Ben mi abartmıyorum?

Ben mi abartiyorum

• Evet

OY: 43 93,5%
  • Hayir

OY: 3 6,5%

• Ankete Katılan
    46
Canınız yanmaya ne kadar müsaitmiş ahsjajjsja şaka mısınız ya. Öyle bir durum olsa, eşime kalmaz ben kendim derim bu sıcakta aynı kanepede uyunmuyor diye. Başka bir yer hazırlayalım vs. Bunda alınacak ne var? Belki de eşiniz rahat sevişemiyorsunuz diye sıcağı bahane etmiştir. Anne baba evinin salonunda birkaç gün sevişmese de olur bence ama belki bu da bir tür fantezidir bilemedim.

ya aslında duş almaya bahane de hazır, hava sıcak.
zaten bu sıcakta her gün duş almayan varsa alnından öperim.

Çocuk 5 aylık canım zaten kendi evimizde de bizim odamızda uyuyor yani konu çocuk varken olmaması değil..

Çocuk 5 aylık canım zaten kendi evimizde de bizim odamızda uyuyor yani konu çocuk varken olmaması değil..
Belki cocuk aglar, iceri girerler diye düşündüğünüzü ve o yüzden beraber olmadığınızı düşünüyordur.

Neden eşinize direk sormayip kendinizi üzüyorsunuz ki. Sormak istemiyorsanız gece bebeğinizin yaninda uyuyun anlarsınız, yanina çağıracaktir

Adam çocuk odadan gitsin de daha iyi sevişelim istemiş. Ne var bunda 🙄

İyi de 5 aylık çocuk nerede yatacak anası babası dışında. Bir saçma geldi anlattığınız olay bana

Salonda kanepede yatarken, içerde kayınvalide/kayınbaba, yan kanepemde çocuk olsa kimse kusura bakmasın da kimseyle sevişemem. Bunu talep edeni de fena paralarım.
Kesinlikle size katiliyorum.Hic hos degil bence de.Sürekli birlikte yasamiyorlarmis ,1 hafta iliski olmasa nolucak.Regl zamani gibi düşünmeli.Evdekilere de ayip ,duş vs ,ne bileyim.Herkesim sosyo kültürel yapisi farkli tabii ,benim gibi düşünmeyebilirler.

Merhabalar şu an ağlamamak için zor dayaniyorum.Kendi evinde olsan şu an çoktan ağlar rahatlardim.Bayram dolayısıyla eşimin ailesine geldim senede bir iki defa gelip 2_3 gün kalır evimize döneriz.Bu bayramda eşim istedigi için izine ayrilip buraya geldik.Ysklasik 1 hafta kalacağız.Bugun sabah çok canım yandı.Paylasmak istedim kayınvalidem biz gelince salonda iki kanepesini açar bizim için birinde oğlum yatıyor yanına yastık koyar heralde birimiz yanında yatalim diye.Neyse geceleri ben oğlumun yaninda yatmaya kalkinca eşim muhakkak kendi yatagina çağırır.Hatta bu gelişimde sürekli beraber olmak istedi .Ben rahatsız olmama rağmen..Duş olayı vs anlaşılmasın diye ..Bu sabah kahvaltı yaparken eşim durup dururken çok sıcak oluyor falan bu çocuk başka bir yerde uyusa da biz de farklı kanapelerde uyusak dedi annesi babası ve kız kardeşinin yanında ben şok oldum.Beraber yatmak isteyen hatta bu evde beraberlik yaşamak isteyen kendisi ailesinin yanında sıcak oluyor ayrı yatalım diyen yine kendisi ne yapmaya çalıştı ben anlamadım ..Çok üzüldüm sıcak oluyorsa kendi evimizde de ayrı yatarsın dedim zira orası burdan çok çok daha sıcak dedim .Saçmalamaya başladı ne alakası var bilmem ne ..Lütfen bana fikirlerinizi yazin
Ay resmen eşiniz daha rahat olmaniz icin boyle demiş. Regl döneminde filansiniz hrralde. Bu arada helal olsun biz 22 gundur kv deyiz cekinip yapamiyoruz siz yapip yakalanmiyorsaniz super

Adam sevişmek isteyebilir normal. Duşu anlasalar ne olur o çocuk gökten inmedi ya. aile evine gittğimizde bizimde isteğimiz artar nedense 😂 daha gizli olmak zorunda olduğu için sanırım 😂

5 aylık bebek nerede yatacakmış ayrı odada

Ne yiyip içecekmiş gece diğer odada

Şimdi ben de eşime tepki verirdim de sen git bebek kalsın derdim

Bebeğimi başka evde hele de gece yanımdan ayırmam

Bir önceki konunuzda eşinizin cinselliğe hiç düşkün olmadığını, nadiren beraber olduğunuzu, fantezi kıyafet giydiğinizde eşiniz tarafından ayıplandığınızı yazmıştınız. Şimdi ise 1 haftalık kayınvalide ziyaretinde arzular şelale moduna girdiğini söylüyorsunuz. 9 senelik kocanızın cinsel dünyasını çözemediniz mi daha?

Merhabalar şu an ağlamamak için zor dayaniyorum.Kendi evinde olsan şu an çoktan ağlar rahatlardim.Bayram dolayısıyla eşimin ailesine geldim senede bir iki defa gelip 2_3 gün kalır evimize döneriz.Bu bayramda eşim istedigi için izine ayrilip buraya geldik.Ysklasik 1 hafta kalacağız.Bugun sabah çok canım yandı.Paylasmak istedim kayınvalidem biz gelince salonda iki kanepesini açar bizim için birinde oğlum yatıyor yanına yastık koyar heralde birimiz yanında yatalim diye.Neyse geceleri ben oğlumun yaninda yatmaya kalkinca eşim muhakkak kendi yatagina çağırır.Hatta bu gelişimde sürekli beraber olmak istedi .Ben rahatsız olmama rağmen..Duş olayı vs anlaşılmasın diye ..Bu sabah kahvaltı yaparken eşim durup dururken çok sıcak oluyor falan bu çocuk başka bir yerde uyusa da biz de farklı kanapelerde uyusak dedi annesi babası ve kız kardeşinin yanında ben şok oldum.Beraber yatmak isteyen hatta bu evde beraberlik yaşamak isteyen kendisi ailesinin yanında sıcak oluyor ayrı yatalım diyen yine kendisi ne yapmaya çalıştı ben anlamadım ..Çok üzüldüm sıcak oluyorsa kendi evimizde de ayrı yatarsın dedim zira orası burdan çok çok daha sıcak dedim .Saçmalamaya başladı ne alakası var bilmem ne ..Lütfen bana fikirlerinizi yazin
Oğlunuzun yanında mi birlikte oluyorsunuz? Bu da bir fantezi mi eşiniz ve sizin için?

Bir önceki konunuzda eşinizin cinselliğe hiç düşkün olmadığını, nadiren beraber olduğunuzu, fantezi kıyafet giydiğinizde eşiniz tarafından ayıplandığınızı yazmıştınız. Şimdi ise 1 haftalık kayınvalide ziyaretinde arzular şelale moduna girdiğini söylüyorsunuz. 9 senelik kocanızın cinsel dünyasını çözemediniz mi daha?

of gene uydurmalı konuya mı yorumlar yazdım ya yiter :KK43:

of gene uydurmalı konuya mı yorumlar yazdım ya yiter :KK43:
Tutarsızlıklar var astrocum Stevya Stevya da sormuş. Diger çocuğunuz nerde diye. İnsanın 2 çocuğu varsa niye sadece birinden bahsetsin? Eşi cinselliğe düşkün değil ise nasıl bir anda kayınvalidenin evinde 1 hafta dayanamaz hale gelsin?

X