan yana olacaksınız diye bir şey yok, siz de farklı bir yere gidin. Bana fazla kontrolcü geldiniz

Whatsapp muhabbetinden sonra bende hepsini yükledim. Ailem bipte arkadaşlarım telegramdaydı. Whatsappı da hala kullanıyorum. Eşiniz sizi şüphelendirecek hareketler yapmıyorsa çok takılmayın. Spora gitme konusunda da farklı spor salonuna giderek sorunu çözebilirsiniz.

X