Ben mi abartıyorum?

Konuştum açıklaması saçma sapan üst bölumlerde bahsettim, gece uyumadan önce sürekli müzik dinliyor eskiden film izlerdi

Yani belki altında birşey olmayabilir gözlem yap sadece yine de. Ben slow müzik çok severim müzik dinlemeye bayılırım paylaşmak içinde paylaşıyor olabilir yani.

Iyi aksamlar éşim son 2 aydır whtsp durumda akşamları sürekli şarkı paylaşıyor hüzünlü bi parçada olabiliyor eğlenceli de kimi zaman ve kimler baktı diye sürekli kontrol ediyor. Aklıma başka başka şeyler geliyor, daha öncesinde hiç yoktu durum paylaşmak falan , ben mi yanlış düşünüyorum?
🙄 Benim eltim,abileri ,kızkardeşi , görümcem surekli aşk acısı şarkıları paylaşıyor sadece hoşlarına gittiği için. Hele gorumcemin paylaşımına üç kutu mendil bitirirsin 😂 eşinizin WhatsApp kişilerine bir bakın engellediği ya da durumunu açtığı kişileri vs bir kontrol edin değişik gelen biri var mı ?

Whatsapp durumunda bu tarz paylaşımların yüzde doksanı birine göndermedir, ilk zamandan beri bunu savundum aksini düşünmem. Peki gönderme ne zaman yapılır? Birebir iletişiminin (mesaj/arama) olmadığı veya olamayacağı bir kişi varsa yapılır. Çoğu kişi bunu flörtün ilk adımı olarak aynen kullanıyor. İnşallah basit bir can sıkıntısıdır ama belli etmeden takip edin

Siz yine de çaktırmadan takipte kalın. Aldatma olarak düşündüğünüz her şeyi kendi telefonunuza kaydedin ama bazıları bu tripleri sever bunu da göz önünde bulundurun. Kaç tane tanıdığım var evli, barklı görünürde hiç bir problemleri yok ama paylaşımları vay anasını be dedirtecek cinsten 😂

X