Ben mi abartıyorum?

İnsanların da çok umurundaydı eşinizin durumunda paylaştığı şarkılar🥲

Cidden bu durumlarda paylaşılan şarkıları uzun uzun dinleyen var mı ya😂 ben seri şekilde geç geç geç yapıyorum da😂
Benimde umrumda olmaz listesindeki normal bi kimseninde umrunda olmaz ama başlamayan başlayamanayn ilişkiler için önemli olabilir

Geçen oğlumuzun fotosu var whatsapdan iş gereği görüştüğü bayan şu mu sizin çocuk demiş, benimki de nerden bildin en yakışıklısı o diye mi demiş
Bu normal bence kendi çocuğunu övmüş sonucta yersiz samimiyeti var sizin eşinizin hani kadın artniyetsiz demiştir bence
Geçen oğlumuzun fotosu var whatsapdan iş gereği görüştüğü bayan şu mu sizin çocuk demiş, benimki de nerden bildin en yakışıklısı o diye mi demiş
S

Dedim neymiş efendim insanların bilmediği eski parçaları duyulmamış şarkıları paylaşıyormuş, sana ne sen sosyal deney mi yapıyon dedim. Böyle saçma bir sebep
Neymiş kız onlar? Söyle enişteye kapışalım.

images

Bu normal bence kendi çocuğunu övmüş sonucta yersiz samimiyeti var sizin eşinizin hani kadın artniyetsiz demiştir bence

S
Bu bayan işle ilgili işyerine gelmiş eşimin cikolata falan getirmiş konu nsl oraya geldi anlamadım ama kadın ben sizjn evli olduğunuzu bilmiyordum demiş sözde benim ki ben evliyim esimide çok seviyorum demiş

Bu bayan işle ilgili işyerine gelmiş eşimin cikolata falan getirmiş konu nsl oraya geldi anlamadım ama kadın ben sizjn evli olduğunuzu bilmiyordum demiş sözde benim ki ben evliyim esimide çok seviyorum demiş
Bu son cümleyi kendisi mi anlattı size? Niye böyle bir şey söylesin elin kadınına bana bi saçma geldi. Böyle bi ayrıntıya girmesi size böyle anlatması beni daha çok işkillendirdi valla.

İşte burası biraz mide bulandırıcı. Eşiniz ufacık ilgiyi hemen üstüne alınmış kadına alttan msj veriyor gb geldi bana.

Aaaaa o zaman korkmalısın ben çok sertimdir bu konularda işi mışı beni ilgilendirmez o numarayı sıldırirdim yada kocamı bu dünyadan sildirirdim yemin ederim

İşte burası biraz mide bulandırıcı. Eşiniz ufacık ilgiyi hemen üstüne alınmış kadına alttan msj veriyor gb geldi bana.
Valla bana da öyle geldi. Bi önceki yakışıklı çocuk konusu da şey gibi, kadın evet size benziyor falan dese ordan konu yürüsün diye öyle bi laf atmış gibi

Valla bana da öyle geldi. Bi önceki yakışıklı çocuk konusu da şey gibi, kadın evet size benziyor falan dese ordan konu yürüsün diye öyle bi laf atmış gibi
Belki de oldu o bölümler yazılı deil whatsapda nerde dedim eşimi çok seviyorum sözü onu konuşurken dedim diyor

Belki de oldu o bölümler yazılı deil whatsapda nerde dedim eşimi çok seviyorum sözü onu konuşurken dedim diyor
Bence şüphelenmiş gibi davranmayın olayı unutturup bi süre takip edin. Arada bakın mesajlaşma vs durumu dikkatinizi çeker illa ki, yakalarsanız hemen fotoğrafını çekin mesajların kanıtla postalarsınız kendisini kadının yanına. Şimdilik sinsi davranın eğer sakin biriyseniz

Siz neden esinize guvenmiyorsunuz bence bu daha onemli. O mu size güven veremiyor yoksa siz mi güvenmekte zorlaniyorsunuz?

Siz neden esinize guvenmiyorsunuz bence bu daha onemli. O mu size güven veremiyor yoksa siz mi güvenmekte zorlaniyorsunuz?

Siz neden esinize guvenmiyorsunuz bence bu daha onemli. O mu size güven veremiyor yoksa siz mi güvenmekte

Iyi aksamlar éşim son 2 aydır whtsp durumda akşamları sürekli şarkı paylaşıyor hüzünlü bi parçada olabiliyor eğlenceli de kimi zaman ve kimler baktı diye sürekli kontrol ediyor. Aklıma başka başka şeyler geliyor, daha öncesinde hiç yoktu durum paylaşmak falan , ben mi yanlış düşünüyorum?
Hangi şarkılar mesela?

X