Ben ne yapmaliyim sizce?

inanın evde kimse yok akşam masanın sehpaninnuzeri toz olmuş kimse yokken boşu boşuna eskiyecek evde eskiyor eşyada en azından elime para geçsin kiraya vereyim yakıt aidat ondan kurtulalım

onu da düşündüm,kullanamadım maddi gücü olmayan evlenmek icin çaba harcayanlar var orayada vermek aklıma da onlar mutlu olsunlar diye satmaktan vazgeçip derneğe verebilirim

esyalarim yeni ayrılalı bir buçuk sene oldu ve hiç kullanılması o yüzden degerininiyiden kaybetmeden satayim mi demistim
Satacaksanız da sahibinden.com ya da letgo dan satın. Hatta şöyle de yapabilirsiniz. Facebook ta gruplar var. Komple tüm ev eşyası arayanlar oluyor. Ben İstanbul’a gelirken eşyaları toptan almak istemiştim. Birini bulmuştum. Tüm eşyaları satıyor diye ev de kiralık mı demiştim. Kiralık deyince eşyaları satın alıp evi de kiralamıştım. Nakliyeyle falan da uğraşmamıştım. Öyle bir şey de yapabilirsiniz. Zaten toplu ev eşyası arayanlar da ev aradıkları muhite yakın yerlerdeki ilanlara bakıyorlar. Toplu ev eşyası diye ilan açarsanız işinize yarayabilir.

boş eve nasıl 450 ödediniz yakıt için ? merkezi ısıtma mı ? yani çok yazık olmuş.

bilmiyordum gruplar olduğunu inceleyim araştırıcam ve en.mantikli en iyi olan neyse karar verip kiraya vericem artık bideni yukten kurtulayim her eve girdigim de içim acıyor

boş eve nasıl 450 ödediniz yakıt için ? merkezi ısıtma mı ? yani çok yazık olmuş.
evet merkezi ve gerçekten cok yazık iste hem para gidiyor hem.esyalr durdugunyerde eskiyor hemde yükü oluyor ve ben kurtulmak istiyiristiyorum artik

Yeni esyalar dediniz hali vakti yerinde olmayan yeni evlenecek bir cift belki alici olur . Hem siz hem onlar mutlu olur. Eşyalı kiraya verirseniz mahvederler. Kanaatimce sizin oturmaya kıyamadığın koltuklari

hepsinin garantisi var beyaz eşya ve diğer mobilyelerin
hepsi markalı gidip bir mobilyeciden alınmadı
bellona beyaz eşyalar arçelik

bilmiyorum ki acaba 8 10 bin yaparmı hepsi yoksa çok mu uçtum

anladım. o zaman bence şöyle bir durum olabilir. zaten üzerine biraz eklese gidip sıfırını almayı tercih edebilirler. belki mobilyaları bir yerde yaptırmış olsaydınız, aynısını bulamazlar diye yüksek fiyata alabilirlerdi.
yada toplu almak yerine, evinde tek koltuk-kanepe gibi ihtiyacı olanlar tek bir parça almak isteyebilir ama bence o da sizin işinize gelmez. kalanını hep bir yerde saklamak zorunda kalırsınız.

Yeni esyalar dediniz hali vakti yerinde olmayan yeni evlenecek bir cift belki alici olur . Hem siz hem onlar mutlu olur. Eşyalı kiraya verirseniz mahvederler. Kanaatimce sizin oturmaya kıyamadığın koltuklari
böyle evlilik dernekleri oluyor oraya vermekte dusuncelerim içinde aynen

beyaz eşya bodrumda çürür

Aradaki yorumlari okumadim ancak ben ya satmanizi ya da bagislamanizi tavsiye ederim. Onlarla kiraya verseniz bile birilerinin gözünüzün önünde onlari kullandigini bileceksiniz ve uzuleceksiniz. Satar ya da bagislarsaniz en azindan nerede olduklarini bilmezsiniz.

Insallah hersey gönlünüzce ve güzel olsun:)

cokbtesekkur ederim

bu eşinizle yaşadığınız ev ve eşyalar mı ?

Eğer öyleyse gördükçe hüzünlenirsiniz.

Bence mantıklı olan eşyalı kiraya verin. Hem size maddi açıdan artısı olur hem de boş durması anlamsız.

Aynen çeyizlik alınan eşyalar ama ev o değil o evden taşındım burayi aldım eşyalarımı getirdim aynen artık artışı olsun çok fazla param gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…