Ben mi abartıyorum ?

Arabaları var bizim arabayı kendi arabaları çok yaktığı için kliması olmadığı için ve pedalları sert olduğu için istiyorlar. Ben söylüyorum neden hayırsız olacaksın ne yaptın da hayırsız olacaksın diye ama bazen anlıyor beni bazen anlamıyor
Kendi arabalarını değiştirme imkanları varsa belki değiştirirler, bu kadar memnun değillerse o aracı ellerinde daha fazla tutmazlar belki..

Kendi arabalarını değiştirme imkanları varsa belki değiştirirler, bu kadar memnun değillerse o aracı ellerinde daha fazla tutmazlar belki..
En son o adama kredi çekerken zaten borçları vardı bide üstüne o borç bindi arabayı da değiştiremeden kaldılar seneye eski borçlarından biten olacakmış o zaman değiştireceklermiş

Haklısınız ama onların evinde otururken arabayı vermemek biraz yüzsüzlük olur açıkçası. En kötü ev 1000 liradan aşağı değil neticede. O yüzden kanlarına girin daha güzel bi araba alsınlar sizi salarlar böylece.

Haklısınız ama onların evinde otururken arabayı vermemek biraz yüzsüzlük olur açıkçası. En kötü ev 1000 liradan aşağı değil neticede. O yüzden kanlarına girin daha güzel bi araba alsınlar sizi salarlar böylece.
Doğru dediniz bugün biraz aşırı kızdım planımız varken alındığına ama eşimde de hata var planımız var dememiştir kesin ondan bi anda parladım.
Onu dolandirdigi adami mahkemeye vermediniz mi?
Kanıt gösteremezler ki ne senet var ne bişey direk çekmiş vermiş. Bide o adam mevzusu da biraz karışık o konu daha uzun hiç girmedim özet geçtim yoksa adamın kp ve kv demediği laf kalmadı baya baya kötü laf hemde yazamıyorum. O halde verdiler ona parayı arada kızları var tabi kızlarına kıyamadılar bize kıyıyolar

X